Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 minute ago, AgroUrban said:

Što neko napisa, kako se sve namestilo GSWu, prešli u novu Arenu ludilo mozga, a tim iz razvojne lige. Sad opet ide jedno 15 godina tavorenja u dnu zapada.

 

ne delim tvoj pesimizam. 

imaće opet curry - klay - draymond trio dogodine, samo treba da popune roster sljakerima 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da bacim neke utiske za Lejkerse do sada.

 

Napad problematican jos uvijek ali tek se vratio Kuzma tako da ce vremenom biti bolje valjda.

Ne svidja mi se sto se previse oslanjamo na AD i Lebrona koji u smjenama trpaju, u zavisnosti koga ide. 

Green i Bradley rade ono sto se i ocekivalo od njih.

McGee mi je za sada najveci fail, energija u minusu i za sada Dwight se bolje uklapa sa starterima, posebno u defanzivi.

 

Kad vec defanzivu pominjem, protiv Dalasa odbrana od p&r uzasna 3/4 ali u zadnjih 5-6 minita su itekako stisli i to je ono sto mi se najvise svidja. Imaju ti mogucnost da pojacaju odbranu i da iz nje naprave dobru seriju i izvuku se iz nezgodne situacije.

 

Vcrs protiv SA, bice zanimljivo vidjeti duel AD vs LMA

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šteta što mali Simons nije presudio drugom i Phili. Sunsi guraju uprkos ražalovanju. Volim ovog Kellya a i Kaminsky je toliko pošten igrač,respect.

 

P.S. Videlo se odma da Rayan Saunders ima i motiv i žicu za klupu i da je sve bajka posle Thibodeua ali meni je ovo stanje Vukova,trenutna igra premašuje sva očekivanja.

Edited by BJÖRKman011
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dekkard said:
2 hours ago, uini said:
 
ne delim tvoj pesimizam. 
imaće opet curry - klay - draymond trio dogodine, samo treba da popune roster sljakerima 

Draymond je šljaker. Vrhunski šljaker, ali ipak šljaker.

 

sta znam, ne mogu nekoga sa takvim razumevanjem igre i IQom da zovem prosto sljakerom zato sto ima los sut. draymond zapravo ima sve osim suta i neke lude atletike

Link to comment
Share on other sites

I Iggy, Livingston, ranije West imaju savršeno shvatanje igre pa su ispravno percipirani kao šljakeri.
Da nema Dray samo šut to bi bilo odlično, ali nema ni ulaz/ball handling, nema neku spektakularnu leđnu tehniku, ali je vrhunski hustle igrač, ima poteze kojima podiže ekipu.
Ali je svakako ispod nekadašnjeg velikog trojca.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

ne delim tvoj pesimizam. 

imaće opet curry - klay - draymond trio dogodine, samo treba da popune roster sljakerima 

 

Preuceličavam malo, ali bez obzira na taj trio, ne verujem da mogu do ozbiljnijeg rezultata od sl god, jer će sva trojica biti 30+ godina.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, AgroUrban said:

 

Preuceličavam malo, ali bez obzira na taj trio, ne verujem da mogu do ozbiljnijeg rezultata od sl god, jer će sva trojica biti 30+ godina.

 

nemaju 34-5

a osim klaya, očigledno je da će i ovaj dvojac curry / draymond bukvalno odmarati ovu sezonu, tako da nema frke oko godina i usagea

mogu oni još par godina iza ove sezone da cepaju na vrhunskom nivou.

 

dubsi će navatati neke ozbiljne veterane koji za male pare žele da igraju dobar & pobednički basket, ako ih ukenja neki mlađani projekat plus jedan g league lik, eto već nekih 6-7 igrača koji mogu da budu nukleus ekipe

 

nije lako ali nije ni beznadežno. šta imaju lakersi izvan lebron-davis-danny green trija, uglavnom veterane koji mogu da odigraju 15ak min i tog kuzmu

Link to comment
Share on other sites

Meni je tu sigurno 5 ekipa: Klipersi, Lejkersi, Denver, Hjuston i Juta. Onda idu Portland i Sparsi. Za ovo poslednje mjesto ce se boriti par ekipa. Tu vidim Dalas kao najozbiljniju ekipu. Minesota i Sansi su krenuli bas dobro, ali ne vidim njih na nekih 50% pobjeda do kraja. Kingsi ce sa Valtonom upasti u ogroman zaostatak, kasno ce biti posle da se vade.  OKC je tanka previse. Pelikani igraju zanimljivo, ali nije to kosarka koja ce im donijeti PO, da je Zion igrao vjerovatno bi bilo drugacije. GSW i Memfis idu u lutriju sigurno.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Meni je tu sigurno 5 ekipa: Klipersi, Lejkersi, Denver, Hjuston i Juta. Onda idu Portland i Sparsi. Za ovo poslednje mjesto ce se boriti par ekipa. Tu vidim Dalas kao najozbiljniju ekipu. Minesota i Sansi su krenuli bas dobro, ali ne vidim njih na nekih 50% pobjeda do kraja. Kingsi ce sa Valtonom upasti u ogroman zaostatak, kasno ce biti posle da se vade.  OKC je tanka previse. Pelikani igraju zanimljivo, ali nije to kosarka koja ce im donijeti PO, da je Zion igrao vjerovatno bi bilo drugacije. GSW i Memfis idu u lutriju sigurno.

I Mamuze su bile u gro predikcija izvan 8. a evo oni baš lepo krenuše sa sezonom. Po meni Dallas može da se pegla sa njima,pa sa Portlandom i to da pršti. Realno još je rano za prognoze,tamo oko N.G. i svakako oko AllStar weekenda imaćemo jasniju sliku. Biće mnogo kombinacija i verovatno dve pobede više ili manje mogu da te dignu ili spuste za dve,tri pozicije na tabeli.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...