Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

49 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mike Conley je u oštroj konkurenciji ipak najlošiji igrač u novoj sezoni. Ovo što on igra je za šamaranje. Mnogo loša utakmica Lakers Jazz, džaba sam ustajao da gledam. 

Bas uzasno izgleda.  Rubio je za koplje izgledao bolje, mozda mu treba vreme da se uklopi.
Cp3 isto uzasno los, ni Adams nista bolji.

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Želim da se izvinim mojoj porodici, Sansima, saigračima i navijačima u Finiksu. Ovo je bila nenamerna greška i nažalost sam ubacio nešto u sebe, a nisam bio ni svestan šta je to. Sada razumem i žao mi je što sam mnoge razočarao", napisao je Ejton u saopštenju.

 

 

MeanFeminineDoctorfish-size_restricted.g

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

suns good, posebno u odbrani, da je booker odigrao 20% bolje dobili bi ovo. deluju kao ozbiljna ekipa i bez aytona, imaju srce, grit i zestinu i bore se za svaki posed.

 

tako da, frencajze, mozes da pocnes da gledas svoj omiljeni tim bez da dizes white flag pre pocetka tekme.

Edited by sunset rubdown
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunce ti hebem, izgleda da su Sansi novi Sakramento, a mi se vracamo na redovna podesavanja. Video bih kako ide jos 5-6 utakmica i nasutirao ovog Voltona. Jebem te Vlado, dao si otkaz treneru i doveo lika koji sa Lebronom nije mogao u PO.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, McLeod said:

Otpisivanje GSW posle jednog poraza je bas ono... sta reci onda za Lejkerse recimo, i oni ce opet da izduvaju za plejof? Verovatno nece moci da se bore za titulu, ali da nece uci u plejof je bas preterivanje. Sami Kari, Dandjelo i Grin su sasvim dovoljni za to.

 

Ja sam ih otpisao čim je Durent otišao. Nisam siguran da bih verovao u njih čak i da je Klej tu, a ne ovako.

 

Lejkersi - pa ne znam ko njih može unapred da otpiše, tu je jedino pitanje zdravlja igrača. LBJ i AD na 3 i 4 su verovatno dva najveća igrača u istoriji košarke na tim pozicijama. Još kad se vrati Kuzma, pa i Rondo i Karuzo za rotaciju, to je ozbiljna ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

Ja sam ih otpisao čim je Durent otišao. Nisam siguran da bih verovao u njih čak i da je Klej tu, a ne ovako.

 

Lejkersi - pa ne znam ko njih može unapred da otpiše, tu je jedino pitanje zdravlja igrača. LBJ i AD na 3 i 4 su verovatno dva najveća igrača u istoriji košarke na tim pozicijama. Još kad se vrati Kuzma, pa i Rondo i Karuzo za rotaciju, to je ozbiljna ekipa.

 

26/10/19

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AgroUrban said:

Sunce ti hebem, izgleda da su Sansi novi Sakramento, a mi se vracamo na redovna podesavanja. Video bih kako ide jos 5-6 utakmica i nasutirao ovog Voltona. Jebem te Vlado, dao si otkaz treneru i doveo lika koji sa Lebronom nije mogao u PO.

Nikad Lebron, uvijek trener kriv

3 minutes ago, realno *w said:

 

Ja sam ih otpisao čim je Durent otišao. Nisam siguran da bih verovao u njih čak i da je Klej tu, a ne ovako.

 

Lejkersi - pa ne znam ko njih može unapred da otpiše, tu je jedino pitanje zdravlja igrača. LBJ i AD na 3 i 4 su verovatno dva najveća igrača u istoriji košarke na tim pozicijama. Još kad se vrati Kuzma, pa i Rondo i Karuzo za rotaciju, to je ozbiljna ekipa.

Ne svidja mi se ovo sto gledam od AD u prva 2 meca. On mora biti alpha dog

Edited by Miki28
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, SteveFrancis#3 said:

I dalje ne mogu da verujem koliko je pglu i nezreo Ayton. Inace, masakrirace nas Denver.

Neće Steve, provukoše se i to bez D.A.Falilo je njegovih 15+ poena iako ga je Baynes dobro odmjenio. Ovo su izgleda neki drugi Sunsi, sa puno više grinte i žara nego  mnoge prijašnje ekipe.😉

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Shai najozbiljniji kanditat za MIP. Igrao je ozbiljnu kosarku i prosle sezone, ali ove ce imati neuporedivo bolju statistiku. 

Meni je nevjerovatno da su ga se Klipersi odrekli, samo povreda moze da ucini da ne bude top 10 plej u ligi za narednih 10-12 godina. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...