Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Uf, jako jako kvalitetan mec, na mali broj poena, PO intezitet u odbrani, otuda i mnoge WTF greske.

 

 LeBron je odigrao neverovatan mec, ponovo fantastican u odbrani, u napadu maestralno delio pasove i pogadjao suteve da bi na kraju zabo 2 klach bacanja sto mu je cesto predstavljalo problem u karijeri, ove godine je resio da to digne i evo danas je sutirao 7/7 i deluje mnogo sigurnije tu. Lako moze da bude MVP ove sezone ako bude assist-leader a nesumnjivo je da hoce i Lakersi budu imali prvi skor lige, sto uopste ne deluje nerealno obzirom na load managament Kawhija i overall zdravlje PG-a. Skoro nije delovao ovoliko mocno i kao da se igra kosarke...   

 

 - KCP je odigrao brutalan mec, ispogadjao je svaki vazan sut i svaki put ispravno razmisljao i u odbrani i u napadu. Sad kad nema Bredlija eto sanse da se pokaze. Danny fantastican u svemu osim u sutu, nista neobicno za njega, Kuzma ponovo solidno s klupe, Davis se dosta mucio danas u napadu ali je u odbrani prava zivotinja, mada i 1v1 pullupove resava jako lepo, to ne moze nijedan visoki da mu brani, niti bilo ko. Karuso takodje dao veliki doprinos svojim hustleom, dok je recimo Gee igrao totalno sarlatanski i zato mu nista ne verujem...  Ista prica i sa Quinnom i ovog puta ROndom... Nema tu konstante. 

 

  Bogdanovic najbolji u Kingsima ubedljivo, kakvu je jednu dugu dvojku (zgazio liniju, hteo je 3ku) dao preko Carusa, heavily contested, samo sto mu u dres nije usao... Pokrenuo je ceo tim, i trojkama i plejmejkingom, pa cak i odbranom. Holmes je takodje ozbiljan hasler... Buddy ozbiljna haubica. Simpaticni su Kingsi, ali nema ovde plejofa za njih, rekao bih.

 

 I za kraj ----->>>> ---->>>>> MOJ OMILJENI POSTER IKAD!!

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kolika je milina videti Kembu u Bostonu i kako je sve oko njega zdravije. Tempo,protok lopte ... mirnoća. Svi nekako opušteni,voljni ... Smart u nekoj mojoj okolini baš podcenjen a po meni mnogo daje. Onako u kompletu taj udah i izdah ekipe je čist planinski. Samo Gordonova povreda remeti trenutni "milky way". U pravu je @delgado za Enesa,čovek je sada sit i može da doprinese jer kada uđu u PO Enes će na ramazanskom postu i tada kreće njegova patetika aka. "Enes vs. Jokić". 😀

Kako lepe pobede Orlanda i OKC.

Link to comment
Share on other sites

Dijabola indeed. Popenio sam sto mu nije dodao. I napad pre toga, kada je Bogdan dao tesko polaganje za izjednacenje, igraju njih dvojica pik i Lakersi preuzimaju i Barnes umesto da rasiri na levih 45 gde je slobodan prostor, on bukvalno stoji na metar od Bogdana i trazi loptu, bukvalno mu zatvara prodor u levu stranu. Ovaj ga je srecom odjebao i otisao u desno.

Inace meni je neverovatno u koliko su napada Kingsi napadali Davisa na perimetru. Cak je i Bogdan to nekoliko puta radio, nema tu mismatcha, teraj loptu dalje od njega, pojeo ih je sve. U zavrsnici je Bogdan jednom krenuo protiv njega i nije imao gde, pa je u skoku otvorio kontru Lakersima, a u narednom napadu mislim Buddy sutira trojku preko njega sa lukom do krova da bi ga prebacio i pogadja aut.

Edited by Del Piero
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BJÖRKman011 said:

Kolika je milina videti Kembu u Bostonu i kako je sve oko njega zdravije. Tempo,protok lopte ... mirnoća. Svi nekako opušteni,voljni ... Smart u nekoj mojoj okolini baš podcenjen a po meni mnogo daje. Onako u kompletu taj udah i izdah ekipe je čist planinski. Samo Gordonova povreda remeti trenutni "milky way". U pravu je @delgado za Enesa,čovek je sada sit i može da doprinese jer kada uđu u PO Enes će na ramazanskom postu i tada kreće njegova patetika aka. "Enes vs. Jokić". 😀

Kako lepe pobede Orlanda i OKC.

plejof ce pokazati vrednost svakog ozbiljnog  tima pa i njihovog jert se tamo ipak igra dosta ozbiljnija kosarka a da izgledaju bolje sada nego prosle u ovo vreme to je cinjenica.

ako budu usli u veliko finale ili bar finale na istoku evo i ja cu priznati da je kemba bolji igrac (ali za boston) :classic_biggrin:.

kajri je definitivno podbacio prosle godine kad je doslo stani pani i tu za njega nema izgovora, igrali su i drugi lose u bostonu ali on je trebao da bude njihov najbolji igrac i vodja i na prvom mestu nije svoj deo posla odradio.

da podsetim prosli tim je ispao u drugom kolu plejof sto je za njih bio neuspeh jer su pred pocetak sezone trebali biti izazivaci (na papiru) ali generalno gledano drugo kolo plejofa nije ni debakl, jednostavno nisu bili na visini zadatka.

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...