Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

19 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

To bi bilo potpuno iracionalno. Zasto da izbacuje iz igre nesto sto mu donosi korist, sve dok je tretman doticne pojave takav da to prolazi?

Delom se slažem. Međutim, zavisi od toga kakve mu budu glava i karijera. Ušao sam u teško hipotetisanje, znam, ali možda poželi da ispolira utisak koji ostavlja i onaj čuveni legacy, da smanji broj onih "ali" u pričama&legendama o sebi. Zadržavam se na tom možda.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

samo još frenki da uzme više od 4 šuta na 30min i dobri smo

 

Njemu uopšte ne treba da uzima više šuteva od ovoga što sada radi, on prosto mora da raskrsti sam sa sobom da on ne može ofanzivno da igra na nba nivou neku stelt point forward poziciju nego čistokrvnu plejouvsku. Glavna boljka mu je što se previše brzo oslobađa lopte, ne može da daje u više od 50% vremena loptu na uručenje visokim igračima čim pređe centar i to najčešće na granici da to bude preko pola, pogotovo što nema nikakva utrčavanja i kretnju bez lopte .. mora da ide agresivnije na koš i mora da šutira više slobodnih bacanja, ne može da šutira prva slobodna bacanja 5 sekundi pre kraja i to jer su ga namerno faulirali kada je u 99% slučajeva viši metar od čuvara a da ne pričam kada izvuče go go geđet arms. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treba odati ljudima iz uprave Minesote priznanje, što su uspeli da okupe ovoliki broj imbecila oko KAT-a. Jer stvarno nije lako skupiti ih ovoliko na jednom mestu.

Počev od one picajzle od trenera, do onog maloumnog debila Culver-a.

 

Ja ne verujem šta ja gledam na poslednja 2 meča, i zašto uopšte dozvoljavam sebi da gledam ovo.

 

Šteta, jer je KAT zver u nastajanju, pravi all-around igrač.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...