Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

samo da se osvrnem na placenicku naslovnu sa sb nation:

- trae će biti superstar, samo je pitanje da li klub i saigrači mogu to da isprate

- luka je, s'druge strane dobio ultimativni reality check

- lamelo ball bi mogao biti najbolji prospect na draftu

- đana pokazuje da je najbolji na svetu

- melo vratio sat na jedno veče

 

nije ni čudo da posle vodimo ovde glupe razgovore

 

 

 

LJHsD7Y.jpg

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Bas onako fino da nas je Dallas razguzio uz simbolicnu 40+ pts partiju Luke

giphy.gif?cid=19f5b51a527d844caec3995ed9

Odgledao sam drugo poluvreme. Poveli smo u jednom trenutku za 9 ako se ne varam i nakon toga slijedi kanonada trica Dallasa a naši smušeni napadi. Rubio je čak bio i dobar ali zato nam je krater na 4. Nama je Šarić prva četvorka. Pomalo neozbiljno za play-off contendera. A i Armani je odigrao baš loše , za svoje standarde, gubio olako lopte kad se je odlučivalo. Baynes izašao tek iz povrede, Kaminsky nedorečen, Kal izgubljen a oni šuterski sjajni s tim da im Kristaps nije ništa pogodio. Ono što ja vidim je opet povratak starim trendovima. Krater u obrani , loše i zakašnjele rotacije. Pa nama je mučeni Washington dao 140 koševa. Baš,baš zabrinjavajuće. Netko je napisao ovdje da će napasti već ove sezone ozbiljnije play-off. Ovakvom igrom nemaju šta tražit i opet će završit sezonu u minusu.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bodo said:

Odgledao sam drugo poluvreme. Poveli smo u jednom trenutku za 9 ako se ne varam i nakon toga slijedi kanonada trica Dallasa a naši smušeni napadi. Rubio je čak bio i dobar ali zato nam je krater na 4. Nama je Šarić prva četvorka. Pomalo neozbiljno za play-off contendera. A i Armani je odigrao baš loše , za svoje standarde, gubio olako lopte kad se je odlučivalo. Baynes izašao tek iz povrede, Kaminsky nedorečen, Kal izgubljen a oni šuterski sjajni s tim da im Kristaps nije ništa pogodio. Ono što ja vidim je opet povratak starim trendovima. Krater u obrani , loše i zakašnjele rotacije. Pa nama je mučeni Washington dao 140 koševa. Baš,baš zabrinjavajuće. Netko je napisao ovdje da će napasti već ove sezone ozbiljnije play-off. Ovakvom igrom nemaju šta tražit i opet će završit sezonu u minusu.

 

Uopste nije stvar u ulasku u PO. Niko realan to nije ni ocekivao (a nekima kao sunsetu sam relativno skoro ovde davao prijateljski savet da se ne loze). Mene zulja sto ova ekipa ovakva kakva je nema neki preteran prostor za rast (onaj unutrasnji, organski). Mozemo reci ok, nema veze, ovo je tranziciona godina i sezona kada se pocinje igrati takmicarska kosarka, pa cemo sledece onda...ali prc! Ko ce to od ovih momaka da napravi neki sustinski iskorak? Oubre nece biti nista bolji, kao ni Saric, kao ni Rubio, kao ni Frank, kao ni Baynes, tesko je ocekivati neki novi skok i od Bookera, Kal bas zabrinjava, nikakav napredak ni pozitivan pomak vec dugo, Cam je skoro pa u prime godinama bez obzira sto je ruki, Aytona verujem da hoce, ali je vec sad otprilike jasan taj njegov plafon (and it's nothing to write home about). Da se nadamo da je Jerome novi Nash, sta li. Bukvalno jedini nacin da ova ekipa digne ozbiljno kvalitet jeste trejdom za nekakvog all-nba igraca, za sta opet ne vidim adute jer je FO vec pobacao sve sto je imao. Dugacak je taj tunel, dugacak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sta reci koju poruku poslati, uzgubili smo momentum s onim povredama baynesa i rubija, jbg.

 

a kao sto odgovorih frensisu na njegov drugarski savet: nisam se lozio da cemo zicer uci u playoffs na ovako brutalnom zapadu samo sam ocekivao kompetitivan basket. sto sam realno i dobio.

 

sto se tice ove teme, doncic je izdominirao (a pocinje da nervira standardni repertoar superstar callova koje dobija od sudija), booker se nije pojavio na tekmi i to je to.

 

prilazem i dve lepe pesme s odgovarajucim naslovima:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bodo said:

Odgledao sam drugo poluvreme. Poveli smo u jednom trenutku za 9 ako se ne varam i nakon toga slijedi kanonada trica Dallasa a naši smušeni napadi. Rubio je čak bio i dobar ali zato nam je krater na 4. Nama je Šarić prva četvorka. Pomalo neozbiljno za play-off contendera. A i Armani je odigrao baš loše , za svoje standarde, gubio olako lopte kad se je odlučivalo. Baynes izašao tek iz povrede, Kaminsky nedorečen, Kal izgubljen a oni šuterski sjajni s tim da im Kristaps nije ništa pogodio. Ono što ja vidim je opet povratak starim trendovima. Krater u obrani , loše i zakašnjele rotacije. Pa nama je mučeni Washington dao 140 koševa. Baš,baš zabrinjavajuće. Netko je napisao ovdje da će napasti već ove sezone ozbiljnije play-off. Ovakvom igrom nemaju šta tražit i opet će završit sezonu u minusu.

 

Taj Washington jeste muceni, ali su prvi napad lige kakvi god da su.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam na nbafullhd najvazniji period utakmice LA @ NOP tipa od sredine 3/4 i hajlajte sa Vosingtonom.

 

  Utisak mi je da trenutno James i Davis i kao duo i kao individualni peglaju najbolji basket  u ligi. Cak utakmice resavaju i nekim klac pogocima, a cesce klac ukradenim i loptama i blokadama, Davis je to uradio protiv Kingsa evo sada i protiv Pelicansa, James je imao klach stil protiv OKC...  Oko njih ljudi funkcionisu ok i imaju i prostora i samopuzdanja. Rondo je pronasao svoj sut za 3pts u ovoj fazi karijere, a pasovi su mu i dalje brutalni.. Gee/Dwightello djubretare, iskoci neko sa sutem uvek, Kuzma je sada klacovao..

  
   Komsije izgubise od Spursa, kojih smo oba puta nalupali u Teksasu 10r, doduse tamo, al pukose... NIje lose, xexe.

 

 @Miki28 Solidan ovaj LaBron, i bacanja namestio, a pasove baca kao kombinacija Magika, Doncica, Cp3, Stocktona i Hardena zajedno. Nijedan mu nije ravan po asistima IMHO

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, sunset rubdown said:

 

isuse. bas mrzis aytona.

tenor.gif?itemid=11782929

 

U zivotu nisam toliko hejtovao igraca koga smo draftovali, nije cak ni blizu. Dobro, mozda je mrznja prejaka rec, ali ono kao, snazno ga dislajkujem, probija 10ku na skali.

 

Evo cikam te da mi navedes jednu stvar koja ga cini simpaticnim ili vrednim neke pozitivne emocije.

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Evo cikam te da mi navedes jednu stvar koja ga cini simpaticnim ili vrednim neke pozitivne emocije.

 

uff brate, stice se utisak da preterujes u hejtu. 

 

mislim, ayton je sve samo ne antipatican, decko bas deluje kao ok tip. a sto se kosarkaskih kvaliteta tice meni je bas uzivanje gledati ga u napadu, igra s lakocom, u ritmu, bez silovanja lopte, ima dobre kretnje na postu, odlican sut sa poludistance (ima i dobru mehaniku suta pa me ne bi iznenadilo da u repertoar ubaci i tricu). u odbrani mora dosta da napreduje u timskoj odbrani i citanju iste (uzorak je premali, svakako, ali je bio odlican na onoj utakmici protiv kingsa) ali je sasvim pristojan u individualnoj odbrani (npr. cuvao je dobro giannisa one dve tekme koje smo dobili prosle sezone protiv bucksa).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...