Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

9 hours ago, Crni Bombarder said:

Jesam li ja jedini koji primecuje da se vicevi vise ne pricaju?

Kad ste poslednji puc uopste culi vic? Ja se zaista ne secam..
Jesu li izasli iz mode,nisu u trendu? Jesu li ih pojeli internet gif-ovi i meme-ovi ili ih je satrala politicka korektnost?

Sta se tu desava?

 

Ispricam ja kad kad koleginicama... bar ovom delu koji razume srpsko-hrvatski jezik naroda i narodnosti :classic_biggrin:

 

jbg, stara skola :default_coffee:

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

b51a67a1e96abea6e5e9280e5a2b3f86.jpg
 

"... zato što je slabost velika stvar, a snaga je ništa. Kada se čovjek rodi, on je slab i gibak. Kada umire, on je krut i neosjetljiv. Kada drvo raste, ono je nježno i gipko, ali kada se osuši i očvrsne - ono umire. Čvrstina i snaga su drugovi smrti. Gipkost i slabost su ekspresije svježine jednog bića. Ono što je snažno nikad neće pobijediti. "

 

Stalker - Andrej Tarkovski

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Pisah nesto o mojim slabasnim iskustvima sa pivom..nisam bas pivopija,ali volim tamna piva i u poslednjih nekoliko godina su mi zanimljiva ta kraft piva koja stidljivo isprobavam.
Medjutim..neka od najgorih pijanstava u zivotu dosla su od koktela koji se zove Irish Car Bomb :classic_biggrin:

U malu casicu od 0,05 (shot) sa sipa Jameson Whiskey (skoro do vrha) i Baileys liker (do vrha casice). Casica se spusti u kriglu Guinness piva. (sad je jasno odakle naziv Irish - sva pica su irska). Cim se casica spusti u pivo,to odmah krene da kulja i kipi napolje i moras da eksiras celu kriglu..nekoliko takvih i nema te :lol_2: Tako da..ovde je upravo tamno pivo "osnova" ovog koktela eksplozivnog imena,a i dejstva

Naravno,ovo se dogadjalo u mojim mladjim i slavnijim danima :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jedan od omiljenih :

 

Načulo pile da zeka ima dobru vutru, reši da proba, zamoli zeku da smota jedan ...  Smota zeko jedan mali i da piletu da proba. Pita ga:
- I pile, osećaš što?
Pile kaže:
- Nita, nita!
Smota zeko još malo jači i da piletu. Isto ga opet pita:
- I pile, kako je sada? Osećaš sada što?
Na to će pile:
- Opet nita, nita,  !'
- A u 3mp! - pomisli zeko - Smotacu ću još jedan, najveci, najjaci...
I smota zeko, ono, bombu. I da piletu opet.
- I, pile , nemoj mi reći da opet ne osećaš ništa!
A kaže pile:
- Ne. Nita, nita, ... ni klun, ni nogice, ni klilca, nita, nita ...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Jedan od omiljenih :

 

Načulo pile da zeka ima dobru vutru

...

 

Zeka i vutra?  To mora da je ona iz šteka iz najjačeg vica o Zeki i psihoaktivnim supstancama :s_d:

dakle...

 

Duvaju Zeka i Lav pored minskog polja...

Zeka: Doooobraaaa... :cigar:

Lav: uuuu jeboteee, doooobraaa... :cigar:

Zeka: Nego Lave... :cigar: da si ti neki kralj životinja, reko bi "ko jebe ovo minsko polje" i preleteo ga like a king... 

Lav: (uzima jak dim, ssssssssssss) Šta bre nisam kralj, gledaj samo i divi se!  

(zaleće se i posle par koraka - BUM 💥

 

Zeka (povlači dim i pevuši):  Lav iz in di er... :whistling:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni Korn bio entry level bend, omiljeni u periodu između sedmog razreda i prvog, drugog srednje, mislio sam da sam najveći fan na svetu. Jedan od onih bendova koje nekako nema previše svrhe slušati kad prestaneš da budeš adolescent pa se na tome i završilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...