Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Jbg tako je kako je. Ako si u paranoji i ne zelis da ti iko sem prijatelja pise postoji resenje. 

 

Isto tako ne moras ni da izlazis iz kuce i nece te nikad niko startovati (na ulici u kaficu...) 

 

Cenim da je dovoljan odgovor nisam zainteresovana, zauzeta sam ili jednostavno ignorisanje. Al izgleda da nije tako. Omatorio sam...

 

 

1 hour ago, DameTime said:

Možda je tako, ali u univerzumu potencijalnih manijaka. Čim nije isključila za poruke znači ona priziva i izaziva da joj se javiš.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Znači ispod kamena da slučajno macho muškarci ne bi došli u iskušenje da me napadno startuju, uznemiravaju i(li) napastvuju. A ja mislila da smo u 21. veku. 

 

10 minutes ago, P-51D said:

fakat je jedno od najtežih dela distopijske fantastike, a pročitao sam ( ili gledao filmske ili TV adaptacije) bogaoca u tom žanru. 

 

Nisam sigurna koliko mi je teška a koliko u kombinaciji sa temom stil spisateljice ne odgovara. Nešto mi je totalno off u knjizi iako je serija odlična (naravno minus gađenje zbog same tematike).

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

uštrojili su sve mužijake braćo. 

 

sve što želim da vam poručim je da naučite da plešete & da startujete cice uživo (i da ih ne startujete sa "šta pijete devojke"), pa ćete nekada imati uspeha a nekada će vam biti povređen ego ali nikada nećete imati problema sa zakonom ili obezbeđenjem.

Ja se u izlasku obavezno ovako obraćam devojkama

 

Sa potpunim uvažavanjem i persiranjem. Ne znam zašto ipak zovu obezbeđenje...

Ja njima ljubav, srce, oltar, a one meni stoko, seljaku, s koje planine si siš'o?

 

Onda posle mene dođe neki Tamburinjo i proda joj priču za 2 minuta, iako je mediokritet ispod mog nivoa i hoće samo da udari recku.

Definitivno nema pravde.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ja se u izlasku obavezno ovako obraćam devojkama

 

Sa potpunim uvažavanjem i persiranjem. Ne znam zašto ipak zovu obezbeđenje...

Ja njima ljubav, srce, oltar, a one meni stoko, seljaku, s koje planine si siš'o?

 

Onda posle mene dođe neki Tamburinjo i proda joj priču za 2 minuta, iako je mediokritet ispod mog nivoa i hoće samo da udari recku.

Definitivno nema pravde.

Zovu obezbedjenje zato sto si lik koji zna tacnu epizodu i u kom minutu je recena neka recenica u Grehu njene majke koja mu treba za citat na forumu 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Snjofko said:

Zovu obezbedjenje zato sto si lik koji zna tacnu epizodu i u kom minutu je recena neka recenica u Grehu njene majke koja mu treba za citat na forumu 🤣

Ako ćeš iskreno, ovako sam tražio na yt:
Ivan Bosiljčić udvaranje serija

Ranjeni orao udvaranje

Onda mi je izašlo preporučeno i Nepobedivo srce, pa sam nastavio dalje i izašla mi ova scena iz Greha njene majke koja je zadovoljila srž potrage 😄


Gledao sam razne treševe domaće, ali od ove 3 serije verovatno nisam pogledao jednu celu epizodu ikad : D 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kad ste kod muvanja riba, mogu vama da kazem jer me niko ne zna.

Za prijatelje i porodicu imam drugu pricu. 

 

Svoju sadasnju devojku sam upoznao na ana rs forumu hahahahahahahahaaha.

 

I posle pljujem po instagramasima, a najgori sam od svih.

 

Nesto guglao, izasla neka tema sa tog foruma, ja se registrovao, ona tamo pise, ja rec u pp, ona rec i ostalo je istorija 😂

 

I onda moje vecito podjebavanje da je ana rs forumasica, a ona otisla ubrzo odatle, a ja ostao duze od nje 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako ćeš iskreno, ovako sam tražio na yt:
Ivan Bosiljčić udvaranje serija

Ranjeni orao udvaranje

Onda mi je izašlo preporučeno i Nepobedivo srce, pa sam nastavio dalje i izašla mi ova scena iz Greha njene majke koja je zadovoljila srž potrage 😄


Gledao sam razne treševe domaće, ali od ove 3 serije verovatno nisam pogledao jednu celu epizodu ikad : D 

Meni nepoznati i ti nazivi i ta imena. 

A ja se još kunem u nekakve "Majstorske radionice" i tipa "Nacionalne Klase". 

Jbt koliko sam zaostao u trci sa modernim  vremenom 😕

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Snjofko said:

Kad ste kod muvanja riba, mogu vama da kazem jer me niko ne zna.

Za prijatelje i porodicu imam drugu pricu. 

 

Svoju sadasnju devojku sam upoznao na ana rs forumu hahahahahahahahaaha.

 

I posle pljujem po instagramasima, a najgori sam od svih.

 

Nesto guglao, izasla neka tema sa tog foruma, ja se registrovao, ona tamo pise, ja rec u pp, ona rec i ostalo je istorija 😂

 

I onda moje vecito podjebavanje da je ana rs forumasica, a ona otisla ubrzo odatle, a ja ostao duze od nje 🤣

Neke pikanterije iz privatnog života je možda pametnije zadržati za sebe 🙂

 

Šalim se. Nek ste vi srećni i zadovoljni gde god da ste se našli. 

Just now, Snjofko said:

Pa nisu to moderne serije, to su vec klasici sada.

To i kažem. Moderna vremena, novi klasici.. 

Link to comment
Share on other sites

Ranjeni orao je izdržao test vremena, molim lepo. Vrhunac je jedan od bliskih drugova, inače je trenutno na edukaciji za psihoterapeuta, koji mi relativno skoro šalje poruku: ja koji pokušavam da otkrijem ABC sheme i otklonim iracionalna uverenja Tome iz Ranjenog orla + fotka scene iz serije. 

 

Spoiler

Iz koje inače pamtim samo repliku baš čuvenog Tome: Vi ste jedna pokvarena žena, pritvorna.

 

Link to comment
Share on other sites

musko-zemski odnosi su dostigli kritican nivo poziranja i foliranja. posledice - niko se ne hebe i ne voli.

primećujem jos nesto - masa 30+ riba koje se u izlascima ponašaju kao da su ih je neko isterao iz kuce i rekao ne vracaj mi se u kucu neudata ili bar sa detetom(djuvegiju cemo vec oteti, prebiti, prisiliti kad dodje faza progutala žvaku/balon u stomaku) 

izgleda da je niche bio u pravu, zena je rodjena da bude odmor muskarcu/lovcu/ratniku

 

Ps : uopste se ne bih zacudio da za 10 god pocnu da hapse zbog prethodne recenice koju sam napisao

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...