Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

9 minutes ago, uini said:

@gggggggg, onaj kli kojeg si posadio B2B sa partiboiem, hector oaks ili kako vec, dolazi u bgd krajem oktobra.

tacno razmisljam da se vratim iz clubbing penzije kao jordan u carobnjastvu.

 

Nisam se pohvalio kako sam sticajem neverovatnih okolnosti, tj zahvaljući kiši, u Pragu završio na anjunadeep žurci u izvesnom EPIC clubu.

Dobri stari ozzy progresivac Jaytech + izvesni Fatum (USA) koji je bio headliner.

Bukvalno nas je kiša oterala u pasaž gde su ljudi čekali red na žur i na moju neizmernu radost - uđosmo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

@gggggggg, onaj kli kojeg si posadio B2B sa partiboiem, hector oaks ili kako vec, dolazi u bgd krajem oktobra.

tacno razmisljam da se vratim iz clubbing penzije kao jordan u carobnjastvu.

 

kako ne znas oaksa bem te

jedan od retkih koji i dalje koristi ploce.

 

definitivno bih isao da mogu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

Mitrović ima i nekih 20-30 godina prednosti, ni on nije u dvadesetim bio ovakvo zlo. 

 

Sve takve pojave su na istoj strani, neko se prodaje za veće a neko za manje pare, neko ima više zločinačkog talenta, bliži je politici ili ima više gudre u venama, ali zajedničko im je to da ništa dobro ne ostaje iza njih. 

 

S tim da, naravno, uvek više volim da vidim kada Žeks dobije blato u lice. Možda zato što se duže "družimo" ali nije ni bitno.

 

Bukvalno, praseta za sad spasava sto jos nije na drogama.

 

Na stranu sto je tvorac najogavnije pesme ikada napisane na nasim prostorima, a da sam je ja cula.

 

Mislim da je imao fazon 20 godina tada i tolika kolicina zla u jednoj mladoj osobi je velika retkost.

 

Za mene, najveca razlika medju njima, je ta sto Mitrovic ne utice na decu, jer Pink gledaju samo babe i dede, dok ovaj mali na direktan ili indirektan nacin, podstice nasilje medju mladim osobama.

 

Iz tog ugla gledano, prase mi je vece dno.

 

Ali za njega jos i ima nade 

Edited by BojanaCZV
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

Opet se ne bih složio sa poređenjem, Bogdan koliko znam još uvek nikoga nije ubio, makar ne kolima, nije utajimo desetine miliona evra poreza (bar ne da ja znam), da ne pričamo o kulturnom zagađenju, pošto Jutjub ima neke smernice u čijim okvirima on mora da radi svoju radnju, dočim Pink ima na raspolaganju REM (ali ne Majkla Stajpa) i mogućnost da prenosi i uživo odrubljivanje glave uskoro...

 

Bogdan je bully koji maltretira i proziva one "slabije" od sebe (sa manje podrške na YT kanalu i sl). Odnekud se mora početi. Od ostalih stvari, bila je neka priča da on i još par jutjubera nekom peru ozbiljan keš i zapravo od toga zarađuju više nego od samih pregleda... Ali u to se nisam udubljivala da li ima dokaza, mada mi ne deluje nemogućno.

 

P.S. Jutjub i smernice... Ugasili su mu kanal tako da ti ne mogu poslati neke videe koji pokazuju o kakvom se bully-u i lošem uticaju radi, koji je na raspolaganju imao kanal od 2M pratilaca gde je medijana godišta 12 ili 13 godina... Razlika između njega i Žexa je što Žex ima veću moć, više kriminalnih veza, sumnjivih (u najmanju ruku) poteza - još samo da Baka Prase ima na raspolaganju REM, pa bio bi gori od Žexa. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

@DameTime  Teško je odgovoriti na ovo. Da, slažem se. Baka=Žeks=Šešelj=Kešelj

2 hours ago, DameTime said:

još samo da Baka Prase ima na raspolaganju REM, pa bio bi gori od Žexa. 

Samo ovo, izvini, imam radare za ovakve rečenične konstrukcije - pa još samo da Đilas ima premijersko mesto, pa bio bi gori od Brnabićke => svisuistiTM

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

to je spekulacija koja umanjuje mitroviceve vrlo ozbiljne prekrsaje i zlodela, o tome ti fritrou pise

 

 

Na koji način ja umanjujem Željkove prekršaje? Ja sprečavam da se zbog sukoba sa Mitrovićem pravi žrtva od osobe koja direktno profitira tako što je ona osoba koja pokazuje moć maltretirajući druge. Bullying, objektivizacija i seksualizacija žena, optužba za seksualne odnose sa maloletnicama itd. Očigledno niste pratili "rad" Bake Praseta i ne znate o kakvoj se ličnosti u javnom prostoru (istina, na YT ne na TV-u huehue) radi. Zadržavam svoje pravo da ne sažaljevam lika koji se ponašao kao Žex prema njemu prema slabijima od sebe samo jbg, sad je naleteo na nekog ko ima više moći. Ne relativizujte prekršaje Bake Praseta samo zato što je Mitrović veće zlo. 

 

3 hours ago, freethrow said:

@DameTime  Teško je odgovoriti na ovo. Da, slažem se. Baka=Žeks=Šešelj=Kešelj

Samo ovo, izvini, imam radare za ovakve rečenične konstrukcije - pa još samo da Đilas ima premijersko mesto, pa bio bi gori od Brnabićke => svisuistiTM

 

Ah, opet Đilas. Whatever.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, uini said:

@gggggggg, onaj kli kojeg si posadio B2B sa partiboiem, hector oaks ili kako vec, dolazi u bgd krajem oktobra.

tacno razmisljam da se vratim iz clubbing penzije kao jordan u carobnjastvu.

 

Taman sam hteo da te pitam, odakle ti te insajderske informacije😄

 

Udjem i vidim da mi je event promakao.

Link to comment
Share on other sites

Evo je Vinijeva, sveze izasla.

 

 

 

@uini

 

Quote

Le-le-lelo, S klasa pred hotelom Noći duge, zakucam ih kô LaMelo Le-le-lelo, na ulicama vrelo


''Toliko nostalgije u jednoj pjesmi, falilo nam je ovakvih masterpiece-a. Ovo je na svjetskoj razini.''

 

Edited by AgroLaki
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...