Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 12/11/2020 at 12:58 PM, Ne sam Safete said:

Već su ga skinuli sa YT, srećom poslušao sam ga čitavog. 

 

Ako neko naleti na neku varijantu za skidanje, neka podjeli sa rajom. 

Ka čemu je link? Nisam skontao skroz iz opisa ali sad želim da čujem 😄

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, đubrivo. said:
 

Brka beše radio disco onomad?

 

kako kaze njegov famozni serijal "disco not disco"

ima kod njega i raznog hausa, malo i soula i fanka ali da, ima i puno diska

 

imao sam rnije njegove mikseve i oni su međusobno bili eklektični

 

evo ovde mu ga daje po boljem životu

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nicklord said:

Ka čemu je link? Nisam skontao skroz iz opisa ali sad želim da čujem 😄

 

https://www.nme.com/reviews/liam-gallagher-live-down-by-the-thames-london-review-2832891

 

Trailer 1:

 

 

Trailer 2

 

 

I novi singl, božićna stvar... ovo je snimljeno pre nekoliko dana i jedino što može zvanično😉 da se nađe sa šlepom na Temzi:

 

 

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Luchifer89 said:

Ti trash remixi su jako dobra fora u setu da vazdignu raju.
Recimo ovde na 46:00 takvog primera

 

Engleskinje vole ABBA-u to je cudo jedno. Nekad davno u proslom zivotu smo mi pravili zurke, vremenom postalo kultno mjesto. Pravili u hotelu/pub-u koji je imao dvije sobe, jedna u koju se ulazilo direktno sa ulice, i druga, koji je veliki podrum gdje je bila glavna zurka. Ovo sa ceste je bio bukvalno autoput, hodnik, prolaz do stepenica koje vode u podzemlje, standardno poluprazno zalutalih dusa, i parova koji se facare po coskovima. E tu sam ja pustao muziku, neki funk, disco disco, hepi vajbs.. uletali cesto backpacker-i, Engleskinje. Vremenom sam skontao da se loze na ABBA-u, razvale se, ne znaju za sebe, naprave bas dobru atmosferu. Kako se one pojave, tako i ovi likovi krenu da dolaze iz podruma jedan po jedan, bacaju se, a sve im neprijatno.. ne vole ljudi trash, ali moraju zbog curica 😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Engleskinje vole ABBA-u to je cudo jedno. Nekad davno u proslom zivotu smo mi pravili zurke, vremenom postalo kultno mjesto. Pravili u hotelu/pub-u koji je imao dvije sobe, jedna u koju se ulazilo direktno sa ulice, i druga, koji je veliki podrum gdje je bila glavna zurka. Ovo sa ceste je bio bukvalno autoput, hodnik, prolaz do stepenica koje vode u podzemlje, standardno poluprazno zalutalih dusa, i parova koji se facare po coskovima. E tu sam ja pustao muziku, neki funk, disco disco, hepi vajbs.. uletali cesto backpacker-i, Engleskinje. Vremenom sam skontao da se loze na ABBA-u, razvale se, ne znaju za sebe, naprave bas dobru atmosferu. Kako se one pojave, tako i ovi likovi krenu da dolaze iz podruma jedan po jedan, bacaju se, a sve im neprijatno.. ne vole ljudi trash, ali moraju zbog curica [emoji38]
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...