Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

6 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Kao sto rekoh na dan trejda, Deni Grin za Demara je fantastican posao za Rapse, Kavaj je tu bio samo bonus.

 

ne znam zašto se piše kao da su spursi imali bog zna kakav izbor. rentiranje makar i zmaja kakav je leonard na sezonu je imalo smisla možda za dve ili tri ekipe u ligi. ako i toliko. 

 

spursi dobili igrača na tri sezone a znamo koliko teško uopšte razmatraju san antonio kao destinaciju 

 

sjajan dil za raptorse jer se usunjala ona lopta u game 7 vs 76ers. da su tada ispali baš me interesuje kako bi izgledao trejd za toronto 

 

giphy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Morace Portland da pojuri Marcusa Morisa neki bazemore plus 1 pik trejd.

 

ma najjače da ćemo uzeti bazemorea. mislim, to bi imalo smisla samo ako se ne skida da igra ni 2 minuta

morrisa bih davao isključivo za neki vredan povraćaj, jedino on i taj mahal gibson utiču pozitivno na omladinu

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

ma najjače da ćemo uzeti bazemorea. mislim, to bi imalo smisla samo ako se ne skida da igra ni 2 minuta

morrisa bih davao isključivo za neki vredan povraćaj, jedino on i taj mahal gibson utiču pozitivno na omladinu

Uzimas pikove ne bazemore. Ne marcus moris ce da vas vodi do obecane zemlje, hoce.

on i ovi ostali sto su potpisani su tu da se izvuce neki asset, posto ostali veterani igraju kao kesa samo ovaj ima value

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Uzimas pikove ne bazemore. Ne marcus moris ce da vas vodi do obecane zemlje, hoce.

on i ovi ostali sto su potpisani su tu da se izvuce neki asset, posto ostali veterani igraju kao kesa samo ovaj ima value

 

sve zavisi kakav je to pick, po poziciji i po botastvu drafta.

 

pošto blazersi neće biti nešto visoko, nyk FO bi trebalo da već ima neku opciju tj igrača na umu, kao mitch roba npr.

e sad, clarence gaines više nije u sastavu, tako da je know-how nepoznat, da ne kažem diskutabilan

 

nije rđava ideja ali nije ni sjajna, nisam za gomilanje pikova tek da bi se gomilali. eto ih hawksima, mogu da vrate kenta i uzmu jabarija ( : oni su hajp i mladi i talentovani (hawksi)

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, MilošVB said:

Gudurić solidan.

Odlican cak. Bukvalno ih je sam vratio u utakmicu krajem trece cetvrtine, dao je 8 vezanih poena i 11 za nekih 3-4 minuta u tom periodu. Izgledao je solidno i u odbrani, imao je blokadu i par ukradenih/deflekcija. Nadam se da moze da nastavi tako.

Link to comment
Share on other sites

Oduševljen sa Spicy P. i Torontom kako guraju,ma šta guraju stabilna je to mašina. Ne možeš ti biti slučajno šampion da ga jbš.

Da li je neko ispratio Japanca u WAS. da li je samo stajao pa raspalio ili je dobro širio napad i odbranu?

Sve iz Philly treba šamarati 24/7 kakva je to grupa "bunch of wallies",dobar su trenutno tandem KAT & Wiggins,respect.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 

 I mene stefi, i mene. 

 

   Sta mislis o Lejkersima generalno, stefi ?

 

Gledao sam vas 0 puta ove godine. Verujem da nije slučajno što ste prvi na zapadu, ipak imate 2 od 5 najboljih igrača u ligi. Jedino Dvajt da ne poludi a leći če vam Igi sigurno. 

 

Raduju statsi JaValea sinoć svakako. 😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa posle toliko unutrašnjeg cirkusa u Minesoti,došlo se do mira u kući pa sada svi mogu da nešto počnu da rade. Dobio je produženje ugovora,zajedno sa KATom je lider i to donosi jako lepu sigurnost.

Mnogo manje sili igru,pametnije mi ide na koš ... Ryan ga poštuje,izvlači iz njega ono dobro za sada,probudila se i klupa sa učešćem,Okogie je ta neka važna spona klupa - prvi tim - mojo ... i eto lepih 7-4

Link to comment
Share on other sites

Da se osvrnem i ja malo na moje voljene Spurse. Čak i u onom periodu na startu sezone kad su se nanizale neke pobede, igra nije bila nikakva, moglo je sve to lako da ode na drugu stranu. Defanziva je loša i to jedan Murray ne može sam da zakrpi. Problem je nedostatak ikakve energije. DeRozan jeste problem jer pored njegovog carinjenja lopte ona je slabo u Murrayevim rukama tj. on ne može na taj način adekvatno da se razvija ofanzivno, a tu ima baš veliki prostor za napredak i praktično je nedovršen igrač. LMA je isto lenjo ušao u sezonu ali njega ne mogu da krivim, on daje koliko može, Spursi su i lani bili solidni samo zahvaljujući njegovoj all star sezoni, gde mu je naviše pomagao White. White ima malu krizu identiteta, u nekakvom je grču. Šteta je i što je Gay postao baš veterančina. Baš je bezveze što igra najpametniju košarku u karijeri sada kada je izgubio na atleticizmu. Forbes i Mills su jednostavno skandalozno loši defanzivno, sitni su a i nisu razigravači, posebno to nije Forbes. Ipak, sa njima dvojicom je bekovska linija zaokružena, tu raspali Bellinelli nema šta da traži, osim ako baš ne počne da ubacuje belu tehniku. Koliko god Forbes i Mills bili defanzivno tanki, za Bellinellija su defanzivni terminatori. Tuga. Od Lylesa i austrijske bukve se baš malo dobija. Lyles je bio sposoban strelac, on je baš u problemu. LaMarcusu treba neki banger da mu malo čuva leđa i rastereti ga povremeno (neki ala Aron Baynes baja), Poeltl baš nema nikakav impact na igru. Carroll je nebitan, to se znalo, šteta što je Marcus Morris ispalio. Ne cenim baš previše tog pripaljivača bez savesti, ali on makar uzima šuteve za 3 i popriličan je fajter iako je glup kao noga. Istina je negde između, ali mislim da će ipak biti dovoljno da počasno ispadanje u prvoj rundi PO. DeGrozan kao lider jednostavno ne vodi nigde na ovakvom zapadu iako se on mučenik trudi da nešto kao kreira za druge.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...