Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

@svi
 
Ae, leba vam, bacajte mi u pm sve svoje predloge za sluske (sa linkovima po mogucstvu), ali bas dobre sluske, ne nesto mediocre
Post ti je u fazonu - aj preporučite mi dobro pivo...
Piši specs koje zahtevaš, do koliko para i za koje potrebe?
Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje, zasto je kod nas zastupljeno misljenje, ako se izlazi u kafice, cesto se menjaju partneri i napija se do zore, da se provodi i zivi zivot vredjan divljenja. Ako je neko, eto malo manje zadivljen tim stvarima, za njega se smatra da je zaostao i nije ''prosao'' kroz zivot, tj. nece imati svojoj deci sta mnogo da prica kako je "privodio". To je za mene tako glupa generalizacija, da sam malo pre imao raspravu po tom pitanju i nmg da shvatim to... Nemam sta konstatovati, sem da zivimo u licemernom drustvu.

Link to comment
Share on other sites

To je primjer ljudske ograničenosti, potrebe za zadovoljavanjem sitnih poriva. Ljudi prihvataju te nakaradne obrasce ponašanja. Ođe je hit kad izađe Južni vjetar, ne zato što je to dobra serija, nego se ljudi lako identifikuju sa Marašom i Baćom.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Drakaris said:

Imam jedno pitanje, zasto je kod nas zastupljeno misljenje, ako se izlazi u kafice, cesto se menjaju partneri i napija se do zore, da se provodi i zivi zivot vredjan divljenja. Ako je neko, eto malo manje zadivljen tim stvarima, za njega se smatra da je zaostao i nije ''prosao'' kroz zivot, tj. nece imati svojoj deci sta mnogo da prica kako je "privodio". To je za mene tako glupa generalizacija, da sam malo pre imao raspravu po tom pitanju i nmg da shvatim to... Nemam sta konstatovati, sem da zivimo u licemernom drustvu.

Ni ti ne možeš da nađeš devojku? Zumbuleeeeeeeeee!!!!!!! :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ima li ovde planinara ili planinara amatera kao što sam ja? :D

Gledao sam da uzmem pantalone za planinarenje gde su nogavice na rajsferšlus pa po potrebi mogu da se skinu i pretvore u šorts.

Probao sam ove u intersportu

https://www.intersport.rs/mckinley-samson-iii-mn-muske-pantalone-za-planinarenje-376264

kao i još jedne u Decathlonu, ali kod svakih osećam onaj rajsferšlus oko nogu pa se brinem da će kod dužeg pešačenja to da žulja. Ima li ko iskustva?

Link to comment
Share on other sites

Nisam planinar, ali furao sam nekad takve lone, doduse, nema sanse da se setim gde sam ih uzeo. Mogu da kazem da se rajsferslus jednostavno oseti i to je to. Mozda postoje neke bas premijum varijante kod kojih to nije slucaj, ali moje iskustvo kaze drugacije. Zapravo mi je vise smetalo kada sedim, nego dok sam u pokretu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, djole said:

Ima li ovde planinara ili planinara amatera kao što sam ja? 😄

Gledao sam da uzmem pantalone za planinarenje gde su nogavice na rajsferšlus pa po potrebi mogu da se skinu i pretvore u šorts.

Probao sam ove u intersportu

https://www.intersport.rs/mckinley-samson-iii-mn-muske-pantalone-za-planinarenje-376264

kao i još jedne u Decathlonu, ali kod svakih osećam onaj rajsferšlus oko nogu pa se brinem da će kod dužeg pešačenja to da žulja. Ima li ko iskustva?

Imam ja slične, možda ih jednom koristio kao pantalone i posle su ostale bermude. Tako da, imo, nepotrebno bacanje para. Kad ideš na planinarenje leti, bermude sa nešto dužim čarapama završavaju posao. I naravno, cipele su ti 10x važnije. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...