Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

4 hours ago, McLeod said:

 

Ja sam bio jos gori od njega i ovo sto Bertans radi mogao bi recimo i Daco Mijatovic (hvala mu na fentaziju tho).

 

Prerano je otisao u basketase da bi osvajao medalje, mogao je i u NBA ocigledno.

 

Ranije si morao da budes bar Stiv Novak (a i to je nekad bilo preupitno). Sad svako sa 205+ sto zna da sutira glumi strec centra u NBA, propast lige i zivota.

 

sramota šta ti pišeš pa makar i u zajebanciji

 

doduše, po tebi bi i Sinovec sad bio u NBA da su ga gurali k'o Bogdana

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moram najozbiljnije da se složim sa Delgadom, meni je fenomenalna kompatibilnost Dejvisa i LBJ. Otvara mu AD prostor na 100x različitih načina i pri tome ga rasterećuje, a čini se da i Vogel ima sasvim dobar osećaj za crtanje dobrih i jednostavnih akcija koje ističu Lebronove dobre strane koje nisu sklone propadanju usled godina, već samo rastu sa iskustvom: čitanje igre, precizna dodavanja sa celog terena, lepa dodavanja sa posta ala Medžik Džonson, pronalaženje katera (koji su isto dosta aktivni i time kompenzuju suštinski ne preterani spoljašnji pucački potencijal, osim Denija Grina). Nisam siguran da je zahvalno porediti Lebronove najbolje saigrače i toliko različite igrače kao što su Uejd, Boš, Kajri, Saša Pavlović i Lov, a i Lebronova uloga se malo promenila od poslednjeg izdanja Kavsa... Deluje mi da je možda Fogel velika razlika u odnosu na Kouča Lua (tu se Delgado neće složiti), ovo sve nekako ima glavu i rep. Bilo bi zanimljivo videti broj fejdavejeva koje LBJ puca po meču sada i ranije - interesantna ideja za metriku za ocenjivanje trenera? Ali ionako pričamo o uzorku od mesec i po dana, tako da...

 

Kad sam se već latio tastature da bacim i malo ljubavi prema Majamiju i ekipici koju su posložili, uz opasne bekovske rukije. 

 

Spoiler

 

 

Edited by Laki_ft
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, djole said:

 

sramota šta ti pišeš pa makar i u zajebanciji

 

doduše, po tebi bi i Sinovec sad bio u NBA da su ga gurali k'o Bogdana

 

Ja sam odavno pricao da mnogi balvani mogu da igraju u NBA, samo je pitanje kako ce ga iskoristiti i kako ce se uklopiti. Mnogi "igraci zadatka" iz EL mogu da igraju NBA u pravom timu. Lovernj se vratio, Veseli je bio visok pik i nije uspeo, ko garantuje da ne bi uspeo u nekoj drugoj ekipi, ili ko garantuje da bi neki Cikago dao sansu Jokicu iz druge runde da zaigra i postane fransizni igrac.

 

Pa od koliko je tih druga runda likova Pop napravio igrace sa 10+ sezona i sampione, da li je on bas toliki genije, ili vecina ide linijom manjeg otpora pa biraju jednog Ejtona kao prvog pika umesto zicera Doncica, da ne pricamo o trupcu Begliju.

 

E pa tako i Bertans, koji ima jednu stvar koju radi vrhunski, sad daje po 20 i kusur poena u NBA.

Link to comment
Share on other sites

Kakva je raspala choker-čina George! Moraće opet Kawhi da uključuje Terminator mode u playoff-u i da nosi sam ekipu na svojim leđima (eventualno ako Lou pripomogne).

 

Znači čim mu je publika malo zazviždala, krenuo da puca po šavovima.

3 cigle sa otvorenih trojki, nakon što se Warren zakucavao u blokove, srlja u reket i baca pasove napamet, dao je najmanje 3 lopte direktno u ruke protivniku.

 

A kad se setim hvalospeva od prošle godine, dok se po Brodie-ju prosipala kofa govana, a on mu lično servirao po 10-ak otvorenih šuteva po meču. 😯

 

Blasfemija čista je pominjanje njega u bilo kakvom kontekstu za MVP.

Link to comment
Share on other sites

One game after humiliating and emasculating "superstar" Luka Doncic with 30 points and a game-sealing poster dunk right on top of him (okay, the dunk was unguarded and kinda wimpy, but I'm imagining him postering Doncic and it's a really awesome mental image and I want you all to join me), Nemanja Bjelica has done almost the exact same thing to "superstar" James Harden and the Houston Rockets. There were no dunks this time; instead, something even more filthy and disrespectful: a buzzer-beating game-winning three as time expired. These are the best kind of game-winners. None of this "there's still time left on the clock" BS, none of this "if he missed it would've gone into overtime anyway" or "he hit the shot at the buzzer but they were down by 30 so it didn't matter at all". This is the kind of shot that goes in to the top 10 plays of the year videos that the NBA puts out. Maybe it'll miss the cut on that one (because it wasn't from half court), but it'll definitely make the top 10 Serbian plays of the year. I really want to apologize for not including the postgame interview, I would've shown it, but I've seen vids get deleted over stuff like that (probably because the interview is the network's property, not the NBA's, or something), and I want to play it safe. So you don't get to hear him say, and this is a direct quote not just me being funny: "Fuck it, we deserve this win man." And you don't get to hear if the interviewer responds with "Bjelica, we're on live" followed by Bjelica saying "I don't give a shit" while looking right into the camera. I'm really sorry about that. You can probably find it somewhere else on YouTube if you really want to hear it. It is rather glorious. I also want to apologize for including naughty words in the description. I really try to avoid profanity, but that was a direct quote, I had no choice.

 

 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...