Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Lagano odradjivanje posla protv Portlanda. 39&31 od AD i Lebrona.

@delgado Denver, Juta i Portland gostovanja u 4 dana i 3 lagane pobjede na veoma nezgodnim mjestima za Lejkerse tokom godina. Nije lose?

 

Klipani dobrano dobili po tamburi od Milvokija.

 

Jokicu se igralo vcrs ali ne i drugima i opet lagan poraz.

Edited by Miki28
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MrTwister said:

Source: Two Knicks players in last 2weeks had altercations with Fizdale (separate incidents) one was verbal from young player, the other was somewhat physical with chest to chest bumping (Vet player)

Jedan je Noks sigurno jer je pauzirao meč, a drugi koby drugi nego Moris i on je pauzirao meč ali najžešćeg mofoa u ekipi je povredio sin od jedne godine kada mu je skočio ujutru u krevet... šta reći a ne zaplakati

Link to comment
Share on other sites

Lakersi za sada kao Nemci '39-'41,videćemo da li će im se desiti neki Istočni front,neka Moskva. Niko ne može da zaustavi DUO i ostale.

Što mi je najveći proliv u glavi,ne volim DUO jer sam zavidan i pakostan ali zato volim ostale Greena,Popa,Carusa,Ronda,Howarda.

Kuzma na ignore a JaVale i Cousins na težak HATE.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

AD je monstrum. Nestvaran igrač, reinkarnacija Garnetta u ovoj modernoj košarci. Jedva čekam utakmice sa Sixersima i Bucksima da ga vidim još protiv Embiida i Giannisa , ovo do sada je sve redom pojeo. 

 

Ne verujem da će mu Joel biti problem,čak šta više silovaće psihički labilnog u "rođenoj kući",poniziće ga a za Greek Freeka biće zanimljivije jer ovaj ide više vertikalno mada u kakvoj je formi,to mu nije teži zadatak.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, BJÖRKman011 said:

 

Ne verujem da će mu Joel biti problem,čak šta više silovaće psihički labilnog u "rođenoj kući",poniziće ga a za Greek Freeka biće zanimljivije jer ovaj ide više vertikalno mada u kakvoj je formi,to mu nije teži zadatak.

Vidjet ćemo za Joela, u dosadašnjim susretima AD je bio prilično tanak. Doduše i uzorak je prilično mal, odigrali tek 4 utakmice jedan protiv drugog. U teoriji mu je Joel dosta nezgodan matchup zbog puno veće kilaže i općenito forsiranja igre s jako puno kontakta. Davis je u prošlosti s tim imao probleme al čini mi se da se ove sezone i to polako mijenja. Jokića jeste ugasio al ovakav Jokić sa 20 kila viška mi nije toliko reprezentativan uzorak.

 

Zbog toga najviše iščekujem utakmice protiv ove dvojice jer obojica traže puno kontakta. Giannis mi je pogotovo zanimljiv jer je želja i motor tog čovjeka da u svakom napadu ubije protivnika nevjerovatna. To će bit i lijep test Davisove mentalne snage oko koje je također bilo upitnika. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja bih uvek pre birao Dejvisa. Janisu kad zatvoris reket, ne moze on vise nista, plus je cak i AD bolji trojkas od njega, mnogo je bolji za spejsing. Da se ne govori da Baksi nemaju u rosteru zver kakav je Dzejms. Kako sezona odmice, sve su bolji, samo ne bi bas valjalo da tako guraju kroz celu regularnu sezonu. Mora se malo spustiti noga s gasa i cuvati se za PO. 

Sinoc su se videle mane Klipersa. Svakom timu ako cilja na titulu je neophodan elitan kreator. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dejvis igra odlicno ali imao je i boljih sezona ranije, samo sto je igrao u pelikansima koji su mnogo slabije medijski ispraceni od lejkersa a i nikad nisu imali plasman u samom vrhu lige.

 

lal su poslednjim utakmicama pokazali da im nijedan tim van los andjelesa na zapadu ne predstavlja nepremostiv problem u eventualnim plejof duelima. ako ostanu zdravi (sto vazi i za druge ekipe) lejkersi bi zajedno sa klipersima trebali da odlucuju o finalisti zapadne konferencije. odbrana im je dokazano odlicna, imaju najbolji duo u ligi i tu ne bih ocekivao promene po te dve kategorije medjutim klupa mora da pokaze da moze da prenese ove igre i u post sezonu zbog cinjenice da lejkersi nemaju ozbiljnog treceg strelca posle dejvisa i lebrona. zbog toga ce morati da igraju ozbiljnu odbranu do samog kraja, da cede dvojicu najboljih igraca i da ocekuju timski doprinos ostalih igraca u postizanju poena. ovo pisem za ono sto im treba da osvoje titulu a sa ovim kako igraju sada vec imaju dovoljno da u plejof udju sa visoke (vrlo moguce i prve) pozicije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicklord said:

Neke čistače tela su mu našli što se koristi da spere prave stvari. Dobio solidnu kaznu za NBA, 25 utakmica

 

hvala na odgovoru ali naravno da znam sta su mu nasli, navijam za phoenix. cistace urina ili diuretike. to je jedina cinjenica, a oko ostalih stvari mozemo samo da nagadjamo, zato i pitah ovog agropametnjakovica koji je aytona nazvao drogoshem i dopingovcem sta je konkretno od droge uzeo, mozda on zna?

Link to comment
Share on other sites

Ako Dalas ne zeli da ide samo na izlet u PO ove sezone, morali bi Lava dovesti. Ovo je sad velika prilika, jer imaju puno skartova koji nemaju nikakav trade value. Dalas bi dobio neprocenjivi spejsing i potpunu slobodu za Doncica da ulazi u reket. 

 

Za tri godine, ako ne bude pruzao partije na nivou, msm da ce lako biti trejdovan, s obzirom da ce tada primati 28 milki. Salary cap takodje raste...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sunset rubdown said:

 

hvala na odgovoru ali naravno da znam sta su mu nasli, navijam za phoenix. cistace urina ili diuretike. to je jedina cinjenica, a oko ostalih stvari mozemo samo da nagadjamo, zato i pitah ovog agropametnjakovica koji je aytona nazvao drogoshem i dopingovcem sta je konkretno od droge uzeo, mozda on zna?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Ako Dalas ne zeli da ide samo na izlet u PO ove sezone, morali bi Lava dovesti. Ovo je sad velika prilika, jer imaju puno skartova koji nemaju nikakav trade value. Dalas bi dobio neprocenjivi spejsing i potpunu slobodu za Doncica da ulazi u reket. 

...

 

šta da rade sa poorzingisom onda? letonska prevara ne može da igra centra još uvek, pitanje je da li će ikada i moći. lik je najbolji defanzivno kada štiti obruč iz drugog plana

love takođe po meni nema smisla kao full time 5ica

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

šta da rade sa poorzingisom onda? letonska prevara ne može da igra centra još uvek, pitanje je da li će ikada i moći. lik je najbolji defanzivno kada štiti obruč iz drugog plana

love takođe po meni nema smisla kao full time 5ica

Lav je kod Dzejmsa jednu sezonu igrao kao centar, cini mi se poslednje sezone, tada je i TT bencovan. Takodje moze uzeti ostatak minuta od Porzingisa sa PF. Rotacija... Dalas ima mnogo skart igraca. Steta je upropastiti ovu sezonu Doncica. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

šta da rade sa poorzingisom onda? letonska prevara ne može da igra centra još uvek, pitanje je da li će ikada i moći. lik je najbolji defanzivno kada štiti obruč iz drugog plana

love takođe po meni nema smisla kao full time 5ica

 

Link to comment
Share on other sites

@riviera Koliko se god slagao sa tobom toliko mislim i da se klupa već pokazala jako potentnom,možda ne u delu suštinskog skoringa ali svakako u delu da nema extremnog pada ritma,sve je nekako pod "kafa samo što nije bacila ključ".

 

Green još nije u svom prajmu neke dobre sezone,kada i on nadođe to će biti katastrofa za ostatak lige. Caruso mi je neka simbolika,podcenjen,ružan levo-desno a dečko ne da zna, nego tiha voda breg ... Odličan plus u fazonu nas dva DUO brutalna volemo Carusa a kada su dvojica lepih,zgodnih i brutalnih zajedno sa taj jedan ružan i "nikakav" to je nepobediv TIM. 😀

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...