Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 hours ago, Drakaris said:

 

Harden sad da prestane da se bavi kosarkom, on ima visoko mesto u NBA istoriji. Fali taj prsten, ali kad malo sumiramo, sem sezone 2017/18, on nikad nije imao sekundarnog lidera koji je vredan za osvajanje, niko sam ne osvaja titulu. Cak i tu jedinu sezonu kada je imao prajm Pola je mogao osvojiti, ali nazalost po njega se Kris skrsio i nisu imali vise snage za prejak GS koji je kasnije pometlao Klivlend.

Sad da vidimo Vestbruka, moze li on pomoci. Njemu pomaze i to sto vise nema GS na putu. Za mene nikad iscekivaniji PO. 

Posebna bomba bi bila kad bi Igudala presao u Hjuston. 

Dirk se ne bi slozio. 

Portland

Lejkersi

Okc

Majami

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Edit: da sam pre 5 godina stavio na avatar mozda bi imao i neki prsten do sada, duguje mi uini....

Treba ga preživeti sutra. :classic_biggrin:

 

41 minutes ago, gggggggg said:

odlucio sam da veceras gledam golden state - atlantu, pozelite mi srecu

Kakava bleja, rođaci... :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Koliko fantazi igraca imas pa si odlucio to da gledas... Sumnjam da bi palio bez minimalno 3...

 

0. ne volim previse da gledam svoje igrace jer uhvatim sebe kako jebem majku svakom igracu koji je promasio sut na asistenciju mog igraca i slicno. 

mislim da sam gsw gledao samo jedno a atlantu samo par puta. 

kazu da su redish i jordan poole najgori igraci u ligi koji imaju minutazu pa da vidim sta znaju. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nije bas nesto odigrala buduci finalista UTAH ova poslednja 2 east-gostovanja..

 

  Trgli su se pred kraj al nema tu leba u napadu. Mislim, za nesto bas ozbiljno kao sto je finale lige npr (pa i konfa)

 

    Veceras bas uzasne i nezanimljive tekme sirom lige, pa cak i Fila-Juta je bila bzvz, mozda Sakramento-Cikago izvadi vece al tesko

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bek said:

Kad gledam Doncaru, jos mi je vise zao sto Bodiroga nije otiso u NBA da objasni neke stvari. Ne bi bio Luka, ali garantujem da bi bio Ol Star igrac da su mu dali sansu i minute.

 

Ovo je zanimljivo zapažanje koje je i meni prošlo kroz glavu... Ja i dan danas verujem da se ne bi dobro proveo da je otišao, iz više razloga. Prvo pravila su tada bila drugačija i neuporedivo manje bi odgovarala Bodirogi nego što Dončiću sada odgovaraju. Drugo, mislim da je Dončić već sada neuporedivo snažniji, on ima neki old man strength a ima 20 godina... U krajnjoj liniji, možda bi dobio Adelman/Dražen tretman, u ligi koja tada nije priznavala neameričane za igrače.  Jbg, imam utisak i da je overall bolji igrač od Dejana. Ne znam. Nećemo nikada znati.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...