Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Boston se zajebao što je dao veliki ugovor Brownu. Ako je Hayward opravljen i definitivno, ja bih gledao da trejdujem Jaylena za nešto ozbiljnije pod košem. 

 

pa pričalo se pre sezone o sabonis - brown trejdu ali su bostandžije bile u gtfo fazonu

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ne veruj Miami Heatu kad darove nose.. ali obecava start, izbacili su dead wood, sto na klupu sto u Blazerse...

Ne postoje laznije brojke nego Hasanove, mozda Gordon iz Orlanda ali tesko.

Sto se tice Bostona mozda Adamsa da uzmu ali bas je lose krenuo, doduse to je i do donovana pokusava da ga gura kao nekog Bama, neki kreator koji izlazi na 5 m od kos i onda daje loptu Sga ili Cp3... doduse juce ga je surovo napunio LmA

odbrana, skokovi i generalno taj hustle su sve odrzive stvari. nije kao da zavise od vruce suterske ruke svog superstar igraca. jedino sto bi ovi mladji nan i hiro mogli da udare kasnije u drugom delu sezone u cuveni rookie wall.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Morace Portland da dobije veceras Netse. Vec imaju negativan skor od 3-5...

U ozbiljnim su problemima, oni bukvalno nemaju nikakva resenja na poziciji 4 i 5. Jos ova povreda Kolinsa ih je dodatno dokusurila. Sve je jasno kad jedan Skal ili Hezonja dobijaju full time. Ako ne naprave neki trejd, ode mast u propast. Daleko je Nurkicev povratak. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Chaos Is Me said:

Boston se zajebao što je dao veliki ugovor Brownu. Ako je Hayward opravljen i definitivno, ja bih gledao da trejdujem Jaylena za nešto ozbiljnije pod košem. 

 

gordon sledece sezone puni 30. i nakon one tamo sezone mu istice ugovor i kada bi boston zeleo da ga ostavi opet bi imao 30+ miliona ugovor za 30+ igraca koji ce ici samo silaznom putanjom.

brown je proslog meseca napunio 23 i tek u trecoj sezoni. moze sve da radi na terenu pomalo ali nigde jos nije elitni. a svakako ima potencijala za to. na kraju krajeva ako se i ne ispostavi da bude previse koristan za boston sigurno ce biti ekipa koja nece reci ne za njega i njegov ne toliko strasan ugovor.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

pa pričalo se pre sezone o sabonis - brown trejdu ali su bostandžije bile u gtfo fazonu

 

Ne vidim Sabonisa kako se uklapa generalno u sam sastav. Nama treba tough hustle guy na centru koji moze imati prosek od 7 poena po mecu, dakle poenterski ne mora biti relevantan jer ima ko te poene da isporuci, ali pozeljno 13.5 skokova po mecu i 2.4 blokade. 

 

Po onome sto sam gledao, Sabonis se ne uklapa skroz u taj profil. Adams i Capela su mozda najblizi tome, neracunajuci centre koji nam nisu dostupni (Turner, Gobert). 

 

Brown nema katastrofalan ugovor, ali je solidno los. Da je bio umesto 115, recimo 100 miliona, bila bi ogromna razlika. Lako se moze trejdovati, a ovamo mozda malo teze. Iako mi je veoma drag igrac, nije nesto sto se ne moze nadomestiti, makar vecinski nekim prilicno jeftinijim igracem. 

 

Tu su jos i ok pikovi, ali s obzirom kako je Ainge ishendlao situaciju dosad, ne verujem da to moze da bude preterano relevantno. 

Link to comment
Share on other sites

Iznenadjen sam kako je ova tvoja konjina usla defanzivno jako u sezonu.

 

Generealno sam iznandjen tim defanzivnim mentalitetom koji su jako brzo izgradili jedino je pitanje koliko ce zdravstveno izdrzati na ovom broju obrtaja.

 

Pre sezone ih nisam video u vrhu  ali kako stvari stoje sa ovim Denverskim cirkuzantima i kamenjarima Jute definitivno su Lakersi drugi ekipa Zapada...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

kamenjarima Jute

Jedino je Konli problem, jos uvek nije naucio ofanzivu Jute, uopste se ne kapira sa Goberom, nikad Marku nije bacao lobove, trenutno ima uzasan tajming i baca Goberu pasove skroz pogresno.

 

Bice jezivi kad se malo dovedu u red, imaju ogroman potencijal na obe strane terena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije nista nazadovao ofanzivno, samo jednostavno ne mogu da pronadju lob. Kad je tu Ingles ofanziva im deluje sasvim kul, on odlicno saradjuje sa Goberom, Micel takodje.

 

Bojan, a narocito Konli, jos uvek nisu naucili, garantujem da ce biti mnogo bolji ofanzivno nego prosle godine vec decembra / januara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...