Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

57 minutes ago, Manu said:
1 hour ago, stefan81888 said:
 
Ti beše gajiš neki hejt prema Bostonu? emoji1.png

Pomesao si me sa nekim. Kelte postujem kao fransizu, neke stvari koje me nerviraju su atmosfera u hali i onaj komentator na vasem feedu, ali nedovoljno za hejt.

 

Ne znam na koga mislis, ali ako ciljas na Heinsohn-a, onda treba da te bude sramota. Najbolji i najobjektivniji komentator out there. 

 

 

 

Scal i Gorman isto nisu losi. 

 

Elem, ide GH na operaciju, sto ipak implicira nekih 6-8 nedelja. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:
1 hour ago, stefan81888 said:
 
Ti beše gajiš neki hejt prema Bostonu? emoji1.png

Pomesao si me sa nekim. Kelte postujem kao fransizu, neke stvari koje me nerviraju su atmosfera u hali i onaj komentator na vasem feedu, ali nedovoljno za hejt.

 

i ruzni dresovi...i annoying navijaci...inace sve ok

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manu said:
3 hours ago, stefan81888 said:
 
Ti beše gajiš neki hejt prema Bostonu? emoji1.png

Pomesao si me sa nekim. Kelte postujem kao fransizu, neke stvari koje me nerviraju su atmosfera u hali i onaj komentator na vasem feedu, ali nedovoljno za hejt.

 

Izvini, pomešan sam. 🙂

 

Spreman sam ako se ne onesvestim.  😄

Link to comment
Share on other sites

NIje problem u Dončiću, već u Porzingisu. Dalas daleko bolje funkcioniše kad je ZIngis na klupi, evo trenutno ima plus-minus od -21, dok Powel ima +9. Ball stopper koji nikad ne rola, već samo pripaljuje duge trojke. Moraće ponešto da promijeni u svom načinu igre, ali i pristupu... 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ječmendo said:

NIje problem u Dončiću, već u Porzingisu. Dalas daleko bolje funkcioniše kad je ZIngis na klupi, evo trenutno ima plus-minus od -21, dok Powel ima +9. Ball stopper koji nikad ne rola, već samo pripaljuje duge trojke. Moraće ponešto da promijeni u svom načinu igre, ali i pristupu... 

 

bar dva puta sam video da ima mismatch dole i umesto da mu doncic doda on tapka loptu i kao nesto dribla do poslednje sekunde i onda baci neki stepbek

Link to comment
Share on other sites

Porzingis ima sizofrena cepanja,deluje mi kao osoba koja nigde ne moze da nadje mir/zen 😀

Jedan od najboljih igraca koji ne radi nista,nema ga nigde,svet ni ne zna da postoji,dvorana nema pojma da je tu i onda ubaci 3p. kada se lomi - Jae Crowder 😀 Naravno previse sam smanjio njegov uticaj ali ...

Brooks i Dzora vrlo dobri,samo Morant mora malo da se ugoji tj. misicne mase da nabaci. Bice to potentan igrac. Kad gledam SAS kao da sretnem bivsu devojku koju je zivot pregazio.👵

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...