Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

5 hours ago, BattleBender said:

Je l prosao ko proces revakcinisanja ruskom vakcinom?

Do kad ovo traje?
Primio juce revakcinu, jedva sam se digo iz kreveta. Glavobolje, preznojavanja, grcevi u misicima, zglobovima, slabost...

 

E moj Bruce Lee, džaba ti sav MMA :classic_biggrin:

 

Ja sam primio rusku početkom pa krajem aprila, prvi put me bolelo rame nekoliko dana (možda zato što nisam pazio koliko dugo, kako i koju težinu držim tom levom rukom), plus malo glavobolja i opšta smorenost tih dan-dva. A za drugi put, pošto sam se naslušao priča poput tvoje, u fullu sam se snabdeo lekovima, čajevima, novim digitalnim toplomerom i kevinim toplomerom sa živom... I ništa, revakcinacija prošla fino, sutra dan sam samo malo bio vruć (u supermarketu i pošti sam pustio malo više znoja, ali ja se i inače grozim toplote). Već sat vremena posle toga ni to, kao nov. Doduše, kao predostrožnost nisam preterivao u unošenju bilo čega, hladno pivo sam popio tek naredne nedelje. Hardcore varijanta je bila sa mojim prijateljem, koji je krenuo da pije i šmrče već iste nedelje kad se revakcinisao :classic_laugh:

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Da li samo moj telefon i ja imamo taj poseban odnos u kojem je ozbiljna borba kada treba da se isključi alram ili da se javim, ali zato u toku razgovora, uvetom uđem u neka podešavanja za koje je potrebno 50 klikova?
Testiraj proximity senzor
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Luchifer89 said:
35 minutes ago, Arsenije Pesic said:
Da li samo moj telefon i ja imamo taj poseban odnos u kojem je ozbiljna borba kada treba da se isključi alram ili da se javim, ali zato u toku razgovora, uvetom uđem u neka podešavanja za koje je potrebno 50 klikova?

Testiraj proximity senzor

 

Taj senzor je mnogo senzitivan na testiranje, blokirao mi se telefon kada sam pokušao. :classic_biggrin:

 

Ozbiljno, šta tačno mogu da uradim sa rezultatima tog testa?

Link to comment
Share on other sites

 
Taj senzor je mnogo senzitivan na testiranje, blokirao mi se telefon kada sam pokušao. :classic_biggrin:
 
Ozbiljno, šta tačno mogu da uradim sa rezultatima tog testa?
Ako uvetom pritiskaš tastere, znači da ti se ekran ne gasi kad ga prisloniš.
Ako je hardverski, onda zamena, ako je softverski možda sledećim system updateom to reše.
Meni je proximity ispod ekrana, što je jako zajebano, pa sam isključio call on waiting
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...