Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 2/28/2021 at 11:59 PM, SteveFrancis#3 said:

Whoa, EELF je ponovo vruc ovih dana

 

Nemam dovoljno :Hail: :Hail::Hail: za ove stvari

 

 

 

 

Sta mu je na kraju bilo sa nalogom, dosta je poskidao jer su ga smarali za autorska prava. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2021 at 4:12 PM, Chaos Is Me said:

Memedović legenda, otvoreno pričao kako na RTS-u vlada nepotizam, povremeno zna da izbaci neki polu-mizogini komentar, al u principu jako zanimljiva emisija jer se on oprobao u najrazličitijim formatima novinarstva pa su mu priče baš zabavne, a i ovako deluje kao prilično beskompromisan lik. 

Zameram Golubu sto ga nista nije pitao o Irskoj i sto nije pre intervjua odgledao dokumentarac sa Cukotke, o kom se najvise pricalo. Kao kad ga je Oliver ispresecao kad nije gledao Nacionalnu klasu. 

 

On 3/3/2021 at 4:32 PM, đubrivo. said:

imao sam pre 10ak godina prilike da sarađujem sa mehmedovićem. on je u fazonu da je džek nikolson srbskog novinarstva ali i takav je gotivan.

Tacno mogu da zamislim, covek ima 60 godina, a u podkastu se ponasao kao da ima barem 80. 

 

 

8 hours ago, Ne sam Safete said:

 

Novi album posle 4 godine, not bad. Kazu da su se prodali, ali da u nekom momentu nisu izasli malo komercijalnije, vecina nas nikad ne bi dosla do njihovih vth south rock stvari. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

 

 Kazu da su se prodali, ali da u nekom momentu nisu izasli malo komercijalnije...

Ja nekako ne gotivim te tvrdnje ... prodali se ovi, prodali se oni ... pa najbolje bi bilo da pjevaju o istim stvarima iz 'garaže' u momentu kad su preselili u ne znam kakve vile.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

 

Sta mu je na kraju bilo sa nalogom, dosta je poskidao jer su ga smarali za autorska prava. 

 

Vratio je, ali sada bez onih retro 80's/90's videa jer su ga zbog njih i skinuli. Mnogo manje pratilaca i pregleda sada, ocigledno je taj vizuelni aspekt mnogo bitan prosecnom yt korisniku. Da se ne lazemo, jeste pomalo izgubilo draz, ali ipak je najvaznije kakva je stvar. Ima profil na lbry.tv sa svim onim videima od ranije tho.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

gde si ti svirao? zanima me pošto cenim
 
CUR6wYT.jpg

U SKC, KST, 3 Kostura, Božidarcu, Domu Omladine, Akademiji...i jednom davno u Pinkiju...

Znam... znam, nisi me to pitao [emoji38]

Sent from my phone using their app

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2021 at 7:56 PM, AgroLaki said:

Novi album posle 4 godine, not bad. Kazu da su se prodali, ali da u nekom momentu nisu izasli malo komercijalnije, vecina nas nikad ne bi dosla do njihovih vth south rock stvari. 

 

Ranije kod ovakvih stvari je bio problem sto brzo udju pod kozu i naloze te, a nakon nekog vremena brzo padnu u zaborav zbog drugog sadrzaja. Nike (kasnije Adidas) je u svojim reklama primenio slican recept i pesme iz tih reklama su mi izbile ovu pesmu iz glave.

 

Ovo je zapravo prva pesma Kings of Leon koja je ''dosla'' do malo sire publike.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...