Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

4 minutes ago, Miki28 said:

@delgado jel se prati vcrs? Bice brutalan mec

 

 Naravno brate moj. Nijedna tekma Lakersa koju sam u stanju da gledam nece se propustiti a sutra sam I a tekma je u 1, laganica, nece se propustati. Toliko igramo dobro i toliko je zadovoljstvo gledati ove Lakerse, koji su najjaci Lakersi jer jos od Kobija i Seka, koji imaju jednako dominantan duo. LBJ i Davis su made in heaven  sto se tice komplementarnosti, kosarkaskog IQ-a, RL gotivljenja, skontali se jos od prvog dana....  Miami jos kuci je ultra-zajeban protivnik i ne bih se iznenadio niti nesto cimao ako izgubimo, a pobeda bi bila jos jedan surov dokaz koliko smo mocni.

  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

 

 Naravno brate moj. Nijedna tekma Lakersa koju sam u stanju da gledam nece se propustiti a sutra sam I a tekma je u 1, laganica, nece se propustati. Toliko igramo dobro i toliko je zadovoljstvo gledati ove Lakerse, koji su najjaci Lakersi jer jos od Kobija i Seka, koji imaju jednako dominantan duo. LBJ i Davis su made in heaven  sto se tice komplementarnosti, kosarkaskog IQ-a, RL gotivljenja, skontali se jos od prvog dana....  Miami jos kuci je ultra-zajeban protivnik i ne bih se iznenadio niti nesto cimao ako izgubimo, a pobeda bi bila jos jedan surov dokaz koliko smo mocni.

  

Polako sa tim poredjenjima. Lejkersi '08 do '10 su isto bili brutalni, posebno te 08/09 sezone. Zabavljali se na terenu.

Fisher, Mamba, Ariza, Pau i Bynum a sa klupe LO, Farmar, Shanon Brown, Walton dok sledece sezone umesto Arize stigao Artest.

 

A sto se tice dominacije, three-peat je three-peat tako da mora makar prvo jedna titula da padne da bi poceli poredit ovu sadasnju dvojicu sa Kobe-Shaq duom.

 

Zanima me Bam kako ce izaci na kraj sa AD a ujedno i kako cemo zaustaviti njihove sutere, imaju opasne haubice i naravno Dzimija mu....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tih sezona kad su Shaq i Kobe threepeatovali i izgubili finale kasnije od Detroita, NBA liga je bila dosta skromnija nego danas.

 

  Time me jos vise odusevljava ovaj spoj LBJ&Davisa, oni ce ako ostanu zdravi i spremni bez problema uzeti titulu u ovoj eri mocnih duova.. Nijedan duo nije ni blizu ovoliko komplementaran i spajanje njih dvojice ti je kao da si spojio rubikovu kocku, protivnici tu nece imati previse resenja, posebno sto je pomocno osoblje Lakersa izabrano idealno shodno njima dvojici - svega tu ima. Caruso je mnogo ozbiljniji i mocniji igrac nego sto to deluje na prvih 5 pogleda.

 

  Nece ovde ni Iggy trebati ako se stvari budu odvijale kako treba. 

Link to comment
Share on other sites

Koju god utakmicu da sam gledao i da je protivnik imao normalan game plan  gde lepo pomazu sa ovih bogalja Ronda i kompanije Lakersi nisu znali gde se nalaze.

 

Kad dodje PO svaka utakmica ce biti takva, sreca po njih pa na Zapadu osim Clippersa to retko ko moze da eksplatise jer Juti na krilu igra Bogdanovic sa bukagijama na nogama a u Denveru je glavni visoki Nikola Ruiz Jokic.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako sad rijetko ko osim Clippersa može da eksploatiše ? Zar ne nabroja maloprije more ekipa ? 

 

Nijedan contender danas nije OP historijska ekipa tipa GSW zadnjih par sezona il neki elitni contender sa minimalnim do neprimjetnim manama tipa Lakersa i Bostona s kraja nultih il LBJ-Wade-Bosh Heata dok je Wade još bio Wade.  Bukvalno svakom današnjem contenderu možeš naći ozbiljne upitnike. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...