Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ne znam, i meni je simpatičan Thunder nekako. Imaju 5 NBA igrača i ostatak rostera koji je neki FIBA Champions league nivo. Ferguson je možda i najgori "starter" u ligi.

 

Melo brat 4-14 iz igre, 5 izgubljenih lopti i -20 u +/- statistici za 24 minuta. Kakav trolinjo.

On i dalje fura svoju pricu.

Zato Dwight totalna kontra od njega a mozda je bio i veca drama queen nekad od Mela

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

 

Melo brat 4-14 iz igre, 5 izgubljenih lopti i -20 u +/- statistici za 24 minuta. Kakav trolinjo.

 

pa dobro, nije igrao godinu dana. i da je šutirao 9-12 ne bi značilo ništa više dugoročno. sigurno će mu prijati kada se lilly vrati, imaće više otvorenih šuteva. 

 

na blazers edge kažu da je solidan bio u prvom a da je posle ostao bez goriva. 

 

ovako na hajlajcima izgleda kao da je donosio ok odluke i imao dobar pristup u smislu toga da ide do kosa kada je prilika 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije da sam očekivao nešto posebno od Mela, al ono juče je bilo baš užasno.

 

Ne znam, Blejzersi su u lošem ritmu i trebala im je neka promena koja bi mogla da ih trgne. Iz tog ugla, nemaju previše šta da izgube sa Melom, ali generalno, mislim da je to poslednji tip igrača koji ime treba pored Lilarda i Mekaluma.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

za mela da se ispostastavi da je serijski ubica uini bi nasao neki izgovor da ga opravda u fazonu imao je dobre namere ili sve su mu namestili  :classic_biggrin: .

 

bogijeva odlicna osveta timu koji ga je draftovao i razmenio za ono drvo - hodajucu faul masinu izblokirao me obruc - krisa.

Edited by riviera
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne bih 1/1 otpisao Mela odmah, ipak godinu dana nije ni osetio teren, sudio bih posle jedno 10 utakmica. 

 

Sad razmisljam, covek je ladno izgubio sezonu pre 35 godine, u kojoj je mogao jos da lici na nesto, jbg. 

Edited by AgroUrban
Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio ubedjen da su Kingsi vec ispali iz trke za plej of, ali zapravo ova serija ih je vratila u zivot.

 

Naravno, jos uvek je prerano i razmisljati o tome. Moji neki utisci sa Zapada:

 

Za sada Sansi i Sota iznad mojih ocekivanja, Memfis neocekivano solidan, pa i Pelsi bez Leteceg Frizidera. A s druge strane imamo 3-4 ekipe koje ce dizati formu (OKC, POR, SAS, mozda GSW kad se vrati Steph)

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, riviera said:

za mela da se ispostastavi da je serijski ubica uini bi nasao neki izgovor da ga opravda u fazonu imao je dobre namere ili sve su mu namestili  :classic_biggrin: .

 

 

MORAO JE, imao je 5do6, neće valjda da prestane da roka kad je u zoni 😕

3 minutes ago, oɹəd™ said:

Što je uzeo nulu da bude kao od nule sam krenuo život svoj izmenio

 

brandon roy je valjda nosio 7,pa iz ritopeka nije hteo da uzme iako nije povučen broj 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

Ja sam bio ubedjen da su Kingsi vec ispali iz trke za plej of, ali zapravo ova serija ih je vratila u zivot.

 

Naravno, jos uvek je prerano i razmisljati o tome. Moji neki utisci sa Zapada:

 

Za sada Sansi i Sota iznad mojih ocekivanja, Memfis neocekivano solidan, pa i Pelsi bez Leteceg Frizidera. A s druge strane imamo 3-4 ekipe koje ce dizati formu (OKC, POR, SAS, mozda GSW kad se vrati Steph)

i ja isto. sa povredom foksa koja se nadovezela na odsustvo beglija i losu formu pomislio sam to je to.

 

nisam vecinskog misljenja da im foks steti, ipak je on njihov najbolji igrac i najzasluznij za iskorak prosle sezone. igrao je lose na pocetku ove a moguce da je i na njega kao i na ostatak tima  (bogija, barnsa i hilda) uticala ona turneja pre sezone po indiji a i privikavanje na novog trenera. ipak foks vecinu svoje igre bazira na brzini i atletici generalno pa ako nije bio na  100% sa fizickom spremom nije mogao to da kompenzuje sa ubitacnim sutom koga nema. povrede se u sportu cesto i dese kad nisi bas potpuno fit.

 

Just now, oɹəd™ said:

Što je uzeo nulu da bude kao od nule sam krenuo život svoj izmenio

ispravka, duplu nulu :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lejkersi izgledaju kao nekada Klivlend, kad je Lebron pikao tamo. 

Ista matrica, popunjavanje hijerarhije.

Tu su I Korver I Smit I svo ostali, samo se drugacije zovu.

 

Doduse AD je nekakav dzoker u ovoj raspodeli, koji daje prednost

Lejkersima u odnosu na Klivlend.

+

 

Definisanju ovog zakljucka pomoglo je citanje Delgadovih postova

gde on analizira igrace Lejkersa,

koji izgledaju kao totalni copy paste postova

koji su objasnjavali Kavse.

 

' Ovaj brat ce da hasluje', 'ovaj ce da cepa trice', itd.

 

+

 

U drugim vestima, sinoc pr utakmice PHO-SAC imali su mini

reportazu o Bogdanu, krenulo je nekakvo lozenje 

na njega ko da je Jokic licno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Glavna razlika ovog tima LeBrona i pretohdna 2 je sto nema treceg allstara pa i lopte mogu bolje da se raspodele i da i ovim gubavcima poraste samopouzdanje. Bosh i Love prosto nisu mogli da dobiju dovoljno prostora, a nije ni da je ostatak ekipe bio sjajan. Sada su bolje popunjeni i klupa i sve, meni se svidja sto nam centri kidaju odbranu -> Davis, Gee i Dwightello su beton. Na kraju je opet KCP zabio prakticno dagger trojku, iako su OKSi imali jos jednu sansu kasnije. Sruder i Noel su iskidali, mada kad pogleda covek niko tu lose nije odigrao - CP delio pasove, Gallo zabadao teske suteve, mali Shai komplet-lepinja...   Nece nam biti lako da dobijemo tamo, sad su uhvatili neku ok formu.

 

   LeBron tripl-dabl protiv svakog tima ... Nije lose, istorija samo nastavlja da se pise.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...