Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

 

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Ovako. Imao bih jedno pitanje - zasto je za asmr videe vazno da se ponude sise u prvom planu? Mislim, nije da se bunim, ali nekako mi nema previse logike, valjda je akcenat na audio dozivljaju...

 

Šta je pravi asmr i kako bi izgledao u najčistijem obliku pojma nemam, ali me setilo na ovo kad si već pomenuo

 

Audio je tu samo kao glavna stvar, mislim nemojmo se praviti naivni. Valjda zato što je danas sve povezano na nekin način, pa tako one platforme gde ne može baš 18+ content, služe kao neki promo i reklama za tamo gde može, gde je to ko dobar dan i gde je to glavni sadržaj. Ja se sećam kako je npr Twitch izgledao na početku (napravio sam nalog 2011 kad je bio pure gaming stream platforma), i vidim kako izgleda danas. Osim standardnih "titty streamera" koji su tu već neko vreme, u međuvremenu su se pojavili strimovi i u bikiniju i čemu sve ne. Da je smešno i jadno, jeste, ali jbg, hvala bogu pa nisam roditelj koji je dao kreditnu karticu klincu za net 😁, neka ih. Za neke strimove sam čuo da jezive pare uzimaju imajući u vidu o čemu se radi, dok ide ide, svakako je to, rekao bih, neki noviji oblik onoga kad je nekome jedini posao da izgleda dobro...

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

跡部進一 (Atobe Shinichi)

Profile:

Electronic music producer based in Saitama, Japan. Much of Atobe's biography is not known.

His first release was 'Ship-Scope' in 2001 and went AWOL for 13 years until Miles Whittaker and Sean Canty tracked him down in 2014 in Japan, realizing he had other unreleased projects, convincing him to release 'Butterfly Effect' on DDS. Furthermore in 2016 he released 'World' on DDS.
Daniel Jacques was able to contact Atobe via e-mail after several attempts in 2010 which were left unresponded until Jacques e-mailed him again in 2016 asking him to remix a track of his upcoming EP, instead, Jacques was given an EP named 'Rebuild Mix 1.2.3.' of which was then released on Jadac Recordings in 2016.

'Ship-Scope' was remastered and repressed in 2015.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:
  Hide contents

 

跡部進一 (Atobe Shinichi)

Profile:

Electronic music producer based in Saitama, Japan. Much of Atobe's biography is not known.

His first release was 'Ship-Scope' in 2001 and went AWOL for 13 years until Miles Whittaker and Sean Canty tracked him down in 2014 in Japan, realizing he had other unreleased projects, convincing him to release 'Butterfly Effect' on DDS. Furthermore in 2016 he released 'World' on DDS.
Daniel Jacques was able to contact Atobe via e-mail after several attempts in 2010 which were left unresponded until Jacques e-mailed him again in 2016 asking him to remix a track of his upcoming EP, instead, Jacques was given an EP named 'Rebuild Mix 1.2.3.' of which was then released on Jadac Recordings in 2016.

'Ship-Scope' was remastered and repressed in 2015.

 

 

 

 

 

Samo neka uc-tuc muzika, a gde je neka akcija na terasi? Neki nastavak epizode sa jahte?

 

Ok, sam cu da izadjem... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...