Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

20 minutes ago, Ta'veren said:

 

Prva spanska ekipa koju sam bas zgotivio i smorio se sto im je malo falilo da budu sampioni. Njih dvojica su mi isto bili glavna asocijacija, ali igrao je Valerij Karpin, de Pedro i Aranzabal pored mog lika sa avatara, branio je Sander Vesterveld. Bio neki norveski stoper, strane igrace sam bolje pamtio od spanskih. Kakva masinerija su bili ta dvojica, medju najboljim strelcima u ligi a obojica preko 20 golova u prvenstvu.

 

kvarme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Finale Kupa Uefa 1998 postave.... Lacio stari dobri 4 4 2 sa sampionskim timom u nastajanju a Inter sa Taribom Vestom koji je tada imao oko 40 godina Kolonezeom i cuvenom Cileanskom haubocom Ivanom Zamoranom.... mislim nepotrebno je i reci da su u napadu imali najdominantnijeg igraca u svom prajmu ikada oridjidji Ronalda. 

 

spacer.png

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Pojasni?

 

pa nista osim sto kako starim, mnogo ozbiljnije shvatam njegove stvari. a nije da je imao neke vesele numere.

 

a i nije samo on u pitanju.

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@gggggggg

Bravo, bravo, upravo to, kapiram te skroz. To ja pisem i raspravljam sa ljudima ceo zivot kada je Shakur u pitanju. Nikad nisam mogao reci da je najbolji u igranju recima i lingvistickim, semantickim akrobacijama ili stilskim figurama, ali to srce i prakticno filosofski pristup temama koje je obradjivao u pesmama su nesto sto ne moze da se vidi ni kod kog drugog. A kakvu tek tezinu imaju mnogi njegovi versovi, cak i cele pesme sada u svetlu ovih nereda u USA... Strasno je i ultra depresivno da je aktuelniji danas nego pre 20 dina - kad se setim kako je konstantno tematika kojom se bavio bila banalizovana svuda, pa i po blazenopocivsem b92 forumu, kao stalno isto prica, floskule o teskom zivotu i polozaju crnaca, koga to zanima, daj nesto novo...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...