Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Ranije bio izbirljiv, sad su mi na crnoj listi samo šampinjoni (bukvalno ih skidam sa pice) i neko egzotično povrće koje jede Chaos is she (ne znam ni kako se zovu te stvari, stalno nešto novo). Naravno, radije bih pojeo govno nego pihtije, to se podrazumeva. E da, ne volim ni slaninu nikako, najveći smor mi je kad mi neko greškom donese rolovane ćevape umesto običnih.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

. E da, ne volim ni slaninu nikako, najveći smor mi je kad mi neko greškom donese rolovane ćevape umesto običnih.

 

ja sve rolovano od roštilja doživljavam kao zaštitu da se meso ne osuši i ne izgori.

skinem uvek slaninu u tom slučaju, iako nisam protiv iste per se

Edited by oubrevo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne postoji nista odvratnije od mirisa boranije, graška, kuvanog kupusa i salate od cvekle iz studentske menze... kakav ukus ima(ju), ne znam :wink2:

 

 

* tj imali, davno prošlo vreme :classic_biggrin:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

E da, dodajem na listu kiseli kupus ali onaj svež što vole kafanski tipovi. Muka mi je od toga, smrdi na znojčinu. A volim sarmu i dinstan kiseli kupus.

 

(Svinjski) Srem je iz mog iskustva prava Meka za hranu, jede se dobro, nezdravo i obilno i poštuje kult hrane. 

Link to comment
Share on other sites

Jeste jeli 'leba masti i paprike?

Skoro sam pričao kolegama kako sam odrastao uz to i paradajz na Dunavu, pa im bilo gadno. 😄

I je l' postoji nešto što mislite da jedete na "čudan" način.
Npr. moj tetak jede evrokrem sa margarinom. Mislim, namaže na hleba.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uvrnuto said:

Jeste jeli 'leba masti i paprike?

Skoro sam pričao kolegama kako sam odrastao uz to i paradajz na Dunavu, pa im bilo gadno. 😄

 

Jesam i odlično je.

 

Quote

I je l' postoji nešto što mislite da jedete na "čudan" način.
Npr. moj tetak jede evrokrem sa margarinom. Mislim, namaže na hleba.

 

Najčudnije je vjerojatno što nekad kad jedem pasulj namažem majonezu na 'leb i jedem skupa. Majonezu inače rijetko jedem.

 

Moj ćale je stručnjak za te lude kombinacije, npr. može pojesti džem od šljiva i paradajz u kombinaciji sa gotovo bilo čime, i nerijetko to i čini (probat ću se sjetit najluđe kombinacije).

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Jeste jeli 'leba masti i paprike?

Skoro sam pričao kolegama kako sam odrastao uz to i paradajz na Dunavu, pa im bilo gadno. 😄

 

Uništavao sam se kao klinac od toga. A alevu papriku i danas rokam kao lud, pospem je po hlebu, prelijem sa malo maslinovog ulja i odletim na sedmo nebo. Moje devojke su se onesvestile kad su me videle da uzmem kašičicu iste i pojedem, kao da je neki krem u pitanju. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...