Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

8 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

 

Како Попај никад није умио да осјети моменат да ућути док је Гајо у елементу. 

Иначе, Гајони се смуца по цетињских биртија и кладионица, не постоји комичнија појава од њега. 

https://youtu.be/P1K60rVJYic

Link to comment
Share on other sites

Onaj poslednji dio emisije im je užasan poslednjih godina. Na ono se ne bi nasmijalo ni dijete od 7 godina. Najbolji je uvodni dio emisije kad pretresu situaciju u CG i po svijetu, tu bude baš dobrih priča. Sa gostima i dalje ima smisla, ali je činjenica da su počeli dosta ozbiljnije da komuniciraju sa njima. Gajo je nekako izlapio, baš se smara u studiju poslednje 2-3 sezone.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja gotivim madonu i zbog toga sto je punokrvni satanista, kada se samo setim spota za frozen koji se neprestano vrteo kada sam bio klinjar i toga kako je satanska energija iz televizora ulazila u mene dok sam gledao madonu sa onim gavranima na plazi

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Onaj poslednji dio emisije im je užasan poslednjih godina. Na ono se ne bi nasmijalo ni dijete od 7 godina. Najbolji je uvodni dio emisije kad pretresu situaciju u CG i po svijetu, tu bude baš dobrih priča. Sa gostima i dalje ima smisla, ali je činjenica da su počeli dosta ozbiljnije da komuniciraju sa njima. Gajo je nekako izlapio, baš se smara u studiju poslednje 2-3 sezone.
Stvarno onaj kraj treba da izbace, sreća pa su ga sveli na minimum.
Link to comment
Share on other sites

Maraja Keri mi je kao popstar product najbezveznija apsolutno.
Nikakva harizma, nikakva misterioznost, glas je tu da bi se pisalo po clancima kako moze na 377 oktave da se popne. I to je to. Nikakva specificnost, niti kanalisana upotrebna vrednost glasa.
Rastrzana izmedju toga da li ce da bude top notch aktuelna i vazna, i da li ce da se raspevava po pesmama i da pokazuje kako moze da peva, na kraju dana bez ikakvog flavour-a.

Preveliko potenciranje na necijim pevackim sposobnostima, pogotovo ako je u pitanju neki pop mainstream je toliko bezvezan da nemam reci. Moze da igra neku ulogu, ali prakticno tercijalan znacaj.
Da je do pevanja, imas zilion devojaka, cak i lepuskastih koji idu po akademijama i skolama pevanja, i koju mogu da se penju na te sve oktave i da tehnicki izvode to.

Superstar, popstar, rockstar, sta god, taj The Character je product koji mi kao konzumenti treba konzumiramo. I dinosaruski je da na product gledamo samo na neke odredjene stvari, bez ikakvih korelacija onoga sto donosi ta osoba. Tu ide i pevanje i harizma, i senzibilitet, na sve stvari koje cine da covek dobije neki osecaj dok taj product konzumira. Nije to samo culni efekat preko uha.
Mozda se nisam nesto mnogo dublje posvetio Maraja Keri, ali mi je uvek delovala kao neka devojka koja nit zna da l hoce da bude unapologetic pretenciozna i samoueverena, ili sa druge strane neka humble riba, koja sa sobom nosi neku pricu normalnih ljudi, za sta mogu ljudi da se rilejtuju. U prevodu, niti je Rihanna niti je Izzy Bizu.

Nista mu tu kod nje nije relatable, niti znatizeljno...
 

Edited by BattleBender
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Umro legenda football managera Maxim Tsigalko. 😞

Skoro je izaso clanak na oficijalnom sajtu, mozda je i oficijalni forum, fanpage, sta god, da se ljudi pozivaju da mu pomognu. Bez para je, fudbal je batalio sa 26 i vec dugo je jedva hranio zenu i decu. 😞
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...