Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

maloun da skupi malo muda i da da vise minuta mladom igracu porteru.  da ovaj pokaze sta mogu da dobiju konkretno od njega u ovoj sezoni i sta da ocekuju za buducu.

denveru def treba napadackog boost-a (20ti napad lige)  sa ovoliko pasivnim i sporim glavnim  nosiocem fransize  jokicem i ostatkom tima koji nedovoljno dobro sutira.

 

 

dalas trenutno nema tih problema :classic_sleep:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Lava, moje predvidjanje je da ce ici u Sarlot. Cudi me da niko njih ne pominje. Oni muku muce na centarskim pozicijama i imaju gomilu sranje ugovora, ruki Vasington je najbolji tamo na PF/C. Dzordanu se ocigledno ne ide u tank mod davanjem velikog ugovora Roziru. Kevin bi dodatno pojacao roster. Mogli bi da daju Batuma i kusur. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Sto se tice Lava, moje predvidjanje je da ce ici u Sarlot. Cudi me da niko njih ne pominje. Oni muku muce na centarskim pozicijama i imaju gomilu sranje ugovora, ruki Vasington je najbolji tamo na PF/C. Dzordanu se ocigledno ne ide u tank mod davanjem velikog ugovora Roziru. Kevin bi dodatno pojacao roster. Mogli bi da daju Batuma i kusur. 

 

  Realnija opcija je da shutdownuju Lava nego da neko trejduje za njega. Koji ce kurac Sarlotu Lav, sta bi on tu dodatno promenio ? U plejof svakako ne bi usli sa njim. Love moze da bude samo solidan dodatak nekoj Juti ili Hjustonu kojima treba PF Stretch opcija, a vec imaju zategnutu odbranu. 

 

  I ja bih voleo da Enesa trejduju u Darusafaku i da mi se vaze statsi u fantaziju odatle al jbgica..

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Sto se tice Lava, moje predvidjanje je da ce ici u Sarlot. Cudi me da niko njih ne pominje. Oni muku muce na centarskim pozicijama i imaju gomilu sranje ugovora, ruki Vasington je najbolji tamo na PF/C. Dzordanu se ocigledno ne ide u tank mod davanjem velikog ugovora Roziru. Kevin bi dodatno pojacao roster. Mogli bi da daju Batuma i kusur. 

 

Sta bi onda Clevland radio sa Batumom i kusurom?

 

Iz njihove price oni nece samo da ga se rese vec ocekuju da dobiju nesto za uzvrat, cak spominju da treba da ih obori ponuda sa nogu sto mi je pomalo komicno jer uopste nisam siguran koliko je Love pozitivan igrac u ovom trenutku.

 

Po meni on ima malo vecu vrednost od Kantera trenutno ako i toliko.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Sta bi onda Clevland radio sa Batumom i kusurom?

 

Iz njihove price oni nece samo da ga se rese vec ocekuju da dobiju nesto za uzvrat, cak spominju da treba da ih obori ponuda sa nogu sto mi je pomalo komicno jer uopste nisam siguran koliko je Love pozitivan igrac u ovom trenutku.

 

Po meni on ima malo vecu vrednost od Kantera trenutno ako i toliko.

Svakako je da se podrazumeva pik iz prve i druge runde. Takodje, msm da ce mu malo oboriti cenu, naravno je da ne mogu dobiti mladog dobrog igraca, s obzirom da Lav ima bas dugacak ugovor (losiji). To sto su rekli za impresioniranje, naravno da ce da gledaju da prodju sto bolje u potencijalnom trejdu, ako se slucajno neka upeca i posalje mnogo . Iz ugla GM Klivlenda, da ga ostavljaju za leto ili sledece sezone bi bilo jos fatalnije po njegov trade value i to je tek bez ikakvog smisla. Bez ozbiljnih utakmica dve sezone, stariji, doduse sa kracim ugovorom, itd. Tada bi tek bila upitna vrednost, ako se sada dize buna da ne moze da pojaca nijednu ekipu. Neki bi rekli da ima najlosiji ugovor u ligi 😄

Sad mu je najveci trade value i njihova najbolja prilika da ga trejduju, kada su i javno rekli da zele da ga trejduju. 

 

Link to comment
Share on other sites

@Komanda za zmaja

 

Zasto bi bilo ko dao pika prve i druge runde za igraca na tolikom ugovoru koji je uveliko prosao svoj zenit? 

 

Da, pomogao bi recimo Hjustonu sad da izguraju regularnu sezonu i bio bi starter ali sve to pod nekim okolnostima da ga potpisu za dz i opet im ne bi zavrsavao utakmice pored zivog Tuckera...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, covek ima 31 godinu, kako se za takvog igraca moze reci da je prosao zenit? Jos njegova igra specijalno zavisi od suta, a ne od fizikalija. Previse gledate Lava kroz marginu od ove dve sezone, ja ne znam koji bi igrac pomogao ovom Klivlendu, a da se ne zove LeBron, oni nekoliko meceva vezuju poraze od 40 poena. Mnogoo los tim. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa ako gledas Kevina Lava samo kroz sut, zasto bi ga Hjuston uopste uzimao kad imaju Takera tu koji im je kljucni igrac defanzivno?

 

 

Pa gde sam ja rekao da mora Hjuston da uzme Kevina Lava, jos pritom Takera da bencuju. Taker koliko dobar ugovor ima, govori dokaz da nisu hteli da ga daju sa Gordonom u paketu za jednog Batlera. 

 

Kevinova najveca specinalnost je sut za tri poena, jedan od najboljih visokih sutera u ligi. Osetice se decline kod drugih aspekata, ali ne i na onom najvaznijem. Sut. Kada je u pitanju decline i na njega najslabije uticu godine, zar nije dokaz i sam Taker koji ima 34 godine. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Hocete da se kladimo u nek od DeMolen vopseva da James Jones ozbiljno razmatra Lovea

 

Pa sto je najgore u celoj ovo situaciji oko Baynesa i suspenzije pume vama bi najvise legao da vas pogura do PO.

 

Posto sa pikovima ionako nista nisu/nece nabosti barem da iskoriste ovaj cemar na Zapadu od 6. mesta pa na dalje i da osiguraju sebi metlu u prvoj rundi.

 

Bukvalno da se Curry sad vrati i rese da zaigraju na maximumu GS bi za mesec dana kosake uhvatio 8. mesto i pored ove raspadotine . Izgleda ce ove godine biti potrebno rekordno malo pobeda za tu cast.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...