Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 hours ago, realno *w said:

Pa dobro, po meni bolje 6th man u  kontenderu  nego starter u Niksima (sorry uini).

 

 

 

ja sam ubeđen da bi mu barrett /ntilikina kombo baš legao lepo, tj bogdan je upravo ono što knicksima nedostaje. propovedam skill bogdanov kao neophodan još od kada su knicks fanovi pratili evropsko prvenstvo zbog onog letonskog đubrenceta 

Link to comment
Share on other sites

LeBron sinoc 12 minuta u poslednjoj cetvrtini u novembru mesecu. Malo brine to forsiranje u regularci. Ocigledno je da mu je bas dosta vazna svaka pobeda, da bi se obezbedio PO. Verovatno se boji i neke povrede Dejvisa koja bi ga mogla odvojiti na neko vreme od parketa. To bi bio veoma ozbiljan problem za Lejkerse, zato i ne cudi ovakvo angazovanje i cimanje od LeBrona, zeli da situaciju potpuno zadrzi pod kontrolom. 

 

Ako ne bude nepredvidjenih okolnosti, Lejkersi mogu imati visok plasman, zatim Dzejms bi mogao u zavrsnici regularne sezone i da odmori za PO. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

LeBron sinoc 12 minuta u poslednjoj cetvrtini u novembru mesecu. Malo brine to forsiranje u regularci. Ocigledno je da mu je bas dosta vazna svaka pobeda, da bi se obezbedio PO. Verovatno se boji i neke povrede Dejvisa koja bi ga mogla odvojiti na neko vreme od parketa. To bi bio veoma ozbiljan problem za Lejkerse, zato i ne cudi ovakvo angazovanje i cimanje od LeBrona, zeli da situaciju potpuno zadrzi pod kontrolom. 

 

Ako ne bude nepredvidjenih okolnosti, Lejkersi mogu imati visok plasman, zatim Dzejms bi mogao u zavrsnici regularne sezone i da odmori za PO. 

Da nije igrao svih 12 minuta u cetvrtoj sinoc izgubili bi kuci od OKC koji je igrao drugu utakmicu u back 2 back, morao je da igra do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Ali kakva je milina gledati ekipu kao juce Oklahomu gde na parketu imaju 5 igraca koji svi znaju da igraju kosarku, spuste loptu na parket i mogu da napadnu i sutem i iz prodora.

 

Nesto slicno kao Toronto prosle godine ili Clippersi ove.

 

Mislim da ce se Sruder preporoditi pored Cp3 kad ga ovaj nauci svim foricama i prljavstinama....

Link to comment
Share on other sites

Ovako sve izgleda bajkovito ali veliku su kocku bacili Lejkersi da pređu Rubikon. AD koliko god je abnormalan buster toliki će razarajući zemljotres biti ako zagine. Naravno malo preuveličavam, današnji Lejkersi nemaju veze sa npr. onim od lani kada se sve raspadalo ali opet bio bi veliki problem njegovo odsustvo. Zato je Igi važan i zato morate kao po jajima dok se to ne desi.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Drakaris said:

LeBron sinoc 12 minuta u poslednjoj cetvrtini u novembru mesecu. Malo brine to forsiranje u regularci. Ocigledno je da mu je bas dosta vazna svaka pobeda, da bi se obezbedio PO. Verovatno se boji i neke povrede Dejvisa koja bi ga mogla odvojiti na neko vreme od parketa. To bi bio veoma ozbiljan problem za Lejkerse, zato i ne cudi ovakvo angazovanje i cimanje od LeBrona, zeli da situaciju potpuno zadrzi pod kontrolom. 

 

Ako ne bude nepredvidjenih okolnosti, Lejkersi mogu imati visok plasman, zatim Dzejms bi mogao u zavrsnici regularne sezone i da odmori za PO. 

Meni bas djeluje da mu Vogel odlicno rasporedjuje minute. Ako se ne varam, oko 35 min je prosjecno na parketu. To za njega nije nista.

On i AD bas igraju dozirano, na smjene.

Kad napad klikne onda ce dolaziti i do laganijih pobjeda, sad bas dosta izvlace iz defanzive. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Jesam jedini koji ne kapira ovaj humor niti vidi ista zanmljivo na ovim kolazima?

 

Ove slike što uini kači su, koliko bile čudne/wtf,  još uvek puno bolje nego nbatrollbotstatistika ala:

 

LBJ je prvi košarkaš mlađi od... koji je u prvih .... utakmica postigno ... triple double-ova  sa trakom na glavi iz ..% pamuka i ....% elastana

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Asterion said:

 

Ove slike što uini kači su, koliko bile čudne/wtf,  još uvek puno bolje nego nbatrollbotstatistika ala:

 

LBJ je prvi košarkaš mlađi od... koji je u prvih .... utakmica postigno ... triple double-ova  sa trakom na glavi iz ..% pamuka i ....% elastana

lol, sta je previse kompleksno u tome sto je ostvario TD protiv svakog tima? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema niceg kompleksnog, covek voli da troluje na topiku posvecenom temi koja ga navodno ne zanima. Opste gledano, precesta pojava na netu. Meni, koji sam u velikoj meri ravnodusan prema EL( pa i ne gledam blagonaklono na to takmicenje), ne pada na pamet da odem na evroliga topik, i krenem da pisem neke stvari, na koje bi vecina redovnih ljudi tamo mogla da reaguje indiferentno, i to u najboljem slucaju. Opet, kako god, ima nas raznih...

 

Nego Asterione, daj nam malo utisaka o Luki :wink2:, mani se Lebrona i opsteg nba hejta 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...