Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Jbt, RUSKI BEZBEDNJAK

 

pa jeboteeeee :Hail:

 

Da li je do ljudske gluposti ili do toga što nam se diže na sve što dolazi iz majčice? Kako god, brat je bio vrlo kreativan, plus Srbenda voli Rusa više nego sebe i voila....15k lagano :lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad mi neko traži pare a da to nešto zauzvrat već nisam dobio ili ne dobijam u momentu kad dajem pare.... istog momenta kažem doviđenja. Jednostavan i delotvoran princip.

Ti se očigledno nisi susretao sa ozbiljnom nestasicom manga. [emoji2]

 

Ono kad das kintu ortaku koji će tu istu kintu da prosledi "tipu" koji ide u tri pizde materine da pojuri shemu, a ti sediš, čekićas I grickas nokte, ne zbog svog kesa za koji možeš biti ispaljen, vec zbog mogućnosti da konačno posle par dana zarolas nešto [emoji38]

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2019 at 6:59 PM, Yi Sun Shin said:

Nije samo Divljim Kurdistanom. Imaš čitav serijal  o avanturama tog glavnog lika  Kara ben nešto ( u stvari old šeterhend ), jedno deset romana. Divljim Kurdistanom je samo jedan. Kroz maglu mi se javljaju naslovi "Kroz Pustinju" "U balkanskim gudurama" "Ruševine babilona" i slično.

 

Ali ovaj serijal "Šumska Ruža". To bih opet rado krenuo da čitam kad bi mogao da skupim sve. Pod tim imenom je sedamdesetih izlazilo u roto verziji, kupovalo se na kioscima, zato ga zovem "Šumska Ruža. Sećam se samo naslova nekih romana u tom serijalu. "Dvorac Rodriganda", "Benito Huarez" "Umirući car" "Oporuka Inka"...nit mogu da se setim svih naslova, nit mogu da se setim redosleda, a internet štur po tom pitanju...

Dosta knjiga se može naći na kupujem-prodajem. Baš sam malopre naleteo tražeći jednu drugu knjigu pa sam iz radoznalosti ukucao u pretragu "Karl Maj". Možeš proveriti pa uporediti sa ovim spiskom što je Stiletto napisao.

Link to comment
Share on other sites

Nasla sam decka, lep zgodan super sve, medjutim kad se skine ima strije na stomaku i bokovima (ima ih dosta). Ima lepo telo, zategnut sav u misicima ali nekako mi te strije bodu oci! Sta da radim  :confused: Sta bi ste vi uradile da ste na mom mestu? Da li bi ste raskinule  

 

https://www.ana.rs/forum/index.php?topic=153897.0

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Yi Sun Shin said:

Nisam bio lenj pa sam malo proguglao. Bukvalno radim tri meseca za jedno noćenje sa doručkom u ovom hotelu. :lol_2:

 

Ne jedes nista par meseci, zaboravis na pivo i kladzu, a posle pozajmis od nekog za fiksne troskove i voila 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...