Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

11 hours ago, Barkley#34 said:

U teoriji, Tamburinjo ima poentu

 

Opet, sve može biti ''razumeno'' i na drugi način. Moguće je da je procenila ili je savetovana da eventualni sudski proces ne bi dobila jer bi bilo teško dokazati to nedelo,

 

U teoriji jeli :mad: 

 

U filmu koliko smo iz stampe mogli da saznamo ima snimljen razgovor sa njenim silovateljem koji jasno i glasno priznaje delo. Ako to nije dovoljan dokaz da se neko osudi onda ne znam. U Americi je protiv Vajnstina krenula samo prica bez ikakvih dokaza, kada je par hrabrih zena istupilo, pa je klupko pocelo da se odmotava... Ne znam nisam bio u toj situaciji... i sad taj zlostavljac nastavlja da radi te stvari a mozda postoji nacin da se on spreci time sto ce se otkriti njegov identitet, a ko zna mozda bi jos neka osoba koja je prosla slican pakao od strane tog kretena skupila hrabrost i izasla u javnost.  

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

U teoriji jeli :mad: 

 

U filmu koliko smo iz stampe mogli da saznamo ima snimljen razgovor sa njenim silovateljem koji jasno i glasno priznaje delo. Ako to nije dovoljan dokaz da se neko osudi onda ne znam. U Americi je protiv Vajnstina krenula samo prica bez ikakvih dokaza, kada je par hrabrih zena istupilo, pa je klupko pocelo da se odmotava... Ne znam nisam bio u toj situaciji... i sad taj zlostavljac nastavlja da radi te stvari a mozda postoji nacin da se on spreci time sto ce se otkriti njegov identitet, a ko zna mozda bi jos neka osoba koja je prosla slican pakao od strane tog kretena skupila hrabrost i izasla u javnost.  

Jebote, još ti dam kakvu-takvu podršku a ti opet gunđaš. :classic_biggrin:

 

Neovlašćeno snimanje? Možda se ne prihvata na sudu? 

 

A ko zna, možda samo priprema teren i javnost za sud. Prvo malo skrene pažnju, pa diže tenziju, pa će onda da pljusne tužbu i dokaze. Nagađam, šta znam... Pusti Ameriku. Ovde snimiš sve kamerom, krivac jasno prizna i nikom ništa... Ne verujem da sad on nastavlja da pravi takva sranja, verovatno mu radi guza da li ona ima neke dokaze i dokle je spremna da ide.

 

...............................................................

inače, gledam drveće na Trgu. Onih nekoliko do Muzeja se drže, a ona do Kolarčeve su se ili osušila ili su na putu da se osuše. Tuga.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Barkley#34 said:

...............................................................

inače, gledam drveće na Trgu. Onih nekoliko do Muzeja se drže, a ona do Kolarčeve su se ili osušila ili su na putu da se osuše. Tuga.

 

 

Sto bi rekla ona pesma gde je sad moj Beograd? Zvucim ko matorac, ko negativac i hejter ali ovako nikada nije bilo. Danas sam isao oko Crvenog krsta po nekim ulicama... 

razmisljam a gde ode sva voda kad padne kisa? Sve betonirano, zgrade po 7-8 spratova ne zna se koja je ruznija, ne mozes se mimoidjes sa kolima, trotoar ne postoji...

Zidaj, nadzidjuj, sklapaj, rusi, krpi, ustedi, koga briga sta ostavljamo deci nece ih ni biti briga... 

A ne znam da li ste primetili kako ima sve vise i vise posecenog drveca a nema novih sadnica. Ne pamtim kada sam u nekom uzem gradskom jezgru video novoposadjeno drvo, ako ne racunam Trg gde mozda bolje da nisu ni sadili kako su to uradili, samo vide oni panjici 15cm iz zemlje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tamburinjo said:

Sto bi rekla ona pesma gde je sad moj Beograd? Zvucim ko matorac, ko negativac i hejter ali ovako nikada nije bilo. Danas sam isao oko Crvenog krsta po nekim ulicama... 

razmisljam a gde ode sva voda kad padne kisa? Sve betonirano, zgrade po 7-8 spratova ne zna se koja je ruznija, ne mozes se mimoidjes sa kolima, trotoar ne postoji...

Zidaj, nadzidjuj, sklapaj, rusi, krpi, ustedi, koga briga sta ostavljamo deci nece ih ni biti briga... 

Nisi hejter, zaista nikad nije ovako bilo. S tim da to nije od juče jer je gomila tih zgrada počea da se gradi u nekom periodu tokom poslednjih 30 godina. Sad se to samo ubrzalo i došlo do besmisla. 

 

Pričali smo već o nekim delovima Beograda, stvarno da se čovek šokira kad prođe prvi put ili posle dužeg vremena. Znam za još jednu staru lepu kuću koja će uskoro biti srušena i pretvorena u zgradu jer vlasnici ne mogu da je održavaju. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tamburinjo said:



A ne znam da li ste primetili kako ima sve vise i vise posecenog drveca a nema novih sadnica. Ne pamtim kada sam u nekom uzem gradskom jezgru video novoposadjeno drvo, ako ne racunam Trg gde mozda bolje da nisu ni sadili kako su to uradili, samo vide oni panjici 15cm iz zemlje. 

 

lepo je primetio jedan taksista kada su radili ono govno na slaviji i sabirni centar na cvetnom trgu - to oni simbolično hoće da nas sahrane, samo nadgrobne ploče prave : i

ja zaista verujem u tu teoriju da vule & co iskonski mrze beograd, tj da je to njihova bedna osveta

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

ja zaista verujem u tu teoriju da vule & co iskonski mrze beograd, tj da je to njihova bedna osveta

Pre mislim da je u pitanju mesijanstvo u kombinaciji sa pokondirenošću i mržnjom prema znanju. Oni ne razumeju grad, niti kako bi trebalo da se razvija, vodi ih samo želja da budu upamćeni kao očevi razvoja. Nekontrolisana, razmažena deca, ostavljena sama u stanu i sa milion bojica na raspolaganju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Pre mislim da je u pitanju mesijanstvo u kombinaciji sa pokondirenošću i mržnjom prema znanju. Oni ne razumeju grad, niti kako bi trebalo da se razvija, vodi ih samo želja da budu upamćeni kao očevi razvoja. Nekontrolisana, razmažena deca, ostavljena sama u stanu i sa milion bojica na raspolaganju.

 

moguće ali ne bih potcenio ni činjenicu da je wolfić kao nosilac liste (šatro kandidat za gradonačelnika) valjda 2x gubio u beogradu. to je za njegov ego emotivnog džibera i gojka sise veliki udar, čak i danas kada ima sve što nije njegovo

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam to, ali i dalje mislim da je to samo pojačalo njegov ego na drugi način - da pokaže svima da su grešili što ga nisu shvatili na vreme a on će da im ostavi lepši&stariji BeGe. On neće da uništi Beograd u znak osvete, nego hoće da napravi drugačiji, u skladu sa svojim monumentalno-seljobersko-diletantskim vizijama.

 

Pogledaj koliko puta je gubio na republičkim izborima, dvadeset godina blizu vrha a jako kratko na vlasti. Ali će sad da pokaže šta može otac nacije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...