Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

13 hours ago, Whitnail said:

Moram reći da nisam puno impresioniran, pogotovo prvim delom pesme jer me neodoljivo podseća na Reflection. Drugi deo, pak, vrlo odlično...otprilike se sve slažem što je ćelavi Fantano rekao. Ono što mi svakako fali u ovoj pesmi je malo dinamike u Mejnardovom pevanju, navikli smo na njegove nestvarne visine, a ovo je otpevano prilično flat. Znam da je u ozbiljnijim godinama, ali nadam se da će biti i toga na novom albumu.

Ja baš mislim sve suprotno za Mejnarda. Meni je to najbolji deo pesme pored bubnjeva 😄 nema dinamike ali baš mi se zato i sviđa. Jel voliš Puscifer?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nicklord said:

Ja baš mislim sve suprotno za Mejnarda. Meni je to najbolji deo pesme pored bubnjeva 😄 nema dinamike ali baš mi se zato i sviđa. Jel voliš Puscifer?

 

Nzm, takav je build up imala pesma, ne bi jedan vrisak na kraju bio od viška 😀 Od Puscifera volim pesmu Horizons i to je otprilike to, malo su mi heavy. APC mi je mnogo draži, pogotovu album 13th step.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Whitnail said:

 

Nzm, takav je build up imala pesma, ne bi jedan vrisak na kraju bio od viška 😀 Od Puscifera volim pesmu Horizons i to je otprilike to, malo su mi heavy. APC mi je mnogo draži, pogotovu album 13th step.

Čak ni ovakve stvari? 😮 Pauza na 3:35 je jedna od najboljih stvari koje je uradio

 

 

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites







Zaboga...[emoji848]
Među džentlmenima se ne šalju ”Try the latest release of Photoshop for free.
Seven-day trial.”
verzije kad se lepo i uljudno pita u društvu. [emoji6]
@Tamburinjo - Imam ja na poslu ono što ti treba, ali sam još nedelju dana 520km od posla a tamo je ugašen računar da pravimo neku munju sa downloadom sa clouda...

Raspitaću se ako mi neko iz moje bande ponudi brže rešenje...

Sent from my SM-N950F using...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...