Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Pogledah drugo poluvreme, Klipersi su izgledali brutalno. Zubac bi mogao baš da procveta u ovoj ekipi, pravi dobre blokove, rola, a Klipersi u svakom trenutku imaju još bar 3 igrača na terenu, koji će mu baciti loptu čim se nađe u dobroj poziciji.

 

Videćemo još uklapanje PGa, ali pošto to njemu nikad nije bio problem, oni bi biti baš opasni.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj krug kod slobodnog bacanja koji meri vreme za napad jel vidljiv samo nama kraj malih ekrana ili i igracima na terenu? :classic_smile: 

 

btw vidim da je novina i jedan celendz koji imaju treneri. Zna li neko malo detaljnije oko ovog.Da li imas pravo na jos jedan ako ti je ovaj prvi bio ispravan kao u tenisu?  Ima li jos nekih novina u ligi?  Citao sam i video sam licno na delu i da su sudije striktnije oko koraka.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hamilton said:

Uini, kako ti se cini Trae Young?

 

isto kao i na početku, kada sam rekao 10x da će biti nesumnjivo super napadač (mada igra bolje nego što je iko očekivao a ne bedni ja) ali da ne želim ultimativnu promaju na perimetru 

 

Edit i postao je čim je batalio one heat checkove sa 20m na početku tekme 

 

btw frenkiju nije ubacio ni jedan jedini poen u 4/4 preseasona kada se lomila tekma, tako da možemo da ga iznajmljujemo kada igra trae u okolini, tipa boston, washington 

Edited by uini
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Hamilton said:

Sami wingspan!

 

idemo dalje

 

ma sve jasno, dečko je oybiljan playa, samo, ja toliko dugo gledam kako se protivnički bekovi šetaju protiv knicksa kao na promenadi i ulaze do centra da mi je baš muka od toga.

 

trae je moderan igrač ali za mene su još savremeniji igrači koji mogu da igraju više pozicija i brane više poyicija, baš ybog takvih kao što je trae koje treba preuzimati a onda možda u sledećem napadu i nekog lakog PFa

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...