Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Ja sam mislio da pričaš o onoj završnoj sceni iz filma. Sada je situacija jasnija. Ovaj lik ima donekle sličnu fizionomiju kao Noris, vjerovatno si tu napravio previd. 

 

Brus Li i Noris se bore jedan protiv drugog u filmu "Na zmajevom putu" iz 1972. 

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tamburinjo said:

B Mater kao srpska verzija Body Count-a... na vokalima Djus 😄 realno su uzasni al nema veze

 

 

 

 

 

 

 

 

Auuu, nisam imala pojma, hvala ti za ovo! Juice se baš šeta kroz žanrove, rispekt. Odličan pank, bar za moj ukus. 

 

Od repera koji šetaju kroz žanrove gotivim Wikluh Sky-a, pardon... Đorđa Miljenovića.

 

 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vikler je bas talentovan, ova pesma kida:

 

 

 

Ali jebiga preko saradnje sa monstrumom Zeljkom Mitrovicem ne mogu da predjem. Nije u pitanju jedna pesma vec 30 ili koliko dana su oni su svakodnevno sedeli i zajedno pisali pesme.

Sto kaze Andjus, vidimo se nikada... 🙂

Edited by Marvin
  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

jbg, gudra i alkohol učiniše svoje, vizuelno jako loše deluje (kad smo već kod Anđusa)

 

a ne mogu sad da se setim gde sam čuo, pa ne znam ni koliko je pouzdano, da je u ozbiljnim dugovima bio, pa između ostalog vrv i to ima veze što se tiče žeksa

Link to comment
Share on other sites

Pod uslovom da je cela prica tacna... jer mnogo ne verujem ni naslovima ni slikama ni izmisljenim feljtonima sa portala, ali kao tema za razmisljanje mi je  

sasvim legitimna, sigurno se dogadjaju ove stvari obilato. 

 

Dostavljac je poslao devojci poruku, ona ga prijavila on dobio otkaz. Vrlo skakljiva tema gde su granice uznemiravanja, sa jedne strane lik je zloupotrebio 

podatke, sa druge strane mogla je poslati poruku e izvini ne smaraj prijavicu te i slicno, sa trece on zna gde ona zivi mozda se uspanicila devojka svasta joj prolazilo kroz glavu... 

 

p.s kudos za Wolt koji je odmah odreagovao jedino mogucue. Sa njihove strane nema zezanja sa tim stvarima i 

to je sve kako treba da bude, ali to mi nije tema ovde. 

 

 

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...