Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Da li je jos neki superstar ovako dizao igru kao Kavaj, iz godine u godinu?

 

Prvo je bio strava defanzivac, pa je postao i strava napadac, pa je postao top napadac, dok sada igra sa neverovatnom lakocom, kao da je igra usporena za njega i jos je na sve postao i plejmejker. Bas je ono komplet lepinja, nema ni najmanju slabu tacku. 

 

Uzima MVP lagano, samo ako odigra oko 70 utakmica.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

"Problem" je što je on sve faze prošao a sa druge strane ostale ekipe nemaju nekog Gary Paytona da njegovu ofanzivu zaustavi.

Pričalo se da će Gary Harris biti u top 3. small defensive u ligi a on već druga sezona pogubljenost,povrede i neubedljivost.

Edited by BJÖRKman011
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, BJÖRKman011 said:

"Problem" je što je on sve faze prošao a sa druge strane ostale ekipe nemaju nekog Gary Paytona da njegovu ofanzivu zaustavi.

Pričalo se da će Gary Harris biti u top 3. small defensive u ligi a on već druga sezona pogubljenost,povrede i neubedljivost.

 

 

Svedjo bachi pogled na ovo:

Utakmica 1 - GarryH vs CJ Mc - CJ iz igre 5/18 12p

Utakmica 2 -  Garry vs Armani - Armani - 6/21 sut 18p 7 as 5 sk
Utakmica 3 - Garry vs B. Hield - Buddy 2/13 sut 5 p 4 as
Utakmica 4 - Garry vs Luka - Luka - 3/12 12p 5 as


I kako pegla difeens Garry?

Pa cini mi se ne tako lose 🙂🙂 

 

 

Nisam ispratio protiv NOLA  mozda je podbacio, vidim samo stats...

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Squabbit said:

 

 

Svedjo bachi pogled na ovo:

Nisam ispratio protiv NOLA  mozda je podbacio, vidim samo stats...

 

Ako tako gledaš ubica ali i sami znamo kakvi su npr. Nikolini 3D. Samo je u prvom meču imao ISTINSKI 3D,ovi ostali su bili samo imenom a realnost utakmice potpuno drugačija. Armanija nije čuvao samo on,naravno a ni ostale,naprosto mi nije to-to. Možda grašim ? Ne znam. Ja ne mogu trenutno da zamislim meč gde Herris zatvara Lenarda 😁 Možda ako Gary dosegne svoj level koji smo samo videli mesec dana,pre dve godine.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Da li je jos neki superstar ovako dizao igru kao Kavaj, iz godine u godinu?

 

Prvo je bio strava defanzivac, pa je postao i strava napadac, pa je postao top napadac, dok sada igra sa neverovatnom lakocom, kao da je igra usporena za njega i jos je na sve postao i plejmejker. Bas je ono komplet lepinja, nema ni najmanju slabu tacku. 

 

Uzima MVP lagano, samo ako odigra oko 70 utakmica.

 

 Koga si draftovao ove godine na fantaziju 2, rundi ?

 

38 minutes ago, nemanjau5 said:

Da li bi Lebron uzeo titulu sa Torontom umjesto Kawhija prosle godine?

sa svim propratnim desavanjima (gsw povrede)

 

 Cuj sa Torontom mesto Kawhija protiv Goldena bez Durentele i Kleja , uzeo bi i sa Lavom/Hillom/Jeff Greenom i kompanijom one sezone kad je popio metlu od GS. LeBron nijednom ne bi izgubio finale ako ima Kajrija u punoj snazi pored sebe protiv GS ekipe bez Durenta. 1/1.

 

   @Miki28  Sta ima brate moj ? Sta ocekujes danas protiv Dalasa ? Jak je zapad mnogo, svaka pobeda je vazna, a ovi igraju solidnu kosarku na startu. Pokusacu da odgledam prvo poluvreme, prva sutra jebiga..  Videcemo da li ce Kuzma igrati, na ovakvim tekmama bi mogao on da se raspuca. Deni Grin na Doncica celu tekmu, Davis na KP-a i vozi. Cenim da na kraju odnosimo pobedu, LeBronu je uvek lezao Dalas osim onog finala '11 kad je brainfartovao jedini put u karijeri (jedina losa serija u PO). 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...