Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, todorovic said:

Od medijpana su frontovi, unutra iverica. Fioke mogu biti od aluminijuma ako hoces da bude bolje/dugotrajnije.

Ja sam pre 4 godine radio u Zr, cena je bila oko 180 evra po dužnom metru. Sada čujem po Novom Sadu da je oko 200-250 po dužnom metru, eventualno 300. 

Ovo pričam o ljudima koji se bave time, nisu firme i oni obično uzimaju 30-50% od vrednosti materijala. Tih 800€ deluje preterano. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Referent said:

Ja sam pre 4 godine radio u Zr, cena je bila oko 180 evra po dužnom metru. Sada čujem po Novom Sadu da je oko 200-250 po dužnom metru, eventualno 300. 

Ovo pričam o ljudima koji se bave time, nisu firme i oni obično uzimaju 30-50% od vrednosti materijala. Tih 800€ deluje preterano. 

 

https://www.instagram.com/p/CNhRUsgpTzX/?utm_medium=copy_link

 

Ja sam bez veze zapratio ovog lika na instagramu. Prijateljica na instagramu ga je preporučivala.

Ne radi samo kuhinje već sve, koliko vidim.

 

Pa možete da se raspitate, imate kontakt na profilu.

 

A i iz Zr je čini mi se, možda ga @Referentzna.

 

Link to comment
Share on other sites

Za Exit otkazivanja znam nešto 😄

Nemam više nikakve veze sa njima poslovno ali tu i tamo se čujem sa dvojicom njih (jedan što vodi i nadgleda organizaciju promotera i volontera i jedan što bukira arenu i nsns) i pričao sam sa jednim uživo u petak a sa drugim preko poruka u subotu veče. Ovo su mi rekli za otkazivanja. Ne znam za svako 😄

 

Komunikacija sa Tygom i menadžmentom je izgleda ovako:

10 dana pre festivala - znači ok smo za dolazak iz USA? Da

7 dana pre festivala - znači ok smo? Da

5 dana pre festivala - sve ok? Ne baš

2 dana pre festivala - i? Jok, ne dolazi

 

Nina bi imala problem sa protokolom oko karantina kad se vrati iz Srbije i odustala zbog toga par nedelja ranije.

 

A za subotu imam ove poruke od batice što bukira arenu 

https://ibb.co/x7SKMmR

Edited by Nicklord
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jutros ustajem, Mladen vozi li vozi... na kraju završio set u 10am. Kako se upali live chat, izadje timeline i vidim da u terminu od 3 do 5 nema ničega. Reko, jbt nije valjda i artbat otkazao - ipak je bila samo greška na "telopu".
Video sam sliku BB iz bolnice, video sam da se HD izvinjavala - teško je trošit exere na kvalitetan lineup u doba covide

Link to comment
Share on other sites

a i taj brejcha je nekako spandau ballet dj scene u mojoj knjizi [emoji53]
Nećemo o ukusima,svako ima svoj izbor.
BB je nešto poput Pryde, roka samo svoje stvari - mada nisam siguran da na ovom forumu uopšte ima ljudi koji cene Ericov opus...
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Luchifer89 said:

Jutros ustajem, Mladen vozi li vozi... na kraju završio set u 10am. Kako se upali live chat, izadje timeline i vidim da u terminu od 3 do 5 nema ničega. Reko, jbt nije valjda i artbat otkazao - ipak je bila samo greška na "telopu".
Video sam sliku BB iz bolnice, video sam da se HD izvinjavala - teško je trošit exere na kvalitetan lineup u doba covide

Artbat samo nije dao livestream ja mislim

 

Inače se slažem sa uinijem za Ninu. Jako kvalitetan set je bio

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Luchifer89 said:

Nećemo o ukusima,svako ima svoj izbor.
BB je nešto poput Pryde, roka samo svoje stvari - mada nisam siguran da na ovom forumu uopšte ima ljudi koji cene Ericov opus...

 

ja sam ericov ambasador iz srbie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...