Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Prošle godine su Kingsi imali svega par pobeda nad iole jačim ekipama (Fila, Portland i Juta po jedared, možda sam nekog propustio ali ne verujem), a skalpove ekipa kao što su Hjuston, Denver i Boston su mogli samo da sanjaju. U ovih 20 i par utakmica su već uspeli da ih dobiju, još kad je to onakvim košem zaista je bezveze prigovarati im bilo šta. Jaka stvar što će Hjuston da se naprži na njih sledeći put, kao da su očekivali da će neko da ih sažaljeva. Možda i Bjelica samo vežba za sledeći meč sa LBJ. :classic_biggrin:

 

7 hours ago, Ječmendo said:

Imaš faul do bonusa i puštaš RW-a da ti položi sekund do kraja. Još jedan prilog Ajnštajnovoj tezi da je ljudska glupost neograničena. :frusty:

 

A onda Bjeli s parkinga! :Hail: :Hail: :Hail:

 

Zabavna utakmica! :thumbsup:

Badijeva odbrana. :classic_laugh:

 

Meni su najjači utisak kretnje pre šuta Belog. Odlično postavljeno i izvedeno, imao je prostora da se namesti koliko god hoće.

 

4 hours ago, Južni said:

Ovi Kingsi su najluđa ekipa, u stanju su da izgube kuči od Čikaga a onda b2b pobede Hjuston i Dalas. Haos. 

 Presekla ih je rovitost Bogdana i CoJo na ionako kratak roster, a baš su bili u naletu. Kad dobro šutiraju (45% za tri) mogu svima da izađu na crtu u jednom meču jer im je odbrana daleko bolja nego prošle godine. Tek ću da pogledam meč, vidim po brojkama da i Ariza mrda. Taman da malo prošire rotaciju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 21Barkley said:

Meni su najjači utisak kretnje pre šuta Belog. Odlično postavljeno i izvedeno, imao je prostora da se namesti koliko god hoće.

 

Igralo se za svu četvoricu, jedan je morao da ostane otvoren, a Harden je opet zasrao u odbrani, jer je Hjuston očigledno branio liniju za tri preuzimanjima :lol_2:

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Pa da, samo sto je Bjeli ostao potpuno sam jer je PJ krenuo u trenutku pa zastao... svakako ne bi stigao ali bi bar vise zasmetao

 

Mnogo su bolji Kingsi ove godine, vidi se da su iskusniji

 

Mada fali tu jos mase pod kosem... i pitanje je na sta ce da lice kad se vrati Fox

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vepar said:

Pa da, samo sto je Bjeli ostao potpuno sam jer je PJ krenuo u trenutku pa zastao... svakako ne bi stigao ali bi bar vise zasmetao

 

Mnogo su bolji Kingsi ove godine, vidi se da su iskusniji

 

Mada fali tu jos mase pod kosem... i pitanje je na sta ce da lice kad se vrati Fox

Zato što je Harden trebao da preuzme Bjelicu, a PJ igrača koji utrčava u reket

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, vepar said:

Ma kakvi, Harden je vec bio u reketu... i sta je kontao PJ, da ce ovaj za pola sekunde da istrci do Bjelice? 

 

Mozda si i u pravu ali vise je Harden dezurni krivac... ovde je PJ svakako trebao da ukljuci mozak bez obzira na sve

Lako je mogao da primi loptu pod košem i igrač kojeg je preuzeo Harden, pre svega odlično nacrtan napad, jer su u trenutku kada Bjelica dobija loptu, tri igrača mogla da je dobiju da pripale, odbrana je pukla na Hardenu i Takeru. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

pa jebiga, ako je hardenova i wbrookova mera pobeda nad ovim kingsima, onda i treba da se raduju. ovo ti je kao da se hjuston raduje [to je dobio one dubse, sa curryjem, durantom. a radovali bi se da je harden ili pj tucker cepnuo ovakav zgoditak

 

ajde onda ovako, ismevali bi se svi da otvaraju sampanjac i skacu zbog pobede u jednoj utakmici u sred decembra samo da nisu srbi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nebitno je kakav je odnos snaga medju klubovima, kad das trojku za pobjedu uz zvuk sirene prirodna je ovakva reakcija.  Ovo je kao gol za pobjedu u sudijskoj nadoknadi vremena. Gledao sam milion meceva gdje Real, Barsa, Mancester, Zvezda ili neki drugi veliki klub dobija manjeg rivala golom u 90+ i uvijek je reakcija igraca i navijaca ista, slavi se kao trofej. Tako je isto sa kosarkom, ovo su najsladje pobjede i slave se jednako bez ozbira da li je pobjednik veliki favorit ili autsajder. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Ma nebitno je kakav je odnos snaga medju klubovima, kad das trojku za pobjedu uz zvuk sirene prirodna je ovakva reakcija.  Ovo je kao gol za pobjedu u sudijskoj nadoknadi vremena. Gledao sam milion meceva gdje Real, Barsa, Mancester, Zvezda ili neki drugi veliki klub dobija manjeg rivala golom u 90+ i uvijek je reakcija igraca i navijaca ista, slavi se kao trofej. Tako je isto sa kosarkom, ovo su najsladje pobjede i slave se jednako bez ozbira da li je pobjednik veliki favorit ili autsajder. 

 

Zato takve ekipe u tim sezonama i ne dolaze do trofeja, sem ako se to ne desi bas u mecu koji im donosi trofej.

 

Edit: Mada naravno nije ni poenta u trofejima, svako ima svoju lestvicu. Mozda u neku ruku mogu i da razumem da neki tim slavi sto je nakon nekog duzeg perioda ostvario plasman u PO, samo davati preveliki znacaj(mislim na slavlje u svlacionici) pobedi sredinom decembra kada ima jos puno da se igra moze da im se obije o glavu. Svakako barem u NBA okvirima treba barem slaviti kada se osvoji divizija, jer ta godina ostaje ubelezena u istoriji fransize. Sve ispod toga se brzo zaboravlja.

 

 

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...