Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

18 minutes ago, uini said:

kako vidite šanse bucksa i 76ersa? 

ja ne verujem djani a ni simmonsu plus nisam siguran da embiid može da izdrži deep playoff run 

 

leonard je dokazao prošle, videćemo ove 

 

dokazao je protiv osakacenog golden state protiv koga bi dokazao i bilo koji superstar iz top6-7 igraca u ligi. previse se prica o leaonardu kao da je sam megu leks doveo do titule a ne zajedno sa fvv, siakamom, lowryjem, gasolom, ibakom...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvu je konkurenciju imao Kavaj? I tu Filadelfiju su prosli jedva.

 

Steta je za Dzejmsa sto nije iskoristio povrede GS-a. Sve cetiri sezone je imao veoma jak GS ispred sebe i onda ode u ekipu koja nije konkurentna za titulu i bas te sezone se igraci GS-a ispovredjivali. Da je ostao jos jednu sezonu u Klivlendu, ko zna kakav bismo finis gledali. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, gggggggg said:

ako ne racunamo duranta, james je i dalje najbolji. bar dok neko ne dokaze suprotno ove sezone.

Najbolji? Lik izduvao za PO na zapadu a godinama pricali ljudi kako bi amatere uveo u plejof. Ma vazi...

 

Kawhi je bio najbolji do objave da potpisuje za Klipane, od tada AD najbolji😁

 

Edited by Miki28
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, riviera said:

plejof ce pokazati vrednost svakog ozbiljnog  tima pa i njihovog jert se tamo ipak igra dosta ozbiljnija kosarka a da izgledaju bolje sada nego prosle u ovo vreme to je cinjenica.

ako budu usli u veliko finale ili bar finale na istoku evo i ja cu priznati da je kemba bolji igrac (ali za boston) :classic_biggrin:.

kajri je definitivno podbacio prosle godine kad je doslo stani pani i tu za njega nema izgovora, igrali su i drugi lose u bostonu ali on je trebao da bude njihov najbolji igrac i vodja i na prvom mestu nije svoj deo posla odradio.

da podsetim prosli tim je ispao u drugom kolu plejof sto je za njih bio neuspeh jer su pred pocetak sezone trebali biti izazivaci (na papiru) ali generalno gledano drugo kolo plejofa nije ni debakl, jednostavno nisu bili na visini zadatka.

 

Opet dolazimo do prežvakane teme Irving lider ili tapšač Marko Đurić? 😀 Šalim se naravno ali definitivno nešto u toj ulozi da je on lider ekipe ne štima. On evo i sada ima priliku da vodi Netse ali to je toliko traljavo,svaka ekipa koja preferira "ekipnu filozofiju" dobila je Brooklyn. Naravno kada se vrati KD to će biti druga pesma svakako. Kyrie će ponovo imati štit kao LeB u Clevelandu i moći će da ubija iz drugog plana ali opet mislim da je dosta sporiji u odnosu na eru Cavaliers finala. U Bostonu je bio odvratan na mnogo nivoa. 😀 Kemba nema njegovu tehniku,pa i brzinu kada je Irving u topu ali ima bolju,čistiju glavu što je u stani-pani situacijama mnogo bolja opcija. Def. se slažem sa tobom,do PO ima još i tamo će se mnogo toga pokazati. Biće zanimljivo pratiti,porediti.

Edited by BJÖRKman011
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gggggggg said:

durant i lebron traju vec 10+ godina bez pada u kvalitetu. leonard propusta po sezoni 20+ utakmica ili cak citavu jednu sezonu.

 

Hmm, ouuvaaaj, ne znam kako da ti saopštim, ali nije ti ovo fantasy sinak. 😁 😂😂

 

Ono što znamo do sada, je da je Kawhi u 2/3 finala bio ubedljivo najbolji igrač, i kroz ceo playoff generalno.

Posprdao se sa LeChoke-om u onom metla finalu. 😊

U tom trećem, Spurs-i su se samoubili, a RayRay i Bosh clutch-ovali jako.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, BJÖRKman011 said:

 

Opet dolazimo do prežvakane teme Irving lider ili tapšač Marko Đurić? 😀 Šalim se naravno ali definitivno nešto u toj ulozi da je on lider ekipe ne štima. On evo i sada ima priliku da vodi Netse ali to je toliko traljavo,svaka ekipa koja preferira "ekipnu filozofiju" dobila je Brooklyn. Naravno kada se vrati KD to će biti druga pesma svakako. Kyrie će ponovo imati štit kao LeB u Clevelandu i moći će da ubija iz drugog plana ali opet mislim da je dosta sporiji u odnosu na eru Cavaliers finala. U Bostonu je bio odvratan na mnogo nivoa. 😀 Kemba nema njegovu tehniku,pa i brzinu kada je Irving u topu ali ima bolju,čistiju glavu što je u stani-pani situacijama mnogo bolja opcija. Def. se slažem sa tobom,do PO ima još i tamo će se mnogo toga pokazati. Biće zanimljivo pratiti,porediti.

ja ga volim (kao igraca :\) ali kajri se nije pokazao da moze da bude no1 opcija na sampionskom rosteru. kao broj dva je dokazan ma koliko ga god ko ne voli zbog glupih izjava i ponasanja. projekat u netsima i irvingov pa i durentov uspeh ce zavisiti od toga da li ce uzeri titulu u bruklinu za vreme njihovog mandata. e sad da li ce u nekoj sezoni imati 40-50-69 😀 pobeda je po mom sudu manje vazno. oni su se okupili da kao krajni cilj uzmu prsten i sve manje od toga bice flop jer su i jedan i drugi dosli iz bolje kosarkaske sredine da od (ispod)prosek kluba stvore nesto sami. potpis deandre dzordana nam pokazuje da i nisu preterano pametni u tom naumu.

 

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Drakaris said:

Tu se ne mogu sloziti. Neko ko je ubacio pobedonosnu trojku za osvajanje titule, on ima veoma stabilnu glavu. Minut-dva pre tog suta je bila velika serija promasaja obe ekipe. Kemba moze imati cistiju glavu samo koriscenjem boljeg sampona 

 

Au brate,jeste dao (tada) nema priče ali porediš da li riba bolje izgleda u rublju sa pijace ili u Victoria Secretu. 😀 Kemba je raspali Charlotte vinuo u PO mapu 😀

 

Ja sam mislio da će odsustvo Middletona malo pokazati neke rupe kod Bucksa međutim dobiše Chicago a imaju i dobar raspored da ta povreda ne utiče mnogo do povratka Khrisa. Imaju sve za ponovno finale Istoka apsolutno. Triling Giannis,Khris i Eric Bledsoe sa poludelom braćom je jako nezgodan,dobra klupa. Simpatičan je i mladi ginger Donte. Nisam neki fan te ekipe ali svaku ekipu mogu fizički nadjačati što je u 85-90% sasvim dovoljno. 😀

76ersi = Bermudski trougao. 😀

 

P.S. Otišao na AS, pogrešio sam.

Edited by BJÖRKman011
Link to comment
Share on other sites

@br.1 u galaksiji.

ne pricam o karijeri nego u ovom trenutku. to je promenjliva kategorija.

ako pricamo o prosloj sezoni bar 5 igraca je imalo bolju sezonu no ono sto je merodavnije lbj plejof nije ni igrao  i on snosi najvecu odgovornost kao najbolji grac iako ima olaksavajucu okolnost u povredi. za ovu kao sto rekoh za titilu tako i za sampionski pojas najboljeg igraca sve je otvoreno.

po mom misljenju njega je durent igracki nadigrao za dlaku u ta dva plejof okrsaja jer ga lebron nije pokusao cuvati i tako ga limitirati (ako je vec bolji) iako su ista pozicija i posle njih u  najmanju ruku niko nije mogao da tvrdi da je lebron mnogo bolji a prosla godina ide lenardu.

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, uini said:

 

a ima i ružnu frizuru 

sam si postavio temu "ko je trenutno najbolji" sad vrdas 

 

voleo bih da pokazes post gde sam ja postavio temu o najboljem.

inace, jel ti tvrdis da harden, antetokounmpo ili james ne bi uspeli ovo sto je leonard uspeo sa torontom?

 

52 minutes ago, Miki28 said:

Najbolji? Lik izduvao za PO na zapadu a godinama pricali ljudi kako bi amatere uveo u plejof. Ma vazi...

 

Kawhi je bio najbolji do objave da potpisuje za Klipane, od tada AD najbolji😁

 

 

izgleda da se samo ja secam da je james zbog povrede propustio 20 utakmica prosle sezone i da samo zbog toga nije uveo taj limitirani tim lakersa u playoff. 

 

27 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Hmm, ouuvaaaj, ne znam kako da ti saopštim, ali nije ti ovo fantasy sinak. 😁 😂😂

 

Ono što znamo do sada, je da je Kawhi u 2/3 finala bio ubedljivo najbolji igrač, i kroz ceo playoff generalno.

Posprdao se sa LeChoke-om u onom metla finalu. 😊

U tom trećem, Spurs-i su se samoubili, a RayRay i Bosh clutch-ovali jako.

 

ubedljivo najbolji my ass. 

'lechoke'...isuse. preskaci moje postove u buduce, hvala.

Edited by gggggggg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 LeBron i dalje ima najveci uticaj na igru. Jednostavno cini svoje saigrace dosta boljima, kod Lenarda ja to ne vidim. Naravno da je Kawhi bio najbolji igrac prosle sezone, donio je titulu Torontu, igrao extra PO, pogadjao stalno kad se lomilo, ne treba mu tu nista oduzimati, ali IMHO LeBron je overall bolji igrac. Pokazace ova sezona dosta, igraju za contender ekipe, pa cemo vidjeti ko ce sta da ponese. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

kako vidite šanse bucksa i 76ersa

ja ne verujem djani a ni simmonsu plus nisam siguran da embiid može da izdrži deep playoff run 

 

leonard je dokazao prošle, videćemo ove 

fila sa simonsom kremenkom i tobajom koji ocajno sutira na pocetku sezone ce imati losiji napad (a ostali bez najboljeg igraca batlera i redika snajpera). odbrana bi trebala da bude beton ali pitanje je da li u danasnje vreme sa ovim run&gun pripaljivanjem trojki neko moze da uzme tiulu samo na racun odbrane kao detroit dvehiljaditih.

baksi sa bledsom koji se poplasi u plejofu i isto slabim sutom te midltonom kao drugom opcijom koji ne da nije pipen, klej, kajri nivo (druge banane igraca) nego nije ni siakam ce tesko do titule protiv klipers/lejkersa. janis isto ima svima poznate odredjene limite u plejof( i fiba 😀) kosarci.

jbg sa isoka neko mora da izadje i tu su m baksi sa najvise sansi ali  ne zaostaju puno ni fila, boston i toronto trio. dosta ce zavisiti i od matchup-ova tj. ko moze da bolje cuva protivnicke najbolje igrace ali zato je malo rano da se misli.

 

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

 

 Gde si Fritro, sta ima kod tebe i tvojih ?

  Kako napreduje gledanost u novoj dvorani ? 

Evo Delgi, gura se starački... Ide gledanost u degutantnoj dvorani koliko vidim. Kapiram da će živnuti sledeće godine kada nam se momku iz Akrona priduži još neko od igrača. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...