Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Evo vratio se Ayton da isporuci svojih standardnih game changing 18+10 i pomogne da se zabelezi jedan spektakularan poraz. Brao brao.

 

najjace da je ayton kriv za ovaj poraz. jedino su oubre i on odigrali nesto... protiv top 3 ekipe na njihovom terenu, bez bookera, bas neocekivan i spektakularan poraz. rolfmao and rolleyes.

Edited by sunset rubdown
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Na keca bi odradio trampu Kuzma i neko za Bogdana. Nije Kuzma igrac na koga mozes da racunas u PO, posebno u gustim mecevima. Mislim da ce i odraditi Lejkersi neku korekciju trejdom ako se ne odradi potpis Igija.

ni bogdanovic kao ni kuzma nemaju iskustvo u plejofu ali ako uzmemo da je bogdan iskusniji igrac kroz evropu i repku te da mu njegovi kvaliteti omogucavaju da bude i igrac zadatka (sut) i nosilac (razigravacke sposobnosti) i meni se cini da bi bio bolji izbor ovako na papiru od kuzme.

 

kajl moguce ima visi plafon ali to je nebitno za lejkerse jer oni sa lebronom nemaju vremena da cekaju na mlade igrace da se razviju.

sumnjam ipak da je trejd ostvariv prvo jer kingsi jos uvek misle da mogu do plejofa, drugo zbog  povezanosti divca i bogija i trece jer sakramentu najmanje trebaju cetvorke koje su limitirane u odbrani pored bjelice i beglija koji vec ispunjavaju tu ulogu. 😁 a i mislim da je pelinka isto vezan za kuzmu jer je njegov igrac koga je iskopao sa niske pozicije na draftu i vrv ce mu dati sansu u bar jednom plejofu.

Edited by riviera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Majami zavrsio poluvreme serijom 27-7.

 

Razbili ih zonom, totalno su odsekli Embida a Simmons je Simmons. Bitno da je on izdriblao loptu na 2 sekunde do kraja poluvremena da ne pokvari procente sa svoje polovine :puke:

 

Posle neko prica o brojkama...

 

 

Odvratna njuška, ali baš grozna.

 

Inače, čisto da pomenem da me nimalo ne iznenađuje ovoliko povreda kod Toronta do sada.

Imaju nekoliko veterana, svi do jednog injury prone + gaze i njih a naročito ove mlađe nosioce pod punim gasom, ne staju ni na tren da olade motor. 😐

Ako ovako nastave, biće sasvim sigurno još neka, nažalost.

 

Ono jes', ne dopada mi se ni ovaj narativ u vezi load managment-a (koji je "sasvim slučajno" neko sada pogurao, jer odjednom nakon pune 2 godine smeta Kawhi, a do sada je sve bilo alrigthy :classic_rolleyes:), ali oni baš nemaju mere, jer igraju baš fizički zahtevnu košarku, a ponekad im nosioci igraju po 35+ minuta na b2b mečevima.

Što je mnogo - mnogo je jbg. 😕 

 

Edit:

Ispašće da prizivam (što mi nije ni na kraj pameti), ali evo, i Powell se povredi na istoj utakmici. 😢

Moraće oni nešto da menjaju što se toga tiče, naročito ako neko od ove dvojice odsustvuje duže.

Na centru mogu da izguraju sa Ibaka - Boucher i Siakam kao ispomoć, ali sa bekovima im je baš, baš problematično.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Meni je i dalje neshvatljivo na koju je foru ona picajzla na klupi Minesote dobila priliku da vodi jednu NBA ekipu. :krstipd4:

 

Lik je ladno zakucao svog ubedljivo najboljeg defanzivca na visokim pozicijama (i generalno jedinog koji vredi nešto u tom segmentu uz Okogie-a u celoj toj ekipi) Covington-a, tj. sada ga po prvi put stavio da ulazi sa klupe i naravno da ih je Ingram spalio, kao vešticu na lomači. 😁

 

Mislim stvarno, ja imam osećaj da bi se jedan Željko sa nekom prosečnom ekipom prošetao do playoff-a, kad vidim kakvi sve šarlatani i neznalice dobijaju priliku da budu glavni treneri. 😑

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

david blatt bball operations consultant. sad može da bude kuzma ako mills hoće biti plavsic. šalim se dobar potez. 

Dobro, lepa pažnja s obzirom da je čovek u takvom stanju da ne može da se bavi trenerskim poslom, neće on nešto tu predstavljati ali nadam se da će bar imati uvid u neke evropske igrače sada kada je otišao onaj rasista. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, oɹəd™ said:

Dobro, lepa pažnja s obzirom da je čovek u takvom stanju da ne može da se bavi trenerskim poslom, neće on nešto tu predstavljati ali nadam se da će bar imati uvid u neke evropske igrače sada kada je otišao onaj rasista. 

 

"fo, g-league team and inter scouting"

 

EMFkcnRXsAgW6uq?format=jpg&name=small

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, delgado said:

@Miki28 Gde si brate moj ? Slavis li danas ? Srecna slava svima, pa i meni.

 

   Vcrs najveci derbi u ligi, po 4 poraza obe ekipe, LBJ vs Djanis, trebalo bi da igra Obrva, prava poslastica...

srecna slava delgisa a isto i  ostalim 4umasima koji slave.

ovaj derbi mora da se isprati uzivo. ocekujem pravu fizicku borbu (jer dva tima igraju ozbiljnu odbranu)  ali isto i sutersko nadmetanje zbog toga sto su obe ekipe i napadacki dosta dobre. baksi blagi favoriti zbog domaceg terena koji je dosta bitan za sporedne igrace a  i zato jer lejkersi imaju par rovitih igraca. moje simpatije su na strani lal veceras.

sad vidim i da  ce milvoki biti biti bez startnog pleja, bledsoa, ali to je pojacanje kako ovaj igra bitne utakmice. :classic_biggrin:

 

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, riviera said:

srecna slava delgisa a isto i  ostalim 4umasima koji slave.

ovaj derbi mora da se isprati uzivo. ocekujem pravu fizicku borbu (jer dva tima igraju ozbiljnu odbranu)  ali isto i sutersko nadmetanje zbog toga sto su obe ekipe i napadacki dosta dobre. baksi blagi favoriti zbog domaceg terena koji je dosta bitan za sporedne igrace a  i zato jer lejkersi imaju par rovitih igraca. moje simpatije su na strani lal veceras.

186.jpg_large

Za srce si me ujeo, nemam reči. 😢

giphy.gif

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...