Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Beogradjani i ostali gradjani Srbije, dragi forumasu,  zamolio bih vas da mi pomognete. 🙂
Je l zna neko za teretanu/fitness club koji nije low budget. Nesto gde npr clanarina nije ispod 2500,3000 din (to je za Bg mozda i low budget).

Treba mi nesto povodom posla, i bio bih zahvalan na bilo cijoj informaciji.

Edited by BattleBorn
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BattleBorn said:

Beogradjani i ostali gradjani Srbije, dragi forumasu,  zamolio bih vas da mi pomognete. 🙂
Je l zna neko za teretanu/fitness club koji nije low budget. Nesto gde npr clanarina nije ispod 2500,3000 din (to je za Bg mozda i low budget).

Treba mi nesto povodom posla, i bio bih zahvalan na bilo cijoj informaciji.

 

Evo ovo npr. http://morphosis.rs/

 

Edited by NMX
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, BattleBorn said:

Beogradjani i ostali gradjani Srbije, dragi forumasu,  zamolio bih vas da mi pomognete. 🙂
Je l zna neko za teretanu/fitness club koji nije low budget. Nesto gde npr clanarina nije ispod 2500,3000 din (to je za Bg mozda i low budget).

Treba mi nesto povodom posla, i bio bih zahvalan na bilo cijoj informaciji.

https://www.gym.rs

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Thank you.


Prevashodno mi najvise odgovaraju mali veci/veliki fitness clubovi, po mogucstvu sa treniranjem u terminima. To je perfeto 🙂
Ali i ovakvi klubovi su mi vazna informacija.


Imas Play teretanu na Banovom brdu, koja je solidno velika. Takodje pogledaj Kocovic i Ahilej, ima ih na vise mesta u gradu i velike su.
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran koji bi topic za to bio pogodan pa pisem ovde. Zeleo bih samo da pohvalim jedno turisticko udruzenje- Globetrackere iz Vrsca-  https://globetracker.rs/ ( mozda ih Realni i zna :classic_biggrin: ) .

Bio sam sa njima na putovanju Kenija, Tanzanija, Zanzibar i ispostovali su sve od prve do poslednje sekunde, priredili i neka pozitivna iznenadjenja, svake sekunde bili dostupni, trpeli razne gluposti od putnika i sve sa osmehom na licu.

Prvi put da me neka nasa agencija ( mada ovo i nije agencija u pravom smislu te reci) odusevi i "natera" da je promovisem po bespucima interneta :) 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Već smo razglabali o telefonima, ali vidim sad da su izašli neki novi modeli. Je l' imao ko iskustva sa Xiaomi A3? Bratu bih uzeo A2, ali vidim da ima tu još nekih modela do 200e, Mi8 lite, Note 7, pa ako neko ima neki komentar slobodno.  

Link to comment
Share on other sites

Beogradjani i ostali gradjani Srbije, dragi forumasu,  zamolio bih vas da mi pomognete. [emoji846]
Je l zna neko za teretanu/fitness club koji nije low budget. Nesto gde npr clanarina nije ispod 2500,3000 din (to je za Bg mozda i low budget).

Treba mi nesto povodom posla, i bio bih zahvalan na bilo cijoj informaciji.
Sportska akademija Kočović. Imaš i kod hale Pionir i u Zemunu. Vrhunske teretane.
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Nicklord said:

Događaj decenije 😄 

 

 

Moram reći da nisam puno impresioniran, pogotovo prvim delom pesme jer me neodoljivo podseća na Reflection. Drugi deo, pak, vrlo odlično...otprilike se sve slažem što je ćelavi Fantano rekao. Ono što mi svakako fali u ovoj pesmi je malo dinamike u Mejnardovom pevanju, navikli smo na njegove nestvarne visine, a ovo je otpevano prilično flat. Znam da je u ozbiljnijim godinama, ali nadam se da će biti i toga na novom albumu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...