Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

9 hours ago, Asterion said:

 

Ove slike što uini kači su, koliko bile čudne/wtf,  još uvek puno bolje nego nbatrollbotstatistika ala:

 

LBJ je prvi košarkaš mlađi od... koji je u prvih .... utakmica postigno ... triple double-ova  sa trakom na glavi iz ..% pamuka i ....% elastana

 

 

Quote

 

Luka is not of this universe

Luka Doncic scored 35 points, grabbed 10 rebounds, and 11 assists in a mere 25 minutes. This is the fewest minutes played in a thirty point trible double in NBA history. Putting context to what he’s doing grows more absurd by the game. I’m not a good enough writer to describe it adequately. So instead, here’s some gems from the internet...

According to ESPN Stats and Info and Elias Sports Bureau, Doncic became the first player to out-score, out-rebound, and out-assist an entire team in a quarter since Allen Iverson did it in 2003 versus the Bulls.

Also from ESPN Stats and Info, Luka is the only player with 30 points and five assists on 90% shooting from the floor in a half in the last 20 seasons.

Again from ESPN Stats and Info and Elias Sports Bureau, over the last 10 games Doncic has eclipsed 300 points, 100 rebounds, and 100 assists. He’s the fifth player to average a 30 point triple double over a 10 game period of time. The other players: LeBron James, Russell Westbrook, Michael Jordan, and Oscar Robertson.

This is preposterous and everyone should simply bask in these achievements.

 

 

 

 

od ostalih vesti, edo maajka i numera pržii

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, greenenvy said:

Vadi nas Tatum iz onoga sto smo sami zasrali, ali izgubicemo u produzetku. 

mogli ste ovo da dobijete da nisu zakljucali kembu ili da je igrao hejvord ali dobro nije sramota izgubiti od klipersa u gostima posle produzetka.

Edited by riviera
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nikilina sjajan, Melo će se uskoro uklopiti, Bogdanu bi najbolje bilo da ode u Nikse sledeće godine. Nisam se osvrtao na ova tužna poređenja kosmatog štakora sa Stefenom, nadam se da nema potrebe. Imam dojam da Dejmov prajm nepovratno curi, što mi je užasno žalosno. Pitanje za Realnog i ekipu: prajm Dejm ili prajm Roj? Koliko je Roj bio gotivan igrač...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gde si Delgado. Deluje mi kao super ekipica, lepo posložen, primeren godinama i kvalitetu LBJa. Samo da se on malo pričuva do kraja sezone, smanji minutažu i da Davis ostane dobar do aprila i mogu čak i da navijam za njih u PO posle Denvera, barem na zapadu. Ima tu gotivnih igrača, lepe role ovih bolida na centru, solidan kouč u Foglu, možda premalo šutinga spolja kad dođe plejof, ali aj videćemo...  Svakako su mi simpatičniji od Klipersa (oni su mi baš odvratni). Plašim se da opet ne bude klasična povreda-titula, prošla godina je primer toga, onda prva koju pamtim 1989 kada Detroit tuče LAL bez Skota i Medžika itd... Elem, lepa ekipa, samo se plašim da niste malo spori i sa limitiranim šutem spolja (Deni Grin je ok, KCP mi je onako promenljiv...). Nadam se d ćemo sledeće sezoneTM moći lepo da se pošibamo, do tada uživam u Lebronu, Luki, Bogdanu, Brogdonu i sl...

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Pitanje za Realnog i ekipu: prajm Dejm ili prajm Roj? Koliko je Roj bio gotivan igrač...

 

 

Teško pitanje. Lilard ima nešto više poena, ali iz taman toliko više šuteva. Rojova realizacija, u one dve najbolje godine, je bila vrhunska.

Po odbrani ih ne bih razdvajao.

 

Meni je Roj strašno drag igrač i definitivno za sada draži nego Lilard, ali jbg, ne može se zanemariti činjenica da je DL za 7 sezona propustio jedva 20ak utakmica. I da za sve to vreme nosi Blejzerse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Gde si Delgado. Deluje mi kao super ekipica, lepo posložen, primeren godinama i kvalitetu LBJa. Samo da se on malo pričuva do kraja sezone, smanji minutažu i da Davis ostane dobar do aprila i mogu čak i da navijam za njih u PO posle Denvera, barem na zapadu. Ima tu gotivnih igrača, lepe role ovih bolida na centru, solidan kouč u Foglu, možda premalo šutinga spolja kad dođe plejof, ali aj videćemo...  Svakako su mi simpatičniji od Klipersa (oni su mi baš odvratni). Plašim se da opet ne bude klasična povreda-titula, prošla godina je primer toga, onda prva koju pamtim 1989 kada Detroit tuče LAL bez Skota i Medžika itd... Elem, lepa ekipa, samo se plašim da niste malo spori i sa limitiranim šutem spolja (Deni Grin je ok, KCP mi je onako promenljiv...). Nadam se d ćemo sledeće sezoneTM moći lepo da se pošibamo, do tada uživam u Lebronu, Luki, Bogdanu, Brogdonu i sl...

 

 Doveli smo exWarriora Quin Cooka i Troya Danielsa kao sutersku podrsku kad sve zakaze 😛 

 

   

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...