Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Denver je tesno izgubio veceras bez povredjenog Murraya ali nekako su mi izgledali stabilnije kao ekipa nego u prethodnom periodu. Nekako imam utisak da ce da kliknu u napadu uskoro, ne brinem se za njih za sada. Mali Porter je fino odigrao svoje minute veceras, 3-4 puta mu je lopta bukvalno izasla iz kosa. Komentator rece, i slazem se sa njim, tacno to malo snage mu fali da lagano zavrsava na obrucu sto ce sigurno doci. Prisutan je bio na skoku na oba kraja takodje. Mislim da ce u drugom delu sezone on poceti da ima solidan doprinos, samo da ga zaobidju povrede.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:
4 hours ago, gggggggg said:
 
'panj' 

Steve Novak scores a career high 32 points (2007) - oborio je rekord čoveka koji mu je (i njemu sličnim jednodimenzionalcima) obezbedio mesto u NBA timu. Sad može nazad u Baskoniju po onaj otkaz

Bertans je neuporedivo bolji atleta, a i sutira skok sut, spot ap i istrcavanja. Novak pretpostavljam je imao bolji procenat.

*znam da tjeras salu, ali da ne bude da izmedju njih stoji znak jednakosti.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Momentalno sam kliknuo na reputation. Naravno, uredno bleji uinijev smajli.

 

uredno napišem slovima ako već niko ne spomene rugobicino porobljavanje. ako neko pomene, zviznem rec

-tako da mislim da imam svo moralno pravo da se smejem ovoj preuranjenoj ejakulaciji (:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na sta lice oni Njiksi svaka im cast, uz svo upiranje da se ne osramote opet su najgori od sve dece.

 

Alvin Gentry treba da udje u kucu slavnih samo na konto Rendla i toga sto je licio na all star igraca u NO. Biku u Kineskoj radnji je igra pocela da se svodi na to da uzme defanzivni skok i pravolinski trci u reket protivnika i onda kad vidi 2-3 tela ispred sebe izbaci neku frljoku, najcesce u aut.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...