Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

46 minutes ago, Ne sam Safete said:

Uh dobri su Irci skroz ali se i Billy Nomates* nameće. 

Uglavnom samo da je postpunk :classic_smile:

Postpunk je u suštini opet provalio neki novi pravac, kad je krenuo revival pre nekoliko godina sve su kopirali jedni druge 😄 Khm, Đurićev intervju, khm

 

*Bill Burr vrlo često kaže za sebe kad radi nešto sam "oooh ooolee Billy Nomates" i ja svaki put zamišljam kako je to njegov solo album. Jako dobar

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Tebe sam cekao da prokomentarises :lol_2:

Sasvim dole,na dnu stranice,ispod ikonica za FB i TW,imas opciju 'theme' pa izaberu tamnu (stranu sile) :lol_2:
I javi kako 'ferceraju' jutjub klipOvi
 

  Hide contents

:default_coffee:

 

Tema Sile bi bila crna sa belim fontovima: jasan kontrast i ne zamara oci, a i prevede nekog na pravu stranu.:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Hm, upravo sam oduševio samog sebe: skapirao da sam ostao bez rizli, a nikako ne mogu sad da se cimam napolje po iste, pa sam srolao u papir za pečenje i oblepio medom. Dobio kudos i od chaoswoman, što se ne dešava često. 

Upravo me podseti na jednog prijatelja: Taj kad nema belog, a nema para, ode kod nekog od ortaka na crtu ili dve. Znam da nije baš isto, ali je svakako akcenat na tom snalaženju 😁 Lik inače redovno praktikuje šmrk, (ne mora da bude vikend), pa mi bude smešno jer i ne bira baš neku posebnu priliku. Jednom nas trojica pravili biftek, sa sve predjelom i dezertom, za 15-ak ljudi. On došao na večeru, zakasnio dva sata, pola ljudi već otišlo, pojeo nešto malo i otišao u sobu da povuče par lajni. Na neki način ovde je važilo ono: Ni luk jeo, ni luk mirisao 😃 Mnogo lud lik što se toga tiče. Ali ne zna previše ljudi za njegove navike.   

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...