Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

9 hours ago, Ne sam Safete said:

Ja sam skinuo, pric'o sam ti (ovo glasom starca) na nekakvom ruskom trakeru, ali je bila verzija od 50ak minuta, doduše odlično režirana, pa sam im oprostio. 

Ma, lako se to nadje van jutjuba, ima i na Pirate Bay-u. Snimak koncerta je izasao na dvd-u koji se zove No Distance Left to Run, disk 1 je dokumentarac o bendu, a disk 2 je koncert. 

 

Objavljen je i kao cd pod nazivom: All The People: Blur Live at Hyde Park i to isto ima na Pirate Bay-u u mp3 formatu, samo sto fali jedna pesma tj. There's No Other Way.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bek said:

Ma, lako se to nadje van jutjuba, ima i na Pirate Bay-u. Snimak koncerta je izasao na dvd-u koji se zove No Distance Left to Run, disk 1 je dokumentarac o bendu, a disk 2 je koncert. 

 

Objavljen je i kao cd pod nazivom: All The People: Blur Live at Hyde Park i to isto ima na Pirate Bay-u u mp3 formatu, samo sto fali jedna pesma tj. There's No Other Way.

Nije to baš tako lako naći ako hoćeš 'video' čitavog koncerta, ne pričam o mp3 formatu. 

Doduše, možda sam ja zabagovao pa baci link ako ti nije teško. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ne sam Safete said:

Nije to baš tako lako naći ako hoćeš 'video' čitavog koncerta, ne pričam o mp3 formatu. 

Doduše, možda sam ja zabagovao pa baci link ako ti nije teško. 

 

Evo, okacio sam ja. Skidajte svi svi svi!!!

 

https://mega.nz/#!avokXYSZ!fq5VQxIfl8LUn85rlY6VdbjgdMVS5WJ_ljcKdf7RVB0

 

https://mega.nz/#!Cm40SC7Q!9W-HdqFaUSq1CuY5oKrQYVrpIYCosE9U0k8QP-U2H4A

 

 

 

edit- admine, jel dozvoljeno ovo da se deli, da brisem ako nije

 

 

Edited by Bek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dee jay said:

 

sta ste obisli od kafana?

 

Bili smo bez kola pa nismo mogli puno da skitamo. Mali podrum na jagnjence i crevca i Nišlijsku mehanu za roštilj smo overili. Zaboli u Berti jedno popodne isto na pićence i sitan has i jos neki fensiji lokal/piceriju gde su nas domaćini odveli.

Tu smo opet na jesen, mora Marjan da se poseti i opet da svratimo kod onog čike na pitu, zaboravih kako se zove kafanče

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, threepwood said:

 

Bili smo bez kola pa nismo mogli puno da skitamo. Mali podrum na jagnjence i crevca i Nišlijsku mehanu za roštilj smo overili. Zaboli u Berti jedno popodne isto na pićence i sitan has i jos neki fensiji lokal/piceriju gde su nas domaćini odveli.

Tu smo opet na jesen, mora Marjan da se poseti i opet da svratimo kod onog čike na pitu, zaboravih kako se zove kafanče

 

dobre ste izbore napravili, zna domacin 🙂

kod marjana se cesto izvisi za mesto, nije lose da se pozove ranije. pita je kod brke, planiram posetu za 10ak dana 🙂

Edited by dee jay
Link to comment
Share on other sites



Pesma 10/10
Video 11/10
...


Ništa bolje od dobre ruske žurke na kojoj pijani frajeri igraju između regala i punog stola, a ribe kvalitetno smetaju [emoji106][emoji41]

Oh, to be cool kids in Kaliningrad... [emoji7]

Sent from my SM-N950F using...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...