Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 hours ago, uini said:

 

leonardu je inače ovo prva titula u tvom svetu? durant je najbolji samo kada bi bio zdrav a inače je uzeo titule sa stephom, klayom i draymondom. lebron je za to vreme herojski uzeo titule sa užasnim igračima kao što su prajm wade i bosh ili prime irving i love, naspram matorih marc gasola, ibake i siakama i FVV!  izvini, glup sam. 

 

odlican argument jos jednom. briljiras. ponavljas opet tu glupost.

a sa kime je leonard uzeo prvu titulu. sa trenerom pocetnikom i sa tri nemaca pojma parkerom, ginobillijem i duncanom.

 

5 hours ago, uini said:

.... inače, ovo ti je već treća tema u par sati :

 

"statistički parametri (advanced ili oni drugi) =definišu najboljeg igrača na svetu" 

 

jebes statistiku, ne znam zasto se uopste vode. treba se gledati ko je bio najbolji igrac u sampionskom timu, taj je najbolji u svemu, bar do sledece godine. prethodni uspesi i trenutna forma kurcu vrede. tako su pre par godina nowitzki, iguodala i sada durant do juna bili najbolji na svetu. 

 

okej, od sada pre nego sto pricam sa tobom, pitacu te sta smem i sta ne smem da napisem u postu.

 

i opet nisi nista argumentovano rekoao, niti odgovorio na moja pitanja, nego lupetas gluposti koje nemaju veze sa temom o kojom smo pricali.

nek ti bude, proslogodisnji lakersi su bili jaci od toronta i samo zbog jamesa koji je propo propustili su playoff, dok je leonard herojskim snagama sam protiv svih dobio sve utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ne znam samo kako to misli, kad je potpuno očigledno da je Davis prvi i najbolji igrač ove ekipe.

 

Jedino ako pokuša opet stare fore iz Majamija i Klivlenda, da mu drugi osvajaju titule za njega, a on da kupi priznanja.

 

Najveća prevara u istoriji sporta - lažni, samoproklamovani "Kralj". 😂😂😂

 

 Dobrodosao, Boro!!! 

 

10 hours ago, gggggggg said:

ako ne racunamo duranta, james je i dalje najbolji. bar dok neko ne dokaze suprotno ove sezone.

 

10 hours ago, gggggggg said:

 

dokazao je protiv osakacenog golden state protiv koga bi dokazao i bilo koji superstar iz top6-7 igraca u ligi. previse se prica o leaonardu kao da je sam megu leks doveo do titule a ne zajedno sa fvv, siakamom, lowryjem, gasolom, ibakom...

 

10 hours ago, gggggggg said:

durant i lebron traju vec 10+ godina bez pada u kvalitetu. leonard propusta po sezoni 20+ utakmica ili cak citavu jednu sezonu.

 

10 hours ago, Drakaris said:

Kakvu je konkurenciju imao Kavaj? I tu Filadelfiju su prosli jedva.

 

Steta je za Dzejmsa sto nije iskoristio povrede GS-a. Sve cetiri sezone je imao veoma jak GS ispred sebe i onda ode u ekipu koja nije konkurentna za titulu i bas te sezone se igraci GS-a ispovredjivali. Da je ostao jos jednu sezonu u Klivlendu, ko zna kakav bismo finis gledali. 

 

 

  Bravo momci. Nije bilo potrebe da se ukljucujem u ovu diskusiju, NBK mi je krao misli i prekucao u svoju tastaturu , Drakaris je nesto dopunio....

 

     Da dam i ja kratki rezime bez zalazenja u sbbkbb situacije -> Lenardova je prosla sezona svakako, prvenstveno zbog Durantovih i Lebronoih povreda, ali nema sta, na kraju sezone je on bio zasluzeno MVP finala i vukao je Toronto do titule, to sto su se slozile okolnosti, nije do njega. Trenutno je naravno LeBron (pa i prosle dok je bio zdrav) bolji igrac od Lenarda. Lenard nema ni blizu takav playmaking kao Bron, dok je u izolaciji i pull-up dugim dvojkama svakako najbolji na svetu, a kad jos Bron krene da igra motivisano i u odbrani, ni razlika u defanzivi nije toliko velika. Prosto, pored Kinga svi ovi prasinari i poluigraci dobijaju novi zivot -> Quin Cook, KCP, Average Bradley, Gee, Troy Daniels.... 

 

   A posle svih Bubija Gibsona, Moova Williamsa, Ria Chalmersa i ostalih besmislenih plejmejkera ovog sveta, konacno se neko setio da izbaci 2 beka na perimetar i da LeBron bude zvanicno i jedini plej u petorci. Ave Vogele!

Link to comment
Share on other sites

Klipersi ce pregaziti Lejkerse u PO.

 

Inace, ono sto se ne zna je to da su Kingsi u finansijskog krizi i da im kasne plate. Bjelicu reketira neka ekipa iz bloka jos od pocetka karijere, a posto sad nije imao da im plati za ovaj mesec, dogovorio se sa laznim kraljem da ovaj zakuca preko njega za 50k da nabije ego. Zato nije digao ruke.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Sinoc pri rezultatu 103-91 za San Antonio na 9 minuta pre kraja se vraca Derozan u igru, utakmica je maltene resena. Gay ih izresetao i dobili su bas dobru energiju od Lonnia.

 

Od tog trenutka sve staje u njihovoj igri, do kraja utakmice nisu imali normalan spejsing u napadu. Derozan je ustvari kao neki tromb u krvotoku.

 

Poprilicno sam siguran da je u pitanju ubedljivo najgori igrac u ligi za ulogu koju mu je namenjena shodno ugovoru koji kao mora da opravda.

 

Bice bolje i za njega kad/ako se prebaci u ulogu sestog igraca za 10-ak miliona godisnje, mislim da bi mu i produkcija bila dosta bolja.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Ocigledno da ima.

Onaj nivo rutiniranja u PO odavno nije vidjen.

Jeste, tih 12 minuta finala koje je odigrao rovit Durant  je bilo surovo rutiranje. Prikaz kako bi prosao Kawhi i Toronto da su igrali protiv pravih Wariorsa mozda bi izvukli pobedu, ovako ih jedva dobise u 6, doduse da Klej nije pao bila i 7.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...