Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

5 minutes ago, uini said:

kako smile izasao danas, kad ga je koleginica vrtela na spotifyu od ponedeljka? sve sam naucio napamet + gde dizem upaljac da gori 

 

vrlo dobro a nisam uopste ljubitelj, naprotiv. 

The Smile je izbacio jedno 7 pesama u poslednjih mesec dva, danas je izašao i ostatak 😄

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2022 at 1:14 PM, fancy said:

IMG-d74a69274f01b0f85c025638547cde64-V.jpg

Sent from my phone using their app
 

od kad treba da se pise za sta se koriste dignuti novci,il je to samo za nbl banku?

na stranu sto sam prvo mislio da pise na kurje..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

iam jedno pitanje iz struke..

posto sam na bolovanju( jopet iskreno skocni zglob), pijem vec nekih 10-ak dana 2 piva za 5 minuta, pa sam teo da pitam el to normalno il da se javim miroljubu petrovicu?:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ni ja..ja ne vidim razliku izmedju grand parade i ESC..nego, ovo je valjda evropsko, pa je bolje..ne osudjujem nikoga ko uziva ni u jednom, ni u drugom, ali, nemojte mi te price ESC je vrhunski spektakl..svi immao gresna zadovoljstva, nazovimo stvari pravim imenom..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drug Crni said:

Bukvalno niste iznad situacije,niti je garant vase inteligencije ako ne gledate Evroviziju :smiley50:

 

gggggggg jednostavno ne provaljuje tu veliku igru za spavace al polako. 

napolju je mrak a gggggggg nosi naocare za sunce 

 

 

 

3 minutes ago, Harmonika said:

Ni ja..ja ne vidim razliku izmedju grand parade i ESC..nego, ovo je valjda evropsko, pa je bolje..ne osudjujem nikoga ko uziva ni u jednom, ni u drugom, ali, nemojte mi te price ESC je vrhunski spektakl..svi immao gresna zadovoljstva, nazovimo stvari pravim imenom..

 

meni je bukvalno sve sranje osim muzike koju slusam, ukljucujuci i mocarta, tako da eto, nazvadoh stvari pravim imenom? 

... sranje mi je i koncept supermarketa, sranje mi je pegla i ovaj forum. sranje mi je restovan krompir a i djuvech. sranje. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

gggggggg jednostavno ne provaljuje tu veliku igru za spavace al polako. 

napolju je mrak a gggggggg nosi naocare za sunce 

 

 

 

 

meni je bukvalno sve sranje osim muzike koju slusam, ukljucujuci i mocarta, tako da eto, nazvadoh stvari pravim imenom? 

Ajde objansi mi umetnicku vrednost danansjeg ESC? Ali, argumentvano, bez pasivne agresije..ili bilo ko, da cujem, sta ja to ne vidim? I rekoh, svi imamo gresna zadovoljstva, znaci, ni sma nism imun na to, ali, necu reci da tipa, Bond filmovi imaju visoku umetnicku vrednost, nemaju je..ali ih volim..neke od njih..

Link to comment
Share on other sites

Ma,zezam se @uini..pa, ja sam je ne gledam..Konstraktu sam pogledao na odlozeno,a u finalu cu verovatno da je ispratim lajv. Samo zato sto mi je ona negde zanimljiva.. Ustvari,ja mislim da taj njen performans i nije bas za Eurosong..nisam uospte siguran ni da njegova publika do kraja kapira njene poruke..ali da ne sirim pricu.

Bottom line - zaista ne delim ljude po kriterijumu go gleda,a ko hejtuje Evroviziju

Link to comment
Share on other sites

zasto bih ti objasnjavao umetnicku vrednost necega sto je na nivou maxi supermarketa? 

 

nemoj me sa tom pasivnom agresijom, ona je tu samo zato sto npr ti verujes da neke druge stvari imaju "umetnicku vrednost" a ne bi jednu prepoznao ni kada bi ti stajala definicija wikipedije posred iste. 

 

ne ti licno, nego ti i takvi koji tako nastupaju ko zna zasto. 

 

moze postojati umetnost i na evroviziji, kao sto ne mora postojati ni u luvru. 

 

@Harmonika

.... 

da li je becki koncert prvog januara umetnost? naravno da nije. samo je posh. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ala si lican:classic_biggrin:..uvredio si se zbog toga sto neko ne voli ESC, pa bravo..otkud ti znas sta ja smatram vrednim, sta ne? Kako sma nastupio, samo sam rekao da ne kapiram hajp..kao sto ne kapiram ni hajp oko mnogih drugih stvari..niti sam uvredio ljude koji hajpuju, niti ih smatram glupljima od sebe..nebitno, necu sa tovom dalje, misli sta hoces, video sam vec kako pricas sa  ljudima

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...