Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Fino igraju Rondo i Caruso

 

 EDIT : Prelepa sekvenca, Dvajt stize i lepi Pola na polaganju, prikucava za tablu  i potrom kontra i trojka za Deni Boja.

 

  Sad doduse Deni pri isteku napada pokloni malom Shaiju 3 bacanja, al dobro.

 

  

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Odlicno igraju Lakersi, Davis izasao da igra veceras (3/3 trojke) i u napadu, Caruso ima odlicne sekvence, Pol npr nije mogao kos da mu da... LeBron unosi i Adamsa u kos i nastavlja niz pogodjenih bacanja jos od prosle tekme, spakovao je sva 3..  Rondo iznenadjujuce dobro deluje. Sruder bukvalno sa 20p na 8/12 iz igre drzi OKC u igri, moglo je ovo vec u prvom na 20+...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, LordOfTerror said:

Kako su lepo kliknuli svi u Oklahomi, bukvalno mislim da im bolje da se malo ''pojacaju'' nego da rasturaju celu pricu i krenu u rebuilding.

 

Mnogo zdravija prica nego kad je tu bila pijana kornjaca.

Da nisu dali Granta, ova ekipa bi lagano u PO isla. Bas im mnogo fali jedan igrac u rotaciji SF-PF. 

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da odgledam prvo i spavam, al ko ga jebe, moram ovo da odgledam do kraja, bar kad radim druge smene koje pocinju od 16.30 mogu da se nagledam i ovog late night/early morning nba-a sa zapada. 

 

    James se i u ovoj tekmi opasno cima u odbrani. I da, Adams slabo sta moze pored Dwightella...

Link to comment
Share on other sites

Kakva tekma jbt.

 

Oklahoma ceo mec drzala prikljucak, steta sto im b2b ali je bas imalo sta da se vidi.

 

Lebron jaje opet omasio 2 bacanja u finisu, imace ozbiljan problem ako KCP ne nastavi da pogadja ove suteve u neizvesnim zavrsnicama jer se ne znam ko je veca sisica on ili Davis kad treba da se resi utakmica.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Mislio sam da odgledam prvo i spavam, al ko ga jebe, moram ovo da odgledam do kraja, bar kad radim druge smene koje pocinju od 16.30 mogu da se nagledam i ovog late night/early morning nba-a sa zapada. 

 

    James se i u ovoj tekmi opasno cima u odbrani. I da, Adams slabo sta moze pored Dwightella...

Pa citam da nismo nesto posebno grizli u defanzivi ali pobjeda je pobjeda.

AD po meni u najuzem izboru za DPOY, brutalan je u odbrani.

 

Cestitke na ovome

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako povrede nekada pročiste um i ne znače nužno down ekipe. Prošle godine Denver je svakom novom povredom bio bolji ma kako to apsurdno zvučalo evo sada i Kingsi.

Jako lepa pobeda Sacramenta,Petar Denda NEMA ŠTA. Bogi,Bogi a kako si dao krila domaćim avetima da te smatraju Ex NBA Playerom pa sada moraju da pate.
Sa druge strane bez Arona i sa prerovitim Rickyem Sunsi baš loši.Opet lepa partija Camerona i malo jači doprinos Bridgesa sa klupe ali to je to. Šarić ? 
Voleo bi da nastave Sansi da sijaju kao na samom početku sezone ali biće teško. Postoje jasni limiti. Oubre,moraš bolje i jače mada šta god da radio za mene si super 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 @uini ako se večeras ne potučete al bukvalno nećete ništa uraditi. Da malo pokažete Phila lavovima 🙂 

 

Što se tiče večerašnjeg "derbija" ma kako i koliko da ja želim pobedu Denvera,to se neće desiti. Realno ovo je prvi pravi test u sezoni Nuggetsa u pogledu gde se trenutno nalaze naspram trademark ekipa. Denver kao čaša vode puna do pola. Skor je odličan i on daje alibi,smanjuje oštricu kritike ali daleko je od sjajnog,od koliko Nuggetsi mogu.

Možda za jedno mesec.dva kada Denver nadođe ima šansa ali sada ne. Ono što izdvaja je to što Harden uvek ima plan B za Jokića pa samim tim i Denver.

Da ne davim dalje i opširno pišem,nema šanse da se ponovi jedna od najboljih utakmica reg. sezone prošle godine kada je Houston bio pregažen u Pepsi Centru.

P.S. kada mi se PJ Tucker pojavi na ekranu odma hvatam neko hladno oružje pa neka mi sude. 👨‍🚒 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...