Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Uzasan je napad Jute, Konli ne zna gde se nalazi, uzasne odluke donosi na terenu. 

 

Bojan ume da im izmisli poene kad je potrebno, ali previse usporava loptu, osecam kao da bi sutnuo svaki put kad je pipne, a ako ne sutne onda radi neki jab step i lagano gleda sta se desava oko njega. 

 

Defanzivno su vrhunski, ali ni to ne pomaze kad ne mogu da dobace do 40 na poluvremenu.

Link to comment
Share on other sites

Dobra zavrsnica LAC-Utah. Dzamajkl Grin odigrao odlicno, kao i Lu/Herel tandem standardno pri kraju tekme. Kawhi je imao ispodprosecno vece i opet odradise posao. Stvarno su bruka Klipersi koliko mogu da stegnu odbranu kad zatreba, a uvek imaju dovoljno scoringa na parketu. Micel je porobio tekmu, ali neodovoljno. 

 

  @Miki28 Neverovatno, zaspao sam tacno pred pocetak LA i probudio sa da odgledam 1/2  LAC-Utah, ali evo cekam da izadje snimak na nbafullhd. Ne da mi se da gledam od pocetka do kraja live nase Lakerse, ali sta ces. Bitno da dobijamo redno.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah sad snimak.

 

  Uzivanje je gledati ove nove Lakerse. I Klivlend 17/18 i LA 18/19 su bile ispodprosecne defanzivne ekipe, nije blistao ni Klivlend 16/17, tek u PO su sredili difens, pa prosto nisam navikao da Bronovi timovi mogu da uzimaju ovako teska gostovanja a da ne ubace 300 trojki. Cepa se jako ozbiljna odbrana jer konstantno imamo 2 igraca koji grizu na perimetru - Deni/Bredli ili Carusp/KCP, u reketu Dvajt i Dejvis gospodare, a i King se odavno nije ovoliko cimao u odbrani, sad kad ima sa kim. Dvajtela je prosto pokidao, nemam reci za njegove ove energetske partije s klupe, bez promasaja iz igre, blokade, prikucavanja, cak i deli lepe asiste. Mnooogo bolje resenje od pa i zdravog Kazinsa, u ovoj fazi karijere Dvajt je djubretar, ali elitni djubretar uz ovakve igrace. Bredliju svaka cast za partiju, nadam se da nije nista ozbiljno, KCP takodje odigrao odlicno, na 90-90 i 4.5min do kraja pogodio je dvojku nakon dodavanja iz auta i potom trojka koja je manje-vise prelomila mec.

 

   Odbranom smo ovo dobili. Bron je imao jedan strasan and-one kada mu je bila lopta izbijena iz ruku koliko su ga pocupali, i uspeo je to nekako da zavrsi. Davis izdominirao LMA, DeRozan se takodje nije mnogo cuo, ali zato je Dejounte Murray pokidao i umalo na kraju ukrao utakmicu, kakva zverina od igraca...

  Kuzma i dalje u nidje-veze modu, osim one buzzerbeater user trojke za poluvreme i jos jednog fejda, totalna nula, promasene otvorene trojke su mu standard.

 

   Nismo jaci od Klipersa, ali jesmo najjaci posle Klipersa. Jedan Iggy bi mogao da nas malo priblizi...  

 

   Sledi Cikago, to dobijamo lagano @Miki28 ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako si odmorio, ali nadam se da si skupio snagu za ovu ludu sezonu.

 

  LBJ nikad nije imao ovakvog saigraca, najblizi je Vejd iz prve Heat sezone 10/11, posle je vec polako opadao iako je i dalje bio top dog sve do sezone 13/14, Obrva jos nije ni usao u prajm a ozbiljna je zverka i jos komplementarniji sa Kingom nego Vejd, neverovatan pick&roll igrac i skakac za lobove i alejapove, a LBJ je toliko napredovao u kreaciji, razmisljanju i bacanju pinpoint pasova da postaje najozbiljniji passer koga je liga ikad videla i taj duo je neverovatno komplementaran i ubitacan, oni se toliko dobro kontaju od prve utakmice, a tek su krenuli da igraju zajedno. 

 

- Dvajt se pomirio sa cinjenicom da vise nije ni medju boljim igracima lige, i sada zeli rehabilitaciju i da se smiri i igracki i psihicki, LeBron je idealan za to. Kida Dvajtara, i dalje ima dovoljno skocnosti, pokretljivosti i skilla da dominira u ovoj uber-djubretar ulozi. On je ipak najbolji C ikada tog tipa, kao sto su danas DeAndre Jordan, Gobert, Drumond i slicni. Njegov stav, lozenje i energija pleni. Oduvek sam zeleo da makar malo gledam LBJ i Dvajtela zajedno, to mi se ispunilo.

 

 - Deni/Bredli/KCP/Caruso sve su to dobri defanzivci i 3pts suteri, smenjivace se i nekog ce uvek krenuti. Imacemo solidnu produkciju od bekova, vratice se i Rondo da malo plejmejkuje dok je Bron na klupi, Qook i Troy mogu da ubace trojke. 

 

  Odlicno selektovan tim, jos jedan Iguadala i to je to. Mada ja svakako verujem i ubedjen sam da je LBJ i dalje osetno bolji igrac od svih pa i od Kawhija, mnogo vise on ukljucuje saigrace nego Lenard...  Tako da ako odigra kako treba, smesi se 4. titula.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Luka moze lagano do 25/8/8 ove sezone sto je neverovatno za igraca od 20 godina koji je godinama daleko od vrhunca. Vidim da pocinje stidljivo da se prica o 27/10/10 po Dalasovim forumima ali imam rezervacije prema tome. Verovatno je prerano za to a i nemam poverenja u ovaj tim Dalasa da moze da ga 'isprati' ka tom cilju.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...