Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

9 minutes ago, uini said:

 

ovi shooting splits su specijalni, jedino što je malo tekmi u opticaju pa je za očekivati da malo olabavi, makar za 3pts. 

14 procentnih poena vise za trojku i  8 iz igre u ovih 7 utakmica o kojima i pricamo u odnosu na dosadasnju karijeru al dobro ocekuje se regres sto kazete.

sa povredama kleja i karija ima sansu ove godine da pojuri ol star izbor, doncic je skoro siguran.

ko je bangers?

 

Edited by riviera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ako se mora izdvojiti pojedinac, to je Bangers bez dileme. Nije cak ni blizu niko po uticaju na tim. Armani je odlican, ali nista spec u odnosu na proslu sezonu.

 

ajmo sad mi ostali, Bangers je:

a) Rubio

b) Oubre

c) Saric

d) Baynes

e) Monty Williams

 

moj glas ide Zvezdinjovom pulenu pod d)

  • Like 10
  • Thanks 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

zanima me kako bi riley hendlovao situaciju sa jokicem.

 

kod rajlija ne bi ni odigrao zvaničnu tekmu, tj ne bi ni stigao da vidi šta može na terenu zvanično

 

ako bi baš na treningu skapirao da je specijalan, mislim da bi odma lično obavio liposukciju :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Razocaran sam Jokicevim pristupom u medjusezoni. Biti fransizni igrac nosi dosta privilegija, ali i obaveza. On je bio u petorci lige, a dosao na pocetak nove sezone kao Dion Veiters na kvadrat. 

Nehajno se ponasa prema imenu koji je stekao, a neodgovorno prema saigracima i ostatku ekipe, ciji eventualni trud moze da padne u vodu jer se od njega ocekuje da vuce i bude lider.

 

Istrpice ga Denver ovu sezonu, jer mora i nema izbora, ali eventualni ovogodisnji neuspjeh nece pasti ni na trenera ni saigrace, nego na njega, bez obzira bilo to istina ili ne. I onda za njega nakon toga vise nece biti privilegija ni posebnog tretmana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ama ljudi, ja ne vidim nikakv problem kod Denvera/Jokića. Oni na autopilotu idu u PO a tek tamo ćemo videti da li su pravi i kao tim i Jokara lično. Nuggetsi su u onoj fazi gde se samo timski rezultat broji, jebe se Jokari za individualna priznanja, baš kao i najvećima u ovoj ligi jer ne bi niko bio danas Mvp pored Kawhia, a prethodnih 10 godina pored Lebrona. Čak je i Steph žrtvovao lične zasluge i statistike. Samo se ovi kvazi kontenderi bave time, a Giannis, Harden i naročito Westbrook kao mvp-evi su produkti takvih pristupa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@pepe sancez

 

sećam se da su ga tokom prošle sezone neki novinari pitali oko kilaže, pošto je postala viralna ona fotka kada sedi na klupi sa blago rečeno kafansko-pivskim stomakom, na kojem ja sa 40ikusur, konzumacijom tradicionalne srpske kuhinje i alkohola, moram još da radim kako bih dostigao taj oblik;

 

on je bio u fazonu "probali smo pre sezonu-dve sa manjom kilažom i nisam mogao da ostvarim prednost pod košem, sve je okej, ne brinite"

 

meni je tada to zvučalo logično ali sada se vidi da on mora ipak da porazmisli o svojim radnim i dnevnim navikama ako želi da bude vrhunski u svom poslu. 

jebiga, u americi se očekuje da sam prolaziš bazične pripreme, jer to je tvoj i posao tvojih trenera. 

 

u tom smislu ja nisam nešto brinuo da će doći spreman na svetsko prvenstvo, kao, eto nema izbora i da hoće da sa zapusti

 

ali avaj.

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ama ljudi, ja ne vidim nikakv problem kod Denvera/Jokića. Oni na autopilotu idu u PO a tek tamo ćemo videti da li su pravi i kao tim i Jokara lično. Nuggetsi su u onoj fazi gde se samo timski rezultat broji, jebe se Jokari za individualna priznanja, baš kao i najvećima u ovoj ligi jer ne bi niko bio danas Mvp pored Kawhia, a prethodnih 10 godina pored Lebrona. Čak je i Steph žrtvovao lične zasluge i statistike. Samo se ovi kvazi kontenderi bave time, a Giannis, Harden i naročito Westbrook kao mvp-evi su produkti takvih pristupa. 

 

nije problem u brojkama ili čak laganom ulasku u sezonu, već o nekim navikama koje će mu iz sezone u sezonu praviti sve veći problem, jer ne možeš imati 21 godinu zauvek.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

zanima me kako bi riley hendlovao situaciju sa jokicem.

mislim da sam negde cuo da su u majami heat vrlo retko dovodili evropljane (narocito ranije) u odnosu na druge nba ekipe bas zbog njegovog misljenja da su ovi previse soft za njegovo poimanje kosarke.

 

@Chaos Is Me  preliva nam se nezadovoljstvo i utisak i iz kine.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ama ljudi, ja ne vidim nikakv problem kod Denvera/Jokića. Oni na autopilotu idu u PO a tek tamo ćemo videti da li su pravi i kao tim i Jokara lično. Nuggetsi su u onoj fazi gde se samo timski rezultat broji, jebe se Jokari za individualna priznanja, baš kao i najvećima u ovoj ligi jer ne bi niko bio danas Mvp pored Kawhia, a prethodnih 10 godina pored Lebrona. Čak je i Steph žrtvovao lične zasluge i statistike. Samo se ovi kvazi kontenderi bave time, a Giannis, Harden i naročito Westbrook kao mvp-evi su produkti takvih pristupa. 

 

Ni ja ne vidim problem, nije imao vremena za odmor nakon prošle sezone, i još je došao sa kg viška. I Bogdanović je u slaboj formi.

 

Sve je to loše za našu reprezentaciju zato šta će ti igrači ubuduće razmisliti o nastupima preko leta.

Link to comment
Share on other sites

okej, dosta je bilo zajebavancije na temi:

 

 

Pistons? More like the pits, son. You stink.

 

rjbaretit.0.png

 

 

 

 

edit

 

Quote

Do you know the Knicks’ political bent? I bet they fall on the British side of the Flagstaff War because pfff who cares, I dunno, I heard of those fools, not them other fools. Except for Frank Ntilikina, who rightly sides with Hōne Heke and the Kororāreka village. He’s a big Te Haratua fan and, in general, has a soft spot for all Māori people.

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...