Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

https://twitter.com/ringer/status/1207173561271517184?s=19

 

Konačno je neko skupio muda da kaže ovo otvoreno!

Večni respect za ovo, KG! :Hail:

 

A ovaj Simmons je najveći jadnik, u velikoj gomili istih, koji izveštavaju o ligi. :puke:

Znači ni blizu mu niko nije. Jedino onaj nosati stvor možda.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BJÖRKman011 said:

@riviera  Vidiš kako si ti ipak bio 100% u pravu za LAL klupu a ja sam je malo digao u nebesa. Nisu isporučili što treba osim D.H.,lako je kada je sve "poezija" na parketu pa onda oni ulaze u igru. Naravno ovo je samo jedan meč ali opet dobra indikacija. Green nikako da nađe ritam,baš sam zabrinut za njega jer ga gotivim mada za komplet LAL me baš briga 😄

 

Kakvo veče Knicksa,bože sačuvaj 143 poena 😲 Da li ovi iz Đorđije žele samo da gledaju Treju Jeju ili žele da se još neko upiše u strelce. 😄  Paklen ONE MAN SHOW ali jbo to kad izgubiš a saspeš 42 poena.

mislio sam na ucinak klupe u poredjenju sa klipersima a za sve druge su sasvim dobri jer su u +/-  kategoriji u top 5  mada kad se pogleda samo poenterski doprinos tu su na tek 21. poziciji u ligi.

https://stats.nba.com/teams/traditional/?sort=PTS&dir=-1&Season=2019-20&SeasonType=Regular Season&StarterBench=Bench

veci problem bi im mogao predstavljati u kasnijim rundama plejofa imo nedostatak pouzdanog treceg strelca. to su u teoriji trebali biti od tebe vec pomenuti grin (koji je losiji nego prosle sezone) ili kuzma. obojica do sada nisu pokazali da su igraci na ciji ozbiljan ucinak mozes racunati iz meca u mec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma jok, mislio sam na deo sa bill simmonsom. lik je celtics homer koji zajebava knickse gde stigne ali da ga onako okarakterišeš i to za dijalog sa garnettom, nemam reči na nekoliko nivoa

 

prvo, jer se radi o tituli celticsa, drugo, jer, garnett. jedan od većih foliranata koje je liga videla (svaka čast za skill, da se razumemo)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

ma jok, mislio sam na deo sa bill simmonsom. lik je celtics homer koji zajebava knickse gde stigne ali da ga onako okarakterišeš i to za dijalog sa garnettom, nemam reči na nekoliko nivoa

 

prvo, jer se radi o tituli celticsa, drugo, jer, garnett. jedan od većih foliranata koje je liga videla (svaka čast za skill, da se razumemo)

 

Ma kakav homer, to mi je i NBK pre pominjao.

Taj smrad nema šta ne bi rekao i uradio za lovu.

Pogledaš samo projekte na kojima radi (HBO GoT, NBA za ovaj tabloid i šta sve ne) i bude ti odmah jasno.

Lik bukvalno oduvek gura propagandu o tome kako je onaj navodno GOAT, samo je KG-u dokurčilo ovde, i sad kad više nije zavisan od lige i ne mogu da ga kazne, samo je sasuo u lice ono što se kuuvalo u njemu godinama.

 

Jer sigurno mu nije bilo lako pretrpeti onakvu otimačinu, 2 godine zaredom.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ma kakav homer, to mi je i NBK pre pominjao.

Taj smrad nema šta ne bi rekao i uradio za lovu.

Pogledaš samo projekte na kojima radi (HBO GoT, NBA za ovaj tabloid i šta sve ne) i bude ti odmah jasno.

Lik bukvalno oduvek gura propagandu o tome kako je onaj navodno GOAT, samo je KG-u dokurčilo ovde, i sad kad više nije zavisan od lige i ne mogu da ga kazne, samo je sasuo u lice ono što se kuuvalo u njemu godinama.

 

Jer sigurno mu nije bilo lako pretrpeti onakvu otimačinu, 2 godine zaredom.

 

pa tebratore, the ringer je njegov projekat koji sponzoriše hbo.

 

možda ti misliš da novinari treba da žive za slavu i rade za thumbz up! na internetu, evo pitaj bilo koga sa SB nation blogova, koliko je oduševljen/a što je to isključivo lični promo i ljubav prema košarci/franšizi.

 

bill simmons je lik koji, gledano sveukupno a i trenutno -> teško može da ima previše takmaca kada je tema kvalitet i raznovrsnost onoga o čemu priča ili sada ređe i nikako piše.

 

ja lično uživam u njegovim podcastima, uživao sam i u njegovim tekstovima, super mi je ringer kao neko pop-štivo na kojem uvek nađem nešto profound i gotivno da pročitam. kada kažem uvek, mislim bukvalno svakoga dana.

 

ne slažem se sa finim procentom njegovih stavova i mišljenja ali skidam kapu za sadržaj koji isporučuje, bilo kao akter ili kao head of ringer.

 

da je on neki najgori lik, ovaj svet (makar svet košarke) bi vrcao od majstora i insightful sadržaja.

4 minutes ago, riviera said:

 

ukratko i bez čitanja, tako što nemaš pojma šta radiš.

eto jedan nedokazan i verovatno samo solidan trener kao što je majk miler je više uradio za 5-6 utakmica nego fizdale za godinuipo 

 

edit i posle boro nešto da mi kenja o simmonsu:

lik hoće da napiše neki kapitalni longread a u trećem pasusu mu stoji ovo

 

 

Quote

Mike D’Antoni, Mike Woodson, Kurt Rambis, Derek Fisher, Jeff Hornacek i Fizdale. Šestoricu trenera promijenio je Steve Mills otkako je postavljen za glavnog operativca u upravi, s titulom predsjednika košarkaških operacija.

 

mills je bio zaposlen u MSGu, ne u knicksima od 2003e do 2009e, kada je otišao da radi za neku firmu magic johnsona i vratio se ovaj put u knickse, 2013e.

s'obzirom da je fill jackson donosio sve odluke od 2014e do 2017e, jasno je da je mills mogao jedino nešto da se pita oko fizdalea. a jedino za šta defacto znamo da se pitao je ugovor za timmy hardaway jra

 

a sve to piše na tri wiki stranice, ako već ne pratiš ni površno knickse a treba na brzaka da se informišeš oko teksta koji pišeš ko zna zašto.

 

nula poena, neću ni da čitam.

 

 

Edited by uini
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

 

 

ukratko i bez čitanja, tako što nemaš pojma šta radiš.

eto jedan nedokazan i verovatno samo solidan trener kao što je majk miler je više uradio za 5-6 utakmica nego fizdale za godinuipo 

nije se fizdejl sam doveo u nikse :classic_biggrin: . trebao je mils da leti odavno ili bar sad u paketu sa fizom.

Quote

Mike D’Antoni, Mike Woodson, Kurt Rambis, Derek Fisher, Jeff Hornacek i Fizdale. Šestoricu trenera promijenio je Steve Mills otkako je postavljen za glavnog operativca u upravi, s titulom predsjednika košarkaških operacija. 

Fizdale je ukupno peti od posljednjih devet trenera koji je smijenjen u pola sezone. Ako još malo proširimo priču, Fiz je čak 12. trener gurnut u provaliju otkad je James Dolan većinski vlasnik New York Knicksa. Malo je reći da se radi o užarenoj trenerskoj stolici.

 

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

i nije bas potpuno omasio. javna je tajna da je on dugogodisnji dolanov covek od poverenja koji ima presudan uticaj na sve glavne odluke u klubu kao jelte vlasnik a to da se dolan mesa u kosarkaski deo posla je opsta poznata stvar. mils je siva eminencija niksa a posle odlaska fejla je to samo i  zvanicno potvrdjeno.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, riviera said:

i nije bas potpuno omasio. javna je tajna da je on dolanov covek od poverenja koji ima presudan uticaj na sve glavne odluke u klubu kao jelte vlasnik a to da se dolan mesa u kosarkaski deo posla je opsta poznata stvar. mils je siva eminencija niksa a posle odlaska fejla je to samo i  zvanicno potvrdjeno.

 

brate, potpuno je omašio. lepo ti kažem da čovek nije ni bio zaposlen u nyk kada su d'antoni i woodson bili treneri. 

rambis je bio pomoćni trener derick fishera kojeg je jackson doveo, zatim interim HC dok pjax opet nije doveo hornaceka. 

 

osim što je dolan javno rekao pri dovođenju pjaxa da nema više ambicija da se meša u bball stvari, svi novinari koji prate i dan -danas kažu da je to bilo tačno i jeste i dalje.

 

daklem, mills & perry su odgovorni za dovođenje fizdalea i to je to što se tiče trenera i millsa. 

nije to info iz pekare, podaci su svima dostupni  ( :

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

brate, potpuno je omašio. lepo ti kažem da čovek nije ni bio zaposlen u nyk kada su d'antoni i woodson bili treneri. 

rambis je bio pomoćni trener derick fishera kojeg je jackson doveo, zatim interim HC dok pjax opet nije doveo hornaceka. 

 

osim što je dolan javno rekao pri dovođenju pjaxa da nema više ambicija da se meša u bball stvari, svi novinari koji prate i dan -danas kažu da je to bilo tačno i jeste i dalje.

 

daklem, mills & perry su odgovorni za dovođenje fizdalea i to je to što se tiče trenera i millsa. 

nije to info iz pekare, podaci su svima dostupni  ( :

sve je u redu, ne sporim ja to, ali ako verujes da se dolan nije pitao i da se ne pita oko bitnih odluka u niksima a da mu je tu mils glavni savetodavac onda ni ne mogu nikako da te ubedim u drugacije.

rezultati njihovih brljotina (uprave)  pa na koga kod da se svali krivica su javni. u sportu mozes da prodajes maglu jedino navijacima fanaticima a svi ostali jasno vide stanje na parketu i to da u niksima jedan trener nije bio 20 godina pa da on bude glavni krivaz za katastrofalno lose rezultate koje se ponavljaju sada vec mozemo to reci decenijama.

Link to comment
Share on other sites

dolan se sigurno nije pitao od uposlenja pjaxa. zašto je problem prihvatiti da su mills i perry nemaci pojma, kao i fizdale?  pa nije ovo perryju prvi posao, radio je i u orlandu, ne znam tačno šta u kingsima. to ne opravdava dolana ali nije on baš baš za sve kriv 

 

dolan je klasičan star chaser, eto navodno opet juri masai ujirija 

 

fan fact nevezano za ovo 

pjax je tražio da mike miller bude HC westchester knicksa i igra povremeno neki "pokvareni" triangulo ovih dana 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lebron odigrao jos jednu zavrsnicu u Filip Covic modu. 

 

Da nije bilo KCP tacno bi imali 5 pobeda manje...

 

Inace kako Sabonis i Turner brane pick :Hail: Mislim da su od ovih 15 FG Howarda i Mekgija sve bila kucanja.

 

Voleo bih da mi neko izvuce koliko je Lebron sinoc postigao poena dok ga je Brogdon cuvao. Deluje smesno ali jedini iz cele Indiane koji mu pravio problem.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

dolan se sigurno nije pitao od uposlenja pjaxa. zašto je problem prihvatiti da su mills i perry nemaci pojma, kao i fizdale?  pa nije ovo perryju prvi posao, radio je i u orlandu, ne znam tačno šta u kingsima. to ne opravdava dolana ali nije on baš baš za sve kriv 

 

dolan je klasičan star chaser, eto navodno opet juri masai ujirija 

 

fan fact nevezano za ovo 

pjax je tražio da mike miller bude HC westchester knicksa i igra povremeno neki "pokvareni" triangulo ovih dana 

nije problem, to i ja mislim manje vise :classic_biggrin: . e sad kad smo to utvrdili i  kod toga se slozili, ko je onda  njih postavio i ovoliko drzi u klubu? da se ne zadrzava mils mozda ovoliko u niksima jer ima odlicne poteze ili je nesto drugo u pitanju? odgovore na ta pitanja neces naci ni u jednom mediju ali se mogu naslutiti citajuci izmedju redova. 

da li je u pitanju nekompetencija u upravi, uplitanje u stvari koje ne (mogu da) znaju, dovodjenje pogresnih ljudi na kljucna mesta u organizacija ili kombinacija svega navedenog manje je vazno od cinjenice da kakva god da im je strategija i kako je sprovode u delo to rade na dosta pogresan nacin i previse dugo.

Link to comment
Share on other sites

Tanderi se jos uvek drze u PO zoni, posle 1/3 sezone. Bas surova bitka za PO. Cak i Memfis sa dve pobede vise bi imao PO mesto. 

 

Pelikani i ratnici se bore za nagradu najgoreg tima na zapadu. Kari/Tompson i Zajon nece ni igrati ove sezone, s obzirom da kazu da njegov povratak "nije blizu" . Pik je vazniji. Zajonu ce verovatno biti vazno i da bude ruki sezone, nego da odigra 20-30 utakmica u ovoj. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, riviera said:

mislio sam na ucinak klupe u poredjenju sa klipersima a za sve druge su sasvim dobri jer su u +/-  kategoriji u top 5  mada kad se pogleda samo poenterski doprinos tu su na tek 21. poziciji u ligi.

https://stats.nba.com/teams/traditional/?sort=PTS&dir=-1&Season=2019-20&SeasonType=Regular Season&StarterBench=Bench

veci problem bi im mogao predstavljati u kasnijim rundama plejofa imo nedostatak pouzdanog treceg strelca. to su u teoriji trebali biti od tebe vec pomenuti grin (koji je losiji nego prosle sezone) ili kuzma. obojica do sada nisu pokazali da su igraci na ciji ozbiljan ucinak mozes racunati iz meca u mec.

Na keca bi odradio trampu Kuzma i neko za Bogdana. Nije Kuzma igrac na koga mozes da racunas u PO, posebno u gustim mecevima. Mislim da ce i odraditi Lejkersi neku korekciju trejdom ako se ne odradi potpis Igija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...