Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ove partije Reptorsa za mene nisu iznenadjenje. Ovo je samo dokaz koliku su oni širinu imali u šampionskoj sezoni. Siakam pravi lider ekipe. Ove sezone napravili su iskorak igraci poput Van Vlita i Anounobija. Tu je ove sezone fenomenalni Lauri , a kao ispomoc je odlican i Pauel. Ne treba zaboraviti ni sampiona sveta Marka Gasola. Kompaktna i duboka ekipa i bez Kavaia. Ne znam koliko mogu uspeti u nameri da ponove proslosezonski uspeh , ali svakako su zajebani ko kratko ćebe , iskristalisao se lider ekipe i to je nešto što je ključno , zna se koja je čija uloga. Opet će ih biti zabavno gledati i bez Kavaia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

oni su bili kvalitetna ekipa u ligaskom delu sezone i pre kavaija. lenard im je doneo kvalitet igraca sposobnog da bude najbolji u sampionskoj ekipi, closera koji  isporucuje svoje protiv najboljih ekipa u kasnijim rundama plejof serija  (+ povrede u golden stejtu) a to degrozan i lauri a sigurno ni ovogodisnja verzija siakama nisu sposobni da donesu.  #topla voda :classic_biggrin:

Edited by riviera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, riviera said:

oni su bili kvalitetna ekipa u ligaskom delu sezone i pre kavaija. lenard im je doneo kvalitet igraca sposobnog da bude najbolji u sampionskoj ekipi, closera koji  isporucuje svoje protiv najboljih ekipa u kasnijim rundama plejof serija  (+ povrede u golden stejtu) a to degrozan i lauri a sigurno ni ovogodisnja verzija siakama nisu sposobni da donesu.  #topla voda :classic_biggrin:

Sve tacno, ali su se pokazali kao ozbiljna i zdrava sredina sto moze biti dobra stvar za neki sledeci FA. Na sve to Siakam svake godine pravi neki iskorak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva je ovo budaletina, svaki put izgleda kao da je slucajno pogodio i nema sanse da se to ponovi i on svaki put opet pogodi. Neverovatno kako mu ulaze lopte u zavrsnici, kao da je popio onaj napitak srece iz Hari Potera

 

 

Na sve to dodati i ovo iako nisu priznali, ali je ipak pogodio

 

 

I ovde protiv Porzingisa na 00:32, jeste da je zakasnio, ali opet je pogodio

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Juce sam prvi put gledao Anferne Simonsa i mogu reci da se slazem sa Brogijem, decko je legit bek i lici na Mekaluma po gradji i stilu igre, a i CJ bi mogao da dobije malo vise prostora u nekom drugom timu ili cisto da promeni sredinu.

 

  @LA -> gledao sam prvo poluvreme celo, i onda sam prebacio na PTB-ATL i ispratio zavrsnicu i vratio sam se u 4/4, imali smo sansu kad je Kuzma vezao 2 trice, ali u sustini izgubili smo protiv jako dobre regular-season ekipe, nista strasno, steta sto je prekinut niz i sto smo ajde izgubili kuci, ali idemo dalje, mislim da je sledeci Finiks u gostima, ne moze sve ni da se dobije, a LeBron je sinoc ipak napadacki podbacio, 13p i ovaj sut iz igre i sa bacanja je premalo/prelose za njegove standarde. Raduje sto je Kuzma malo nesto poceo da igra, brine kanal Denija Grina. Ali u sustini, sve je to ok za sada. Bredli mi se svidja i fino se uklopio uz Jamesa, Troy Daniels takodje moze da izvuce dobre partije iz guzice, krenuce i Poupa, pa i Denija...

 

   @Miki28 Samo jedan Iguadala na ovaj tim, nista vise. Pa da kad zagusti u PO stavimo petorku Bradley-Danny-Bron-Iggy-Davis, pa aj ti daj kos nekako tu jos + strasan spacing bi imala ova petorka. Jedan veteran i glue guy kao Iggy koji ima muda da pogodi vazne suteve i pospremi trojke kad treba, polepi nekog, uzme strip, a hoce da gine za tim je sve sto nam treba. Vec sad smo maltene najbolja defanziva lige

Link to comment
Share on other sites

Odavno mi neki igrač nije iskidao živce kao Kuzma sinoć. Bog te kakav je ono jebivjetar i ojebina, apsolutna bol u kurcu u odbrani, a u napadu mekan u tri pičke lijepe materne. AD Siakamu čitavu utakmicu faktički ne da da vidi koš kako treba, onda ga ovaj kreten preuzme par napada dok je AD na klupi i odmah lik uđe u neke serije. Trejdat đubre za bilo šta, zajedno sa mentalno zaostalim KCPem. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se za Kuzmu, klasican kriminalac. Niti je dobar suter, niti je pouzdan s loptom i precesto je hodajuci turnover, uvaljuje krompire, baca lose pasove cak i iz auta, pravi korake/duple, u odbrani se gubi na preuzimanjima, nema kosarkaski IQ... Jedino je koristan ovako s klupe kad se gubi da se stize razlika kad je velika kao npr protiv Cikaga ili pokusaj juce, ima dobre runnere na prodoru i bolji je na ulazu nego na sutu, nego ga je lozio da je decent shooter.

 

 KCP mi je ok. Zujalica u odbrani, moze da pospremi neke suteve, a ume da podeli dobar pas i razmislja kosarkaski.

 

  Zadovoljan sam sezonom, pre svega odbranom. Mi smo prakticno najbolja odbrana lige posle 9 kola. Dvajtova energija i borbenost mnogo znace, i to sto je prihvatio ovu ulogu elitnog djubretara. Videcemo kad se vrati Rondo da li ce uneti jos dodatne kreacije u tim kad Bron odmara, a zna Rajon da igra i pametnu odbranu. Iguadalu vec racunam da je Laker od februara, svidece mu se ovaj tim i njegova uloga u njemu. Ceo zivot cuva Brona, nek malo uziva s njim i da ga bacimo na Kawhija u PO. Nece Bron moci da vuce napad i da cuva Lenarda...

 

   Mnogo mi je zao sto nismo uspeli Josha Harta da zadrzimo mesto mrtvog Kuzme.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

sinoć posle tekme, perry i mills pod uticajem dolana i sense of urgency parolom, sazvali vanrednu konferenciju za štampu. 

 

 

dobri marcus morris je osećao kako treba da stane u odbranu fizdalea ( :

 

 

 

 

pametan je marcus. jedini u tom sastavu igrao nba minute.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Mislio sam na PO aspiracije. Raspored nam je cisti pakao u drugom delu sezone, zapad je prejak i vecina ekipa ce rasti kako sezona bude odmicala. Da imamo napadacki potentnije igrace na PF bio bih daleko optimisticniji. 

 

Izgledate sasvim dobro i bez Aytona. Kako ti se cini da ce to izgledati kad se on vrati, koliko ce podici ekipu? Izgledao mi je jako dobro pre suspenzije. Moguce je da mu smanje suspenziju za 5-10 utakmica, bar imam takav osecaj. Kad je odluka o tome uopste?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, delgado said:

Frenso, ko dobija "nas" derbi LA vs PHX ?

 

Trebalo bi da bude otvoreno, tekma na 2,3 poseda. Ocekujem pobedu Lakersa tho.

 

6 minutes ago, Radalek said:

 

Izgledate sasvim dobro i bez Aytona. Kako ti se cini da ce to izgledati kad se on vrati, koliko ce podici ekipu? Izgledao mi je jako dobro pre suspenzije. Moguce je da mu smanje suspenziju za 5-10 utakmica, bar imam takav osecaj. Kad je odluka o tome uopste?

 

Ne znam zaista koliko je njegovo odsustvo zaista hendikep. Kada se vrati donece dosta na skoku, ali sveukupna timska odbrana i fleksibilnost napada ce trpeti i to prilicno. Mozda zvuci smesno, ali Bangers koliko god bio de facto limitiran, nudi na parketu bas ono sto ekipi sa ovakvom filosofijom treba. Plus je Ayton jos jedan od onih koji se 'uce', a zbog takvih neminovno trpe rezultati. Dakle, negde cemo biti bolji, negde losiji, e sad kakav ce zbit biti, pokazace vreme.

 

Cela prica oko suspenzije i odluke je obavijena velom misterije, bukvalno nista ti ne mogu reci detaljnije na tu temu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...