Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Sve je cisto, nema faula

 

Potvrdio search google for image, znači može, tj legit je. Ovo me setilo na onaj čuveni topik sa prošlog foruma, koji su mnogi zvali najhumaniji. Takav topik više ne može po pravilniku/nepisanom pravilu na ovom forumu? Ili bi možda i mogao u teoriji, ali se na starom toliko preterivalo sa ne baš umerenim slikama, pa ne dolazi u obzir i ovde da se ne bi ponovilo? Moje je mišljenje da je ovo drugo.  

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko said:

 

Potvrdio search google for image, znači može, tj legit je. Ovo me setilo na onaj čuveni topik sa prošlog foruma, koji su mnogi zvali najhumaniji. Takav topik više ne može po pravilniku/nepisanom pravilu na ovom forumu? Ili bi možda i mogao u teoriji, ali se na starom toliko preterivalo sa ne baš umerenim slikama, pa ne dolazi u obzir i ovde da se ne bi ponovilo? Moje je mišljenje da je ovo drugo.  

Bio je i ovde, ja otvorio. Međutim Metalni kaže da se google nešto buni pa ga sakrio.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kad vec pominjete domace/strane pevaljke ili glumice koje su vam kalup lepote, Olivera Katarina mi je vrv ovdasnji GOAT. Neverovatno lepa zena u mladosti, skoro sam gledao Skupljace perja. Od tih bas prastarih Ava Gardner i Sofija Loren npr

Olivera je bila top. Ona scena sa Bekimom je vrhunac domaće kinematografije. 

 

Rakel Velč je bila čudo iz te old school ekipe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, riviera said:

hot take alert. nase i hrvatice singerke su domet jadranske liga a albanke/kosovarke imaju neke zapazene predstavnike u nba ligi  pevaljki a zasto je u solidnoj meri zaasluzan i stas doticnih dama.  treba im ipak dati kredit za to jer su probijene na jedno globalno trziste gde vladaju neprikosnovene latinoamerikanke i afroamarikanke sto nije mala stvar. :default_coffee:

Da se razumemo, Dua Lipa je meni lipa bas, i mislim da je "Physical" kul pesmica, ali zna se za nju da se ona probila preko caleta, koji je neko cudo po nekim londonskim krugovima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...