Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nista, nocas gledam Traea protiv nas i pustam suzu, onu musku, najtezu

 

seti se dok pustas suzu da bookeru treba drugi tip plejmejkera inače bi primali 170 pts po tekmi

plus, booker nije dovoljno lep da poništi traeovu ružnoću u backcourtu

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nista, nocas gledam Traea protiv nas i pustam suzu, onu musku, najtezu

nek ti je za utehu da trej jang nikad nece imati obim bicepsa ni blizu kao ejton. bahamljanin ga moze nositi u zubima sve sa perikom. :classic_sleep:

 

u drugim vestima navijaci klivlenda su udarnom dvojcu sexton/garland dali nadimak sexland. :lol_2:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

 

seti se dok pustas suzu da bookeru treba drugi tip plejmejkera inače bi primali 170 pts po tekmi

plus, booker nije dovoljno lep da poništi traeovu ružnoću u backcourtu

giphy.gif

 

To da Trae i Book ne mogu zajedno je obican mit i nista vise. Evo ja tvrdim&garantujem da bi izgledali savrseno zajedno i da bi predrkana ofanziva visestruko nadilazila defanzivne probleme uz adekvatno izgradjen roster tj. supporting cast.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, riviera said:

nek ti je za utehu da trej jang nikad nece imati obim bicepsa ni blizu kao ejton. bahamljanin ga moze nositi u zubima sve sa perikom. :classic_sleep:

 

u drugim vestima navijaci klivlenda su udarnom dvojcu sexton/garland dali nadimak sexland. :lol_2:

Morali su i "Love" ubaciti. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

 

To da Trae i Book ne mogu zajedno je obican mit i nista vise. Evo ja tvrdim&garantujem da bi izgledali savrseno zajedno i da bi predrkana ofanziva visestruko nadilazila defanzivne probleme uz adekvatno izgradjen roster tj. supporting cast.

 

 

kao što rekoh, ako misliš da bi davali 175 poena po meču, onda se slažem, pošto bi primali 170 aprox.

22 minutes ago, Ta'veren said:

Moze se i ovako reci, Traeu treba drugi tip beka.😥

 

Steta sto se nije ozbiljno razmisljalo o scenariju da se draftuje Trae, a trejduje Buker.

 

 

 

ne. osim ako se booker trejduje u knickse i ostaje ntilikina u knicksi

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, riviera said:

nek ti je za utehu da trej jang nikad nece imati obim bicepsa ni blizu kao ejton. bahamljanin ga moze nositi u zubima sve sa perikom. :classic_sleep:

 

u drugim vestima navijaci klivlenda su udarnom dvojcu sexton/garland dali nadimak sexland. :lol_2:

 

A zasto Tre nosi periku?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

 

u svetu u kojem je daleko ve'i injury prone pod imenom a. davis otišao za ingram-ball-hart kombo

mislim, nije to toliko sumanuto, pogotovo što je leonard ipak klasa i za tog davisa koji je u top 5 igrača lige

 

sve u svemu, ipak mi znamo neke rumorse i polu-infoe kada su tema tako veliki trejdovi, nema šanse da nam je sve na izvolte

Ne bih se složio x2.

Link to comment
Share on other sites

Nunn trpa bez milosti. Miami je ozbiljno ubo s njim i Herrom. Cak mislim da je Herro najveci steal ovoga drafta, decko pokazuje ozbiljan potencijal na obe strane parketa. On je jos jedan primer kako timovi cesto naprave gresku u proceni igraca jer imaju jako mali wingspan. Pa i sam Butler ima mali wingspan pa ga to nije sprecilo da bude jako dobar u defanzivi. Herro je odlican defanzivac u najavi ali ce u napadu da pravi pravu razliku, ima prelepu formu kad sutira i verovatno me najvise podseca na 'novog Klaya' od svih novijih slicnih igraca. S tim da je trenutno kompletniji igrac nego sto je Klay bio u istim godinama. Pritom izgleda da ima jako dobru radnu etiku, do tog nivoa da sam video i da je Jimmy impresioniran, sto govori nesto.

 

S obzirom da Miami ima dva ozbiljna igraca na rookie ugovorima i da lepo izgledaju trenutno, jako me zanima sta planiraju sledece leto. Dragicu i Leonardu isticu ugovori i to oslobadja 30 miliona u capu. Leto posle toga je bukvalno Butler jedini koji je placen. Ima tu prostora da se napravi contender, sastojci su vec tu. Odlicni igraci na rookie ugovorima, lider i clutch player u Butleru i dosta prostora u capu. Miami kao pozeljna destinacija za svakog FA pride.

Edited by Radalek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...